SOHO Olomouc – HC Sparta Praha Sledge 5:3 (kon.) | Zlín sledge – Karlovy Vary 4:8 (kon.)
koniec
SOHO Olomoučtí Kohouti
5:3 (2:1, 2:2, 1:0)
HC Sparta Praha Sledge
cz Nedeľa 19.11.2023, 07:45 • Olomouc, Zimní stadion • Česká sledge hokejová liga • 10. kolo
Partner:
   
  41:46
  Olomouc právě vstřelila branku!
  Olomouc krátce po osvobození zvyšuje na rozdíl dvou branek. Větší klid pro domácí dodává Mikuš, když dostal kotouč na Vápenku ranou z bezprostřední blízkosti zamířil doprostřed branky.
   
  27:32
  Vyloučení v týmu SOHO Olomoučtí Kohouti:
  Mikuš – 2 min, napadení.
   
  27:31
  Jedlička útočil ze samostatného nájezdu na hattrick, Krupička však zákrokem zachránil svůj tým.
   
  24:43
  Sparta právě vstřelila branku!
  Pražané ztrácí jen jediný gól. Puk vyslaný Frolíkem se dostal pod betonem Černocha mezi tři tyče a z pozemní střely je branka.
   
  24:08
  Sparta právě vstřelila branku!
  Hosté snižují. Po dostání se do útoku měl kotouč na své holi Ohar a když ho nedostihla obrana Olomouce, napálil puk do levého rohu.
   
  20:58
  Olomouc právě vstřelila branku!
  Domácím se daří, po vhazování se nejlépe zorinentoval Večerek, ujel hostujícím hráčům a do doprostřed brankoviště upravuje už na tříbodový náskok Hanáků.
   
  20:45
  Olomouc právě vstřelila branku!
  Nedáš, dostaneš. Sparta na druhé straně nedostala puk do volné části branky, za to domácí při přesunu do vlastního útoku dávají gól, jmenovitě Žižlavský.
   
  04:44
  Olomouc právě vstřelila branku!
  Kohouti využívají přesilovku při vyloučení hostujícího hráče, jmenovitě Kapko za podrážení. Trefuje se opět kapitán domácích, jeho vyslaný puk si našel místo pod horní tyčkou.
   
  03:48
  Sparta právě vstřelila branku!
  Sparta vyrovnává, Zdeněk Krupička taktéž vyslán do úniku, střelou překonal Černocha, puk vjel do branky pod jeho betony.
   
  02:49
  Olomouc právě vstřelila branku!
  A máme tu první gól. Kapitán Olomouce Jedlička byl vyslán do samostatného úniku a nájezd proměňuje ranou do levého rohu.

  Petr Martínek

  Góly a asistencie: 3. Jedlička (Žižlavský), 5. Jedlička (Žižlavský, Kvoch), 21. Žižlavský (Mikuš, Jedlička), 21. Večerek (Mikuš), 42. Mikuš (Jedlička, Kvoch) – 4. Krupička (Novotný), 25. Ohar (Kapko), 25. Raul (Ohar)


  SOHO Olomoučtí Kohouti: Černoch – Jedlička (C), Kvoch, Kardoš – Hlinka, Žižlavský, Rozkopal, Praus, Buriánek, Večerek (A), Mikuš (A)
  Tréner: Tomáš Svozil

  HC Sparta Praha Sledge: Vápenka – Krupička, Frolík, Zapletal, Raul (A) – Bečvář, Novotný, Jirsa, Ohar (C), Kapko, Krupička (A)
  Tréner: Jakub Novotný

  Rozhodca: Stanislav Cik, Tomáš Svozil