Rauma – Innsbruck 2:1 (po pr.) | Ženeva – Mníchov 3:1 (kon.)
koniec po predl.
Lukko Rauma
2:1 (1:0, 0:0, 0:1 - 1:0)
HC TWK Innsbruck
cz Streda 22.11.2023, 17:30 • Kivikylän Areena, Rauma, Finsko • Play-off Ligy majstrov • Osemfinále
Predzápasové kurzy
Partner:
   
  60:19
  Rauma právě vstřelila branku!
  Tak to je studená sprcha pro Innsbruck! Po pár sekundách hry je rozhodnuto. Rychlý přechod pásma a nahrávka na pravé křídlo, kde stál dobře nabruslený TARMO REUNANEN. Ten si našel mezírku ve výstroji Buitenhuise a poslal puk do šibenice. Drsný konec pro rakouský tým. Asistence: Julius Mattila, Sebastian Repo.
   
  56:17
  Innsbruck právě vstřelil branku!
  To je tedy něco – máme vyrovnáno! V přesilovce se trefil a postupové naděje vykřesal NICHOLAS ALBANO, který vypálil od modré a puk se zjevně na slotu ještě otřel o blokující hráče. Lebedeff na puk vůbec neviděl a mohl sledovat jen euforii hostů. Asistence: Adam Rockwood, Valentin Ploner.
   
  01:09
  Rauma právě vstřelila branku!
  Rozhodčí sice dlouze zkoumali záběry, zda nedošlo ke hře vysokou holí,, nakonec však hlavní sudí ukazuje do středu kluziště. PONTHUS WESTERHOLM si velmi šikovně našel puk na slotu po ráně Stenqvista. Buitenhuis byl bez šance. Asistence: Jakob Stenqvist, Pathrik Westerholm.

  Johan Čáp

  Góly a asistencie: 2. Po. Westerholm (Stenqvist, Pa. Westerholm), 61. Reunanen (Matilla, Repo) – 57. Albano (Rockwood, Ploner)


  Lukko Rauma: Lebedeff (Harvey) – Reunanen, Brook, Järvinen, Stenqvist, Almari, Ervasti, Abt, Tiihonen – Fontaine, Mattila, Repo – Nyman, Pa. Westerholm, Po. Westerholm – Ylitalo, Krannila, Tieksola – Suni, Ikonen, Nieminen
  Tréner: Tomi Lämsä

  HC TWK Innsbruck: Buitenhuis (Gratzer) – Halbert, Krogsgaard, Jakubitzka, Lattner, Steffler, Albano, Kerber, Schnitler – Shaw, Mackin, Green – Roy, Rockwood, Peeters – Bär, Ludin, Winkler – Ploner, Mader, Ulmer
  Tréner: Mitchell McGill-O`Keefe

  Rozhodca: Tscherrig, Ondráček – Mäkinen, Nikulainen
  14.11.2023
  Innsbruck - Rauma 2:2

  Góly a asistencie: 40. Shaw (Green, Mackin), 55. Shaw (Mackin, Green) – 12. Burke, 18. Repo (Burke)