Lazio – Celtic 2:0 (kon.) | Doneck – Antverpy 1:0 (kon.) | AC Miláno – Dortmund 1:3 (kon.)
Barcelona – Porto 2:1 (kon.) | Feyenoord – Atlético Madrid 1:3 (kon.) | Manchester City – Lipsko 3:2 (kon.)
Paríž – Newcastle 1:1 (kon.) | YB Bern – CZ Belehrad 2:0 (kon.)
Paríž Saint-Germain
1:1 (0:1)
Newcastle United
Utorok 28.11.2023, 21:00 • Parc des Princes, Paříž • Liga majstrov • Skupina F

90+9
    Toto stretnutie medzi PSG a Newcastlom bolo vyrovnané až do úplného záveru. Paríž bol v druhom polčase výrazne aktívnejší, ale veľmi dlho to vyzeralo, že Newcastle pôjde domov s troma bodmi. V 98. minúte sa ale presadil z pokutového kopu Mbappé a body sa tak dnes delia.
    Newcastle sa tak v tabuľke posúva na tretie miesto. PSG ostáva druhé. (23:01:20)

90+9
    Bradley Barcola vyskočil na tento center najvyššie, ale nepodarilo sa mu z ťažkej pozície loptu nasmerovať do brány.
    90+8. Kylian Mbappé (PSG) - 1:1

90+8
    Paríž dal gól!
    KYLIAN MBAPPÉ dokázal prekonať Popea, napriek tomu, že anglický brankár vystihol smer jeho strely. Stav zápasu je tak vyrovnaný.

90+7
    Loptu na biely bod si postavil Kylian Mbappé.
    90+7. Valentino Livramento (NEW)

90+7
    Hlavný rozhodca po zhliadnutí videa rozhodol, že penalta sa kopať bude. PSG tak dostane šancu na vyrovnanie v samom závere zápasu.

90+5
    Gonçalo Ramos dostáva žltú kartu za protesty.

90+5
    Livramento teraz pravdepodobne zahral v pokutovom území rukou. Rozhodca si však situáciu ešte prediskutuje s VARom.

90+3
    Nick Pope dostal žltú kartu za zdržovanie.

90+3
    Po centri od rohového kopu vystrelil Asensio, no lopta preletela iba nad brvnom.

90+2
    PSG bude mať príležitosť v podobe ďalšieho rohu.
    90+1. Bradley Barcola (PSG)

90+1
    Bradley Barcola po centri zakončoval volejom, no ani teraz nemal šťastie a lopta letela nad bránu.

90
    Nadstavovať sa bude ešte 8 minút.

89
    Rohový kop PSG sa hosťom podarilo odvrátiť.
    87. Kylian Mbappé (PSG)

87
    Kylian Mbappé sa dokázal uvoľniť tesne pred malým vápnom a tvrdú strelu poslal rovno do brankára. Šťastie skúsil ešte aj s dorážkou, no tá išla tesne vedľa.

Martin Kožiak

Góly: 90+8. Mbappé – 25. Isak

Karty:   36. Ugarte (PSG), 54. Lee Kang-in (PSG), 58. Hakimi (PSG), 60. Škriniar (PSG), 73. Donnarumma (PSG), 90+5. G. Ramos (PSG) – 22. Joelinton (NEW), 90+3. Pope (NEW)

Držení míče: 67 % : 33 %.
    Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 14:2. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 14:7.
    Paríž Saint-Germain: Donnarumma – Hakimi, Škriniar, Danilo (85. G. Ramos), L. Hernández – F. Ruiz, Ugarte (62. Vitinha), Lee Kang-in (82. Asensio) – Dembélé, Kolo Muani (62. Barcola), Mbappé (C).
    Náhradníci: Letellier, Tenas – Mukiele, Soler.

Newcastle United: Pope – Trippier, Lascelles (C), Schär, Livramento – Miley, Guimarães, Joelinton – Almirón, Isak, Gordon.
    Náhradníci: Dúbravka, Karius – Dummett, Hall, Parkinson, Huntley, Ndiweni.