Tampa Bay – Edmonton 6:4 (kon.) | Calgary – NY Islanders 4:5 (1:2 po s.n.) | Winnipeg – Arizona 5:2 (kon.)
Boston – Montreal 5:2 (kon.) | Carolina – Pittsburgh 4:2 (kon.) | NJ Devils – NY Rangers 3:5 (kon.)
Washington – Columbus 4:3 (kon.) | Dallas – Colorado 3:6 (kon.) | Vancouver – Seattle 3:4 (kon.)
LA Kings – St. Louis 5:1 (kon.) | Minnesota – Toronto 3:4 (po pr.) | Philadelphia – Columbus 5:2 (kon.)
koniec
Carolina Hurricanes
4:2 (0:1, 1:0, 3:1)
Pittsburgh Penguins
cz Nedeľa 19.11.2023, 01:00 • PNC Arena, Raleigh • NHL
Predzápasové kurzy
Partner:
  59:22 Seth JARVIS - 4:2
   
  59:22
  Carolina právě vstřelila branku!
  Hosté šli do totálního rizika. Přestože nebyli usazeni v útočném pásmu, odvolali v oslabení brankáře. Canes však získali puk, Sebastian Aho ho nahrál doprava SETHOVI JARVISOVI a ten od modré čáry trefil prázdnou branku. Gólu nezabránil ani padající obránce Letang – 4:2. Asistence: Sebastian Aho a Teuvo Teräväinen.
  51:52 Seth JARVIS - 3:2
   
  51:52
  Carolina právě vstřelila branku!
  A skórují Canes! Ti zužitkovali velmi aktivní střídání. Brent Burns nahrál doleva Jaccobovi Slavinovi. Ten nastřelil kotouč od levého mantinelu na branku a na pohotovou teč SETHA JARVISE nestačil brankář Jarry adekvátně reagovat – 3:2. Asistence: Jaccob Slavin a Brent Burns.
  49:16 Sidney CROSBY - 2:2
   
  49:16
  Pittsburgh právě vstřelil branku!
  Je vyrovnáno! Nejprve se dostal do šance Erik Karlsson, který nepřekonal Raantu a ani Sidney Crosby nedokázal ze vzduchu doklepnout kotouč do branky. Následně ale kapitán Pittsburghu nahrál na osu Krisovi Letangovi, který vypálil a puk se odrazil právě k SIDNEYMU CROSBYMU, který ho už doklepl do odkryté klece – 2:2. Asistence: Kris Letang a Bryan Rust.
  42:46 Brent BURNS - 2:1
   
  42:46
  Carolina právě vstřelila branku!
  Přesně v momentě, kdy skákal vyloučený Guentzel na led, domácí strhávají vedení na svou stranu! Jaccob Slavin nabil svému kolegovi z obrany BRENTOVI BURNSOVI, jehož dělovka od modré čáry zapadla k levé tyčce Jarryho branky – 2:1. Asistence: Jaccob Slavin a Andrej Svečnikov.
  33:06 Sebastian AHO - 1:1
   
  33:06
  Carolina právě vstřelila branku!
  Krásná souhra domácích přinesla vyrovnání! Seth Jarvis našel v útočném pásmu Teuva Teräväinena, který kotouč předložil dalšímu Finovi SEBASTIANOVI AHOVI a ten měl před sebou odkrytou branku. To už Jarry nemohl stihnout. Asistence: Teuvo Teräväinen a Seth Jarvis.
  10:40 Sidney CROSBY - 0:1
   
  10:40
  Pittsburgh právě vstřelil branku!
  Hosté se ujímají vedení! Z pravé strany útočného pásma nastřeloval puk do ohně Jake Guentzel. Kotouč tečoval Noel Acciari a ten prošel až na vzdálenější tyčku, kde ho bekhendem usměrnil za bezmocného Raantu kapitán Pens SIDNEY CROSBY. Asistence: Jake Guentzel a Erik Karlsson.

  Martin Augustin

  Góly a asistencie: 34. S. Aho II (Teräväinen, Jarvis), 43. Burns (Slavin, Svečnikov), 52. Jarvis (Slavin, Burns), 60. Jarvis (S. Aho II, Teräväinen) – 11. Crosby (Guentzel, E. Karlsson), 50. Crosby (Letang, Rust)


  Carolina Hurricanes: Raanta (Kočetkov) – Burns, Slavin (A), Pesce, Skjei, DeAngelo, Orlov – Jarvis, S. Aho II (A), Teräväinen – Nečas, Kotkaniemi, Svečnikov – Fast, J. Staal (C), Martinook – Noesen, Drury, Bunting.
  Tréner: Rod Brind'Amour

  Pittsburgh Penguins: Jarry (Hellberg) – Letang (A), Graves, E. Karlsson, M. Pettersson, Ruhwedel, Shea – Rust, Crosby (C), Guentzel – Rakell, Malkin (A), R. Smith – Zohorna, Eller, D. O'Connor – Hinostroza, Acciari, Nieto.
  Tréner: Mike Sullivan

  Rozhodca: McCauley, Luxmore – Suchánek, Hunt

  Diváci: 18 700