Tampa Bay – Edmonton 6:4 (kon.) | Calgary – NY Islanders 4:5 (1:2 po s.n.) | Winnipeg – Arizona 5:2 (kon.)
Boston – Montreal 5:2 (kon.) | Carolina – Pittsburgh 4:2 (kon.) | NJ Devils – NY Rangers 3:5 (kon.)
Washington – Columbus 4:3 (kon.) | Dallas – Colorado 3:6 (kon.) | Vancouver – Seattle 3:4 (kon.)
LA Kings – St. Louis 5:1 (kon.) | Minnesota – Toronto 3:4 (po pr.) | Philadelphia – Columbus 5:2 (kon.)
koniec
Boston Bruins
5:2 (2:0, 2:1, 1:1)
Montreal Canadiens
cz Nedeľa 19.11.2023, 01:00 • TD Garden, Boston • NHL
Predzápasové kurzy
Partner:
  55:29 Johnny KOVACEVIC - 5:2
   
  55:29
  Montreal právě vstřelil branku!
  Canadiens se povedlo vstřelit gól a kosmeticky upravují skóre! Swaymanovi propadla střela JOHNATHANA KOVACEVICE mezi betony do brankoviště a útočník Montrealu v šermířském souboji s protihráčem dokázal doklepnout puk do sítě. Asistence: Christian Dvorak, Juraj Slafkovský.
  45:39 James van Riemsdyk - 5:1
   
  45:39
  Boston právě vstřelil branku!
  Domácí využívají další přesilovku! Pastrňák vyslal puk do brankoviště od modré čáry, Marchand jeho pokus protečoval a po Allenově zákroku se k dorážce dostal JAMES VAN RIEMSDYK, který zvyšuje už na 5:1! Asistence: Brad Marchand, David Pastrňák.
  35:30 Trent FREDERIC - 4:1
   
  35:30
  Boston právě vstřelil branku!
  Montreal přišel o kotouč a přišel rychlý protiútok, který proměnil z trestné lavice se navrátivší TRENT FREDERIC, který se po najetí před branku soupeře trefil mezi Allenovy betony! Asistence: Charlie Coyle, Jake DeBrusk.
  33:04 Juraj SLAFKOVSKÝ - 3:1
   
  33:04
  Montreal právě vstřelil branku!
  JURAJ SLAFKOVSKÝ v levém kruhu číhal na přihrávku zpoza branky a jakmile ji dostal, okamžitě vypálil na vzdálenější tyč! Swayman poprvé v utkání kapituluje. Asistence: Nick Suzuki, Alex Newhook.
  25:18 Pavel ZACHA - 3:0
   
  25:18
  Boston právě vstřelil branku!
  Domácí zvyšují už na 3:0! PAVEL ZACHA vypálil z voleje zpoza kruhů, kotouč se otřel o hokejku bránícího protihráče a Allen trošičku zazmatkoval v brankovišti, kvůli čemuž mu projel puk k levé tyči. Asistence: Hampus Lindholm, David Pastrňák.
  19:20 Trent FREDERIC - 2:0
   
  19:20
  Boston právě vstřelil branku!
  TRENT FREDERIC mezi kruhy protečoval střelu od modré čáry a usměrnil puk za záda Allena, který mířil brankovištěm na opačnou stranu, než kam letěla střela. Asistence: Brandon Carlo, Charlie Coyle.
  07:11 Charlie MCAVOY - 1:0
   
  07:11
  Boston právě vstřelil branku!
  CHARLIE MCAVOY využívá dvojnásobnou početní převahu dělovkou zpoza kruhů. Trefil se parádně do levého horního rohu branky. Asistence: Brad Marchand, David Pastrňák.

  Jan Vojkůvka

  Góly a asistencie: 8. McAvoy (Marchand, Pastrňák), 20. Frederic (Carlo, Coyle), 26. Zacha (H. Lindholm, Pastrňák), 36. Frederic (Coyle, DeBrusk), 46. J. van Riemsdyk (Marchand, Pastrňák) – 34. Slafkovský (Suzuki, Newhook), 56. Kovacevic (Dvorak, Slafkovský)


  Boston Bruins: Swayman (Ullmark) – Lohrei, McAvoy (A), H. Lindholm, Carlo, Forbort, Shattenkirk – Marchand (C), Zacha, Pastrňák (A) – J. van Riemsdyk, Coyle, Frederic – DeBrusk, Poitras, Heinen – Lauko, Beecher, Steen.
  Tréner: Jim Montgomery

  Montreal Canadiens: Allen (Montembeault) – Matheson (A), J. Barron, Guhle, Kovacevic, Harris, Lindström – Newhook, Suzuki (C), Caufield – Slafkovský, Dvorak, Ylönen – Gallagher (A), Monahan, J. Anderson – Pezzetta, Evans, Pearson.
  Tréner: Martin St. Louis

  Rozhodca: Dwyer, Schrader – Gawryletz, Jackson

  Diváci: 17850