Pardubice – Ilves 2:2 (kon.) | Vítkovice – Pelicans Lahti 1:1 (kon.) | Skellefteå – Třinec 5:2 (kon.)
Växjö – Ingolstadt 3:3 (kon.) | Färjestad – Biel 6:4 (kon.) | Mannheim – Rapperswil 1:3 (kon.)
koniec
Skellefteå AIK
5:2 (1:1, 2:0, 2:1)
HC Oceláři Třinec
cz Utorok 21.11.2023, 18:00 • Kraft Arena, Skellefteå. • Play-off Ligy majstrov • Osemfinále
Predzápasové kurzy
Partner:
   
  55:19
  Skellefteå právě vstřelila branku!
  Zřejmě je rozhodnuto. ELIAS SALOMONSSON nahodil z dálky kotouč na třineckou svatyni a ten proletěl kolem pravé Kacetlovy ruky do sítě.
  Asistence: Anton Heikkinen.
   
  51:15
  Skellefteå právě vstřelila branku!
  Švédský tým přesilovou hru přeci jen využívá, ač tedy docela se štěstím. MAX LINDHOLM trefil Nedomlelovu hokejku, od níž se puk odrazil ke vzdálenější tyči do protipohybu Kacetla.
  Asistence: Oskar Nilsson.
   
  43:56
  Třinec právě vstřelil branku!
  Teď už se český tým raduje. Buly sice vyhrál domácí mančaft, avšak ke kotouči se dokázal rychle dostat RICHARD PÁNIK, jenž se rázem ocitl před gólmanem a zkušeně forhendem odehrál kotouč do vzdálenější tyče, od které se puk odrazil do sítě. Velice dobře provedené.
  Bez asistence.
   
  39:20
  Skellefteå právě vstřelila branku!
  Tak tohle je hodně nepříjemné pro třinecké hokejisty, kteří inkasují gól do kabin. Johnson mohl zakončovat sám, když se ocitl před Kacetlem, ale puk podržel, objel bránu a přihrál na levou stranu spoluhráči, tím byl DYLAN SIKURA, který sice střílel z úhlu, přesto se mu povedlo hostujícího gólmana, který se už nestihl přesunout, překonat.
  Asistence: Andreas Johnson a Zeb Forsfjäll.
   
  30:59
  Skellefteå právě vstřelila branku!
  Domácí otáčí stav a poprvé v utkání se ujímají vedení. MAX LINDHOLM po přihrávce do mezikruží pálil do protipohybu Kacetla a puk poslal mezi jeho ruku a tělo.
  Asistence: Jonathan Pudas a Filip Sandberg.
   
  13:43
  Skellefteå právě vstřelila branku!
  Švédský celek zaslouženě srovnává. Pudasova přihrávka projela z levé strany až k volnému MAXOVI LINDHOLMOVI, jenž z bezprostřední blízkosti poslal kotouč do horní části hostující svatyně.
  Asistence: Jonathan Pudas a Filip Sandberg.
   
  03:19
  Třinec právě vstřelil branku!
  Český mančaft využívá přesilovku a jde do vedení. JAKUB JEŘÁBEK dostal nabito na modrou čáru a prudkou rychlou ranou prostřeli vše před sebou, puk skončil až v síti, Rautio toho moc neviděl a nestihl už zareagovat.
  Asistence: Martin Růžička a Marko Daňo.

  Petr Frömel

  Góly a asistencie: 14. Lindholm (Pudas, Sandberg), 31. Lindholm (Pudas, Sandberg), 40. Sikura (Johnson, Z. Forsfjäll), 52. Lindholm (Nilsson), 56. Salomonsson (Heikkinen) – 4. Jeřábek (Růžička, Daňo), 44. Pánik


  Skellefteå AIK: Rautio (Söderström) – Pudas, M. Forsfjäll, Salomonsson, Lundberg, Granberg, Sandin-Pellika, Haara, Vuollet – Sandberg, Lindström, Lindholm – Heikkinen, Lindberg, Hugg – Sikura, Z. Forsfjäll, Johnson – Robertsson, Nilsson, Vesterlund.
  Tréner: R. Ohlsson.

  HC Oceláři Třinec: Kacetl (Mazanec) – Marinčin, Smith, Kundrátek, Jeřábek, Adámek, Nedomlel, Doktor, Polášek – Růžička, Voženílek, Pánik – Daňo, Vrána, Nestrašil – Hrehorčák, Roman, Sikora – Kurovský, Čacho, Dravecký.
  Tréner: Z. Moták.

  Rozhodca: M. Kaukokari, J. Kova – R. Strömberg, E. Yletjinen

  Diváci: 1 892
  14.11.2023
  Třinec - Skellefteå 4:3

  Góly a asistencie: 2. J. Jeřábek (P. Vrána), 14. Martin Růžička (M. Daňo, J. Jeřábek), 45. Kurovský (Čacho, Dravecký), 57. L. Hudáček (A. Nestrašil, Polášek) – 25. L. Lindström (Hugg), 47. M. Forsfjäll (Stenman, Dzierkals), 53. Sikura (L. Lindström, M. Lindholm)