Pardubice – Ilves 2:2 (kon.) | Vítkovice – Pelicans Lahti 1:1 (kon.) | Skellefteå – Třinec 5:2 (kon.)
Växjö – Ingolstadt 3:3 (kon.) | Färjestad – Biel 6:4 (kon.) | Mannheim – Rapperswil 1:3 (kon.)
koniec
Adler Mannheim
1:3 (0:1, 0:1, 1:1)
SC Rapperswil-Jona Lakers
cz Utorok 21.11.2023, 19:30 • SAP aréna (Mannheim) • Play-off Ligy majstrov • Osemfinále
Predzápasové kurzy
Partner:
   
  58:49
  Rapperswil právě vstřelil branku! Je kompletně hotovo. Autorem branky je NICO DUNNER. Domácí se trefují přes celé kluziště. Asistence: Luca Capaul.
   
  44:06
  Mannheim právě vstřelil branku! Přihrávka na modrou posunutí na hráče vedle sebe, kolegu na modré a rána z onetimeru a gól. Přímo v polovině výšky brány. Autorem branky je MATTHIAS PLACHTA. Asistence: Tyler Ennis, Jyrki Jokipakka.
   
  30:09
  Rapperswil právě vstřelil branku! Autorem branky je JORDAN SCHROEDER. Krásná přihrávka na teč nebo střelu, břevno, puk se odrazil na hůl hráče Rapperswilu, te ještě černou gumu neuklidil ale další hráč jedoucí okolo už ano. Je to 2:0 pro hosty. Asistence: Niklas Jensen, David Aebischer.
   
  01:58
  Rapperswil právě vstřelil branku! Šestnáctý tým v základní skupině opět vede nad prvním. Klasická střela od modré a dorážka ležícímu brankáři. Autorem branky je GIAN MARCO WETTER. Asistence: Tim Grossniklaus, Martin Frk.

  Jan Volf

  Góly a asistencie: 45. Plachta (Ennis, Jokipakka) – 2. Wetter (Grossniklaus, Frk), 31. Schroeder (N. Jensen, Aebischer), 59. Dunner (Capaul)


  Adler Mannheim: Tiefensee (Brückmann) – Gilmour, Holzer, J. Murray, Gildon, Thiel, Pilu, Jokipakka, Reul – Ennis, Gaudet, Fischbuch – Wolf, Vey, Plachta – Kühnhackl, Loibl, Hännikäinen – Mag. Eisenmenger, Max. Eisenmenger, Proske
  Tréner: Lundskog (SWE)

  SC Rapperswil-Jona Lakers: Nyffeler (Meyer) – Gerber, Aebischer, Maier, Baragano, Grossniklaus, Vouardoux, Capaul – Forrer, Dünner, Wick – Červenka, Albrecht, Moy – N. Jensen, Schroeder, Lammer – Wetter, V. Rask, Frk – Čajka
  Tréner: Hedlund (SWE)

  Rozhodca: Jeřábek, Pražák (CZE) – Jürgens, Laguzov