Žilina – Sparta Praha sk 4:4 (4:2 po pen.)
4:4 (1:1)
AC Sparta Praha
Streda 29.11.2023, 16:30 • Štadión MŠK Žilina • UEFA Youth League

90+2
    Žilina dala gól! A je opäť vyrovnané! Striedajúci MAREK BEŇADIK dostal prihrávku do šestnástky hostí, vystrelil presne k pravej tyči a Souček sa už po lopte len márne naťahoval!

78
    Sparta dala gól! No a čuduj sa svete, z prvého útoku po vyrovnaní ide Sparta Praha zásluhou útočníka DANIELA RUSA znovu do vedenia! V druhom polčase máme teda v Žiline doslova strelecké preteky!

77
    Žilina dala gól! A máme opäť vyrovnané! Po prihrávke do šestnástky hostí sa výborne zorientoval stredopoliar MÁRIO SAUER, otočil sa na malom priestore a prekonal Heerkensa! Vyrovnané 3:3!

71
    Sparta dala gól! Lenže to už neplatí, Žilina v priebehu dvoch minút inkasuje druhý gól z kopačky útočníka VOJTÉCHA HRANOŠA a hostia razom vedú v Žiline rozdielom jedného gólu!

70
    Sparta dala gól! A je znovu vyrovnané! Center hostí pred žilinskú bránku, najlepšie sa zorientoval FERDINAND ŘÍHA a pohotovo vyrovnal na 2:2!

59
    Žilina dala gól! Obrovská chyba defenzívy hostí, malú domov pred Heerkensa pohotovo vystihol VLADIMÍR VAĽKO, poľahky preloboval brankára Sparty a dáva svoj druhý gól v dnešnom zápase!

32
    Sparta dala gól! A je vyrovnané! Hostia zužitkovali svoj tlak, krížna strela obrancu JOSEFA STÁREKA zapadla presne k pravej tyči, Badžgoň sa po lopte márne naťahoval!

11
    Žilina dala gól! Krásna akcia Žiliny, prihrávka stredom do voľného priestoru našla VLADIMÍRA VAĽKA, ktorý nedal Heerkensovi šancu na úspešný zákrok a otvoril skóre dnešného zápasu!

Dávid Švec

Góly: 11. Vaľko, 59. Vaľko, 77. Sauer Mário, 90+2. Beňadik – 32. Stárek, 70. Říha, 71. Hranoš, 78. Rus

Karty:   66. Šamaj (ZIL), 81. Mynář (ZIL), 90+6. Vaľko (ZIL) – 67. Liling (SPA), 78. Rus (SPA)   84. Heerkens (SPA)