Tampa Bay – Edmonton 6:4 (kon.) | Calgary – NY Islanders 4:5 (1:2 po s.n.) | Winnipeg – Arizona 5:2 (kon.)
Boston – Montreal 5:2 (kon.) | Carolina – Pittsburgh 4:2 (kon.) | NJ Devils – NY Rangers 3:5 (kon.)
Washington – Columbus 4:3 (kon.) | Dallas – Colorado 3:6 (kon.) | Vancouver – Seattle 3:4 (kon.)
LA Kings – St. Louis 5:1 (kon.) | Minnesota – Toronto 3:4 (po pr.) | Philadelphia – Columbus 5:2 (kon.)
koniec
Philadelphia Flyers
5:2 (1:1, 2:1, 2:0)
Columbus Blue Jackets
cz Nedeľa 19.11.2023, 23:30 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL • . kolo
Predzápasové kurzy
Partner:
  57:34 Cameron YORK - 5:2
   
  57:34
  Philadelphia právě vstřelila branku!
  Hned po buly přišlo vyhození Flyers od CAMA YORKA podél mantinelu. Werenski se snažil puk zachytit, ale udělal to tak nešikovně, že z útočné modré v podstatě protečoval puk do vlastní branky. Asistence: Ryan Poehling.
   
  56:53
  Spencer Martin míří na střídačku.
   
  56:53
  Bude se hrát ve čtyřech. Sanheim vytrhnul Kuralymu hokejku a jde za to pykat.
   
  56:27
  Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets:
  Cole Sillinger – 2 min., hákování.
   
  53:52
  Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers:
  Bobby Brink – 2 min., sekání.
   
  53:07
  Danforth vyrazil za obranu Flyers, avšak z mezikruží přestřelil! Doslova spálil svou šanci na prach.
  52:40 Travis KONECNY - 4:2
   
  52:40
  Philadelphia právě vstřelila branku!
  Columbus se dopustil obrovské hrubky! Začal střídat a nepohlídal si zadní vrátka! TRAVIS KONECNY byl tak u puku v pravém kruhu jako první, měl dostatek času na vybruslení do prostoru a také na následnou střelu pod horní tyč Martinovy klece! Asistence: Louie Belpedio.
   
  51:40
  Obrovská šance Tippetta, který dostal přihrávku za obranu, ale v souboji jeden na jednoho si vylámal na Spencerovi Martinovi zuby!
   
  44:01
  Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers:
  Sean Walker – 2 min., sekání.
   
  43:59
  Flyers se v útočném pásmu ke střele nedostali a puk zamířil do pásma domácích. Tam Walker neskutečně podcenil situaci a nechal puk za sebou, čehož málem využil Fantilli, který však z levého kruhu trefil pouze Erssona! Spálená šance.
   
  38:02
  Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers:
  Tyson Foerster – 2 min., držení hole.
  37:57 Boone JENNER - 3:2
   
  37:57
  Columbus právě vstřelil branku!
  Ersson se sice snažil zastavit letící střelu Ivana Provorova, kterou tečoval BOONE JENNER, svou rukou, ve které obvykle drží hůl, ale nepovedlo se mu to. Puk mu u tyče propadl do sítě. Asistence: Ivan Provorov.
   
  36:31
  Flyers nicméně vytvořili výrazný tlak a Martin měl plné ruce práce. Poehlinga a následně Seelera dokázal vychytat a podržel svůj tým. Columbus se ubránil, dostává kotouč do středního pásma.
   
  31:04
  Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers:
  Nicolas Deslauriers – 2 min., hrubost.

  Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets:
  Mathieu Olivier – 2+2, hrubost.
   
  29:21
  Teď hostům chyběly milimetry! Fantilli našel zpoza klece vedle brankoviště Marčenka, který z první napálil horní tyč Erssonovy klece!
  26:41 Ryan POEHLING - 3:1
   
  26:41
  Philadelphia právě vstřelila branku!
  Rozhodčí u videa dospěli k názoru, že puk celým svým objemem překročil brankovou čáru a Flyers dávají gól v oslabení! Autorem je RYAN POEHLING. Asistence: Garnet Hathaway, Sean Walker.
   
  26:41
  Domácí vyrazili do přečíslení dvou proti nikomu a Ryan Poehling si před brankovištěm narazil s Garnetem Hathawayem, načež vystřelil k pravé tyči. Martin se sice skvěle přesunul brankovištěm a zbrzdil puk, který chtěl přikrýt betonem, ale puk se podle všeho dostal do branky!
   
  25:08
  Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers:
  HL – příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Nicolas Deslauriers.
   
  24:40
  Ersson vůbec netušil, kde má puk, a doufal, že to neví ani soupeř. Chaos před brankovištěm, kam se sjeli takřka všichni hráči na ledě, nakonec brankář Flyers ustál.
  21:11 Bobby BRINK - 2:1
   
  21:11
  Philadelphia právě vstřelila branku!
  Bleskově využitá přesilovka! BOBBY BRINK dostal puk u levého mantinelu, udělal pár kroků směrem ke středu a prostřelil Martina, který toho zrovna moc neviděl. Asistence: Sean Walker, Joel Farabee.
   
  21:05
  Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets:
  Kirill Marčenko – 2 min., podrážení.
  16:59 Nicolas Deslauriers (PHI), Mathieu Olivier (CBJ) - první část
   
  16:59
  Olivier s Deslauriersem se poprali ve středním pásmu. Jejich bitka trvala skutečně dlouho, oba kohouti se počastovali několika údery, až nakonec viděli, že to nikam nevede a dohodli se na remíze. Oba zůstali pevně na nohou. Dostávají pětiminutové tresty.
   
  16:53
  Kuraly vyrazil do přečíslení dvou proti jednomu a vzal to sám na sebe z pravého kruhu. Ersson vyrazil před sebe, avšak dorážka nezamířila do odkryté klece. Obrovská šance.
   
  15:28
  Tippett trefuje pravou tyč za zády brankáře Martina!
  15:02 Alexandre TEXIER - 1:1
   
  15:02
  Columbus právě vstřelil branku!
  Hostům se daří vyrovnat při signalizované výhodě! Zpoza kruhů vypálil ALEXANDRE TEXIER, který svým čtvrtým gólem v sezoně srovnává na 1:1. Asistence: Sean Kuraly, Mathieu Olivier.
   
  13:44
  Tyč nyní zachránila Erssona! Hosté vyrazili do útoku po pravém křídle, Gaudreau hledal křižným pasem Jennera na levé straně brankoviště a kapitán týmu protečoval jen do levé tyče Erssona.
   
  10:20
  Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets:
  Jegor Činachov – 2 min., sekání.
  05:11 Joel FARABEE - 1:0
   
  05:11
  Philadelphia právě vstřelila branku!
  To ovšem skončilo. JOEL FARABEE měl i trochu štěstí, že se k němu puk na útočné modré dostal, ale povedlo se mu jej zachytit, projel až do pravého kruhu, a ač byl tísněn protihráčem, tak bekhendem poslal střelu k levé tyči. A Martin svou lapačkou puk nechytil. Asistence: Ryan Poehling, Cam York.

  Jan Vojkůvka

  Góly a asistencie: 6. Farabee (Poehling, York), 22. Brink (Se. Walker, Farabee), 27. Poehling (Hathaway, Se. Walker), 53. Konecny (Belpedio), 58. York (Poehling) – 16. Texier (Kuraly, Olivier), 38. Jenner (Provorov)


  Philadelphia Flyers: Ersson (Hart) – York, Sanheim, Seeler, Se. Walker, Zamula, Belpedio – Foerster, Couturier, Konecny – Tippett, Laughton (A), Atkinson – Farabee, Poehling, Brink – Deslauriers, N. Cates, Hathaway.
  Tréner: John Tortorella

  Columbus Blue Jackets: S. Martin (Merzlikins) – Provorov, Severson, Werenski (A), Gudbranson (A), Bean, Jiříček, A. Boqvist – Voronkov, Fantilli, Marčenko – J. Gaudreau, Jenner (C), Činachov – Texier, Kuraly, Danforth – Olivier, Sillinger.
  Tréner: Pascal Vincent

  Rozhodca: Dwyer, Schrader – Smith, Barton

  Diváci: 17416