Tampa Bay – Edmonton 6:4 (kon.) | Calgary – NY Islanders 4:5 (1:2 po s.n.) | Winnipeg – Arizona 5:2 (kon.)
Boston – Montreal 5:2 (kon.) | Carolina – Pittsburgh 4:2 (kon.) | NJ Devils – NY Rangers 3:5 (kon.)
Washington – Columbus 4:3 (kon.) | Dallas – Colorado 3:6 (kon.) | Vancouver – Seattle 3:4 (kon.)
LA Kings – St. Louis 5:1 (kon.) | Minnesota – Toronto 3:4 (po pr.) | Philadelphia – Columbus 5:2 (kon.)
koniec
Philadelphia Flyers
5:2 (1:1, 2:1, 2:0)
Columbus Blue Jackets
cz Nedeľa 19.11.2023, 23:30 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL
Predzápasové kurzy
Partner:
  57:34 Cameron YORK - 5:2
   
  57:34
  Philadelphia právě vstřelila branku!
  Hned po buly přišlo vyhození Flyers od CAMA YORKA podél mantinelu. Werenski se snažil puk zachytit, ale udělal to tak nešikovně, že z útočné modré v podstatě protečoval puk do vlastní branky. Asistence: Ryan Poehling.
  52:40 Travis KONECNY - 4:2
   
  52:40
  Philadelphia právě vstřelila branku!
  Columbus se dopustil obrovské hrubky! Začal střídat a nepohlídal si zadní vrátka! TRAVIS KONECNY byl tak u puku v pravém kruhu jako první, měl dostatek času na vybruslení do prostoru a také na následnou střelu pod horní tyč Martinovy klece! Asistence: Louie Belpedio.
  37:57 Boone JENNER - 3:2
   
  37:57
  Columbus právě vstřelil branku!
  Ersson se sice snažil zastavit letící střelu Ivana Provorova, kterou tečoval BOONE JENNER, svou rukou, ve které obvykle drží hůl, ale nepovedlo se mu to. Puk mu u tyče propadl do sítě. Asistence: Ivan Provorov.
  26:41 Ryan POEHLING - 3:1
   
  26:41
  Philadelphia právě vstřelila branku!
  Rozhodčí u videa dospěli k názoru, že puk celým svým objemem překročil brankovou čáru a Flyers dávají gól v oslabení! Autorem je RYAN POEHLING. Asistence: Garnet Hathaway, Sean Walker.
  21:11 Bobby BRINK - 2:1
   
  21:11
  Philadelphia právě vstřelila branku!
  Bleskově využitá přesilovka! BOBBY BRINK dostal puk u levého mantinelu, udělal pár kroků směrem ke středu a prostřelil Martina, který toho zrovna moc neviděl. Asistence: Sean Walker, Joel Farabee.
  15:02 Alexandre TEXIER - 1:1
   
  15:02
  Columbus právě vstřelil branku!
  Hostům se daří vyrovnat při signalizované výhodě! Zpoza kruhů vypálil ALEXANDRE TEXIER, který svým čtvrtým gólem v sezoně srovnává na 1:1. Asistence: Sean Kuraly, Mathieu Olivier.
  05:11 Joel FARABEE - 1:0
   
  05:11
  Philadelphia právě vstřelila branku!
  To ovšem skončilo. JOEL FARABEE měl i trochu štěstí, že se k němu puk na útočné modré dostal, ale povedlo se mu jej zachytit, projel až do pravého kruhu, a ač byl tísněn protihráčem, tak bekhendem poslal střelu k levé tyči. A Martin svou lapačkou puk nechytil. Asistence: Ryan Poehling, Cam York.

  Jan Vojkůvka

  Góly a asistencie: 6. Farabee (Poehling, York), 22. Brink (Se. Walker, Farabee), 27. Poehling (Hathaway, Se. Walker), 53. Konecny (Belpedio), 58. York (Poehling) – 16. Texier (Kuraly, Olivier), 38. Jenner (Provorov)


  Philadelphia Flyers: Ersson (Hart) – York, Sanheim, Seeler, Se. Walker, Zamula, Belpedio – Foerster, Couturier, Konecny – Tippett, Laughton (A), Atkinson – Farabee, Poehling, Brink – Deslauriers, N. Cates, Hathaway.
  Tréner: John Tortorella

  Columbus Blue Jackets: S. Martin (Merzlikins) – Provorov, Severson, Werenski (A), Gudbranson (A), Bean, Jiříček, A. Boqvist – Voronkov, Fantilli, Marčenko – J. Gaudreau, Jenner (C), Činachov – Texier, Kuraly, Danforth – Olivier, Sillinger.
  Tréner: Pascal Vincent

  Rozhodca: Dwyer, Schrader – Smith, Barton

  Diváci: 17416