S. Macedónsko – Anglicko 1:1 (kon.) | Ukrajina – Taliansko 0:0 (kon.) | Albánsko – Faerské ostrovy 0:0 (kon.)
Česko – Moldavsko 3:0 (kon.) | San Maríno – Fínsko 1:2 (kon.) | Slovinsko – Kazachstan 2:1 (kon.)
Sev. Írsko – Dánsko 2:0 (kon.)
Albánsko
0:0 (0:0)
Faerské ostrovy
cz Pondelok 20.11.2023, 20:45Kvalifikácia ME • Skupina E

V tomto zápase byl sice aktivnější domácí celek, vypracoval si nějaké šance, ale nedokázal je proměnit. Fotbalisté se rozešli po remízovém bezbrankovém výsledku. (22:49:07)

Střely na branku: 62:38. Střely mimo: 2:6. Rohy: 2:3. Ofsajdy: 5:0. Fauly: 6:17.

90+5

90+5
    Začala poslední nastavená minuta. Hosté rozehrávali rohový kop, centr před branku nebyl povedený.

90+4
    Berat Djimsiti se v souboji jeden na jednoho dopustil faulu, rozehrávat tak budou hosté na útočné polovině.

90+3
    Sokol Cikalleši to zkoušel individuálně, ale trefil jen prostor ve středu branky, kde byl gólman.

90+2
    Domácí nyní měli velkou šanci, ale obrana si v čele s brankářem dokázala poradit velmi dobře.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

90
    Žlutá karta pro tým Faerské ostrovy (Jóannes Danielsen).

90
    Nyní se hraje především na polovině hrací plochy, mnoho šancí aktuálně k vidění není.

89
    Sokol Cikalleši se pokoušel dostat po centru do střelecké pozice, ale zakončení míří vedle branky.

88
    V poklidném tempu se dohrává druhý poločas, blížíme se do jeho závěru. Uvidíme, kolik minut sudí nastaví.

87
    Bárdur Reynatröd rozehrává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop až na polovinu soupeře.

86
    Střídání v týmu Faerské ostrovy:
    ze hřiště odchází Jóan Símun Edmundsson, přichází Paetur Petersen.

86
    Albánie nyní kombinuje na útočné polovině, ale Ernest Muçi nedokázal přesněji přihrát před branku, kde byl jeho spoluhráč.

84
    Na polovině hrací plochy je ošetřovaný jeden z hráčů. Po chvilce bude utkání pokračovat dál.

82
    Jóannes Danielsen vybojoval vhazování na útočné polovině, následně také míč uvedl sám do hry.

80
    Deset minut hry nás dělí od konce zápasu, domácí fotbalisté jsou nyní poněkud pasivnější, ale hosté toho zatím nedokázali využít.