Galatasaray – Manchester United 3:3 (kon.) | Sevilla – Eindhoven 2:3 (kon.) | Arsenal – Lens 6:0 (kon.)
Bayern – Kodaň 0:0 (kon.) | Benfica – Inter 3:3 (kon.) | Braga – Union Berlín 1:1 (kon.)
Real Madrid – Neapol 4:2 (kon.) | Sociedad – Salzburg 0:0 (kon.)
Benfica Lisabon
3:3 (3:0)
Inter Miláno
Streda 29.11.2023, 21:00 • Estádio do Sport Lisboa e Benfica • Liga majstrov • Skupina D

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 2:2. Rohy: 2:6. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 12:9. (23:02:45)

Sledovali sme dnrs veľmi zaujímavý zápas. Videli sme až 6 gólov. Remíza je zaskúžená. Hattrickom sa dnes predviedol domáci kanonier João Mário. Prajem ešte pekný večer.

90+10

90+9
    Striedanie v tíme Benfica Lisabon:
    z ihriska odchádza Rafa Silva, prichádza Tiago Gouveia,
    z ihriska odchádza João Mário, prichádza Chiquinho.

90+7
    Domáci sú pod veľkým tlakom!
    90+5. Nicoló Barella (INM)

90+5
    Barella napriahol z vnútra pokutového územia! Jeho bomba opečiatkovala tyč domácej brány!

90+3
    Silva bojoval na pravej strane s Acerbim. Odcentrovať sa mu však nepodarilo.

90+1
    Hlavný rozhodca nadstavuje 9 minút.

90
    Žltá karta pre tím Benfica Lisabon (Roger Schmidt tréner).

89
    z ihriska odchádza Ángel Di María, prichádza Tomás Araújo.
    86. António Silva (BNF), Nicoló Barella (INM)

86
    Hlavný arbiter si pozrel zákrok Silvu na videu a ukazuje mu červenú kartu. Domáci druhý polčas totálne kazia.

84
    Červená karta pre tím Benfica Lisabon (António Silva).
    83. Ángel Di María (BNF), Emil Audero (INM)

83
    Silva potiahol akciu stredom. Prihral Máriovi, ktorý vypálil a Audero musel jeho pokus vyraziť na rohový kop.

80
    Striedanie v tíme Inter Miláno:
    z ihriska odchádza Alexis Sánchez, prichádza Lautaro Martínez.

79
    z ihriska odchádza Florentino, prichádza Orkun Kökçü,
    z ihriska odchádza Casper Tengstedt, prichádza Petar Musa.

78
    Žltá karta pre tím Benfica Lisabon (Morato).

78
    z ihriska odchádza Stefan de Vrij, prichádza Federico Dimarco.

78
    Morato zakončoval hlavou po centrovanej lopte, ale jeho pokus bol veľmi nepresný.

76
    Žltá karta pre tím Inter Miláno (Juan Cuadrado).

75
    Domáci futbalisti sa až príliš uspokojili po prvom polčase a tvrdo za to platia.

72
    Žltá karta pre tím Benfica Lisabon (João Mário).
    72. Alexis Sánchez (INM) - 3:3

72
    Inter dal gól! K realizácii pokutového kopu sa postavil ALEXIS SÁNCHEZ a s prehľadom ju premieňa. Hostia vstali z mŕtvych a vyrovnávajú stav dnešného strentutia.

71
    Hlavný arbiter si ešte všetko skontroluje na videu.
    69. Nicolás Otamendi (BNF), Alexis Sánchez (INM)

69
    Thuram padá po súboji v pokutovom území a bude následvoať pokutový kop hostí!

68
    z ihriska odchádza Matteo Darmian, prichádza Juan Cuadrado,
    z ihriska odchádza Marko Arnautović, prichádza Marcus Thuram,
    z ihriska odchádza Davy Klaassen, prichádza Nicoló Barella.

66
    Domáci zahrávali rohový kop. K zakončeniu sa dostal Morato, ale jeho pokus letel vysoko nad domácu bránu.

65
    Sledujeme kombináciu hostí na vlastnej polovici.

63
    Hostia hrajú v druhom polčase ako vymenení a idú za vyrovnaním.

61
    Domáce mužstvo je zaskočené priebehom druhého polčasu.
    58. Davide Frattesi (INM) - 3:2

58
    Inter dal gól! Hostia sú už na dostrel! Pridávajú druhý gól v zápase.Acerbi nsšiel centrom v pokutovom území DAVIDE FRATTESIHO, ktorý krásnou strelou prekonáva Trubina v domácej bráne.

56
    Rafa Silva sa presadil na pravej strane. Chcel centrovať, ale rozhodol sa podržať loptu a vrátil ju Fiorentinovi.

54
    Hostia po góle jasne ožili.
    52. Marko Arnautović (INM) - 3:1

52
    Inter dal gól! Hostia znižujú stav zápasu! Po rohovom kope sa dostal k zakončeniu Bisseck. Jeho zakončenie Trubin vyrazil, ale na zakončenie MARKA ARNAUTOVIĆA už nemal nárok.

52
    Sánchez kopol priamy kop len do miesta, kde stál Trubin.
    51. Alexis Sánchez (INM), Anatolij Trubin (BNF)

51
    Alexis Sánchez bol faulovaný pred pokutovým územím. Hostia budú zahrávať štandardku z dobrej pozície.
    50. Carlos Augusto (INM), Anatolij Trubin (BNF)

50
    Carlos Augusto zakončoval z ľavej strany a Trubin musel jeho strelu vyraziť na rohový kop.

48
    Domáci hráči začali druhý polčas s loptou na kopačkách.

47
    Ani jeden z trénerov do druhého polčasu nestriedal.

46

Sledovali sme výborný prvý polčas domácich futbalistov. Vedú 3:0 a ich vedenie je úplne zaslúžené. Uvidíme či hostia zlepšia svoj prejav v druhom polčase.

45+4

45+3
    Matteo Darmian fauloval Tengstedta. Domáci zostanú pri lopte.

45+1
    Hlavný rozhodca nadstavuje 4 minúty.

44
    Augusto v šanci! Jeho zakončenie z hranice vápna tesne míňa bránu Trubina!

42
    Darmian zabojoval na ľavej strane. Chcel centrovať, ale výborne ho zablokoval Aursnes. Následuje rohový kop hostí.

38
    Hostia sú síce pri lopte, ale držia ju len na svojej polovici. Domáci hrajú výborne a svojmu súperovi nič nedovoľujú.

36
    Augusto postupoval po pravom krídle. Od lopty ho čisto odstavil Aursnes.
    34. João Mário (BNF) - 3:0

34
    Benfica dala gól! Hostia hrajú dnes v obrane veľmi zle. JOÃO MÁRIO sa opäť presadil po skrumáži v pokutovom území. Domáci útočník strieľa dnes za 34 minút hattrick.

33
    Aktuálny pomer držania lopty 44% : 56%.

31
    V posledných minútach sa toho na ihrisku veľa nedeje. Sledujeme futbalovú nudu.

29
    Tengstedt sa zrazil hlavou s Bisseckom. Obidvaja hráči sú na zemi a otrasení. V zápase však budú pokračovať.
    27. Anatolij Trubin (BNF), Marko Arnautović (INM)

27
    Hostia v prvej šanci. Arnautovič sa dostal do šance! Jeho zakončenie vyráža Trubina.

26
    Domáci futbalisti držia loptu na útočnej polovici. Hostia len čakajú čo sa stane. Hrajú veľmi staticky.
    24. Ángel Di María (BNF)

24
    Angel Di María zakončoval spoza pokutového územia. Jeho pokus nebol presný.

22
    Tengsted sa dostal k lopte. Prihrávkou hľadal Mária, ale jeho pokus bol veľmi nepresný.

20
    Hostia v doterajšom priebehu zápasu nepredviedli absolútne nič.

18
    Frattesi to prehnal s dôrazom a hlavný arbiter mu píska faul.

16
    Rafa Silva mal zdravotné problémy, ale už je na ihrisku a v zápase pokračuje.
    13. João Mário (BNF) - 2:0

13
    Benfica dala gól! Domáci pridávajú druhý gól v zápase. Tengsted poslal prihrávku do pokutového územia. Lopta sa poodrážala až k JOÃOVI MÁRIOVI a ten loptu dopravil do siete.

12
    Tengsted vypálil spoza pokutového územia. Jeho strelu Audero kryje.

10
    Hostia sa zatiaľ nevedia presadiť. Domáci sú na dnešný zápas výborne pripravení.

9
    Hráči Interu držia loptu na svojej polovici a kombinujú.

7
    Hlavný arbiter ešte skúmal potencionálny ofsajd, ale gól platí.
    5. João Mário (BNF) - 1:0

5
    Benfica dala gól! Domáci idú do vedenia! Tengstedt si nabehol na pas za obranu. Hlavou loptu sklepol JOÃOVI MÁRIOVI, ktorý krásnou strelou prekonáva Auderoa v bráne hostí.

5
    Neves si narazil loptu s Fiorentinom. Chcel zakončiť, ale zablokoval Klaassen.

4
    Domáci futbalisti sa okamžite zakúsli do svojho súpera. Tengstedt sa snažil presadiť cez Darmiana, ale hosťujúci hráči ho dobre pokryl.

3
    Hostia kombinujú na svojej polovici a zakladajú tak postupný útok.

1
    Hostia z Milána rozohrali dnešný zápas.

1

Benfica Lisabon: Trubin – Aursnes, Ant. Silva, Otamendi (C), Morato – Florentino, R. Silva, Neves – Di María, Tengstedt, João Mário.
    Náhradníci: S. Soares, Kokubo – Cabral, Kökçü, Jurásek, Chiquinho, Musa, João Victor, T. Araújo, Gouveia.
    Tréner: Roger Schmidt

Inter Miláno: Audero – Bisseck, de Vrij (C), Acerbi – Darmian, Frattesi, Asllani, Klaassen, Augusto – Arnautović, A. Sánchez.
    Náhradníci: Sommer, Di Gennaro – Cuadrado, Thuram, La. Martínez, Çalhanoğlu, Mchitarjan, Barella, Dimarco, Stabile, Kamate, Stanković.
    Tréner: Simone Inzaghi

Rozhodca: Andris Treimanis – Haralds Gudermanis, Aleksejs Spasennikovs.

Domácim sa v tomto ročníku Ligy majtrov vôbec nedarí. Na svojom konte majú 0 bodov a majú negatívne skóre 1:7. Benfica už nemôže postúpiť. Stále však môže obsadiť tretie miesto zaručujúce Európsku ligu. Uvidíme či dnes dokážu svojho súpera obrať o nejaké body.

Minuloročný finalista Ligy majstrov má už postup do vyraďovacej fázy istý. Získali zatiaľ 10 bodov a majú pozitívne skóre 5:2. Inter je dnes favoritom a očakáva sa jeho víťazstvo. Hostia to však musia potvrdiť na ihrisku.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 21:00.

Lissko

Góly: 5. João Mário, 13. João Mário, 34. João Mário – 52. Arnautović, 58. Frattesi, 72. A. Sánchez (pen.)

Karty:   72. João Mário (BNF), 78. Morato (BNF), 90. Roger Schmidt tréner (BNF) – 76. Cuadrado (INM)   84. Ant. Silva (BNF)

Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 2:2. Rohy: 2:6. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 12:9.
    Benfica Lisabon: Trubin – Aursnes, Ant. Silva, Otamendi (C), Morato – Florentino (79. Kökçü), R. Silva (90+9. Gouveia), Neves – Di María (89. T. Araújo), Tengstedt (79. Musa), João Mário (90+9. Chiquinho).
    Náhradníci: S. Soares, Kokubo – Cabral, Jurásek, João Victor.

Inter Miláno: Audero – Bisseck, de Vrij (C) (78. Dimarco), Acerbi – Darmian (68. Cuadrado), Frattesi, Asllani, Klaassen (68. Barella), Augusto – Arnautović (68. Thuram), A. Sánchez (80. La. Martínez).
    Náhradníci: Sommer, Di Gennaro – Çalhanoğlu, Mchitarjan, Stabile, Kamate, Stanković.

Rozhodca: Andris Treimanis – Haralds Gudermanis, Aleksejs Spasennikovs