Tampa Bay – Edmonton 6:4 (kon.) | Calgary – NY Islanders 4:5 (1:2 po s.n.) | Winnipeg – Arizona 5:2 (kon.)
Boston – Montreal 5:2 (kon.) | Carolina – Pittsburgh 4:2 (kon.) | NJ Devils – NY Rangers 3:5 (kon.)
Washington – Columbus 4:3 (kon.) | Dallas – Colorado 3:6 (kon.) | Vancouver – Seattle 3:4 (kon.)
LA Kings – St. Louis 5:1 (kon.) | Minnesota – Toronto 3:4 (po pr.) | Philadelphia – Columbus 5:2 (kon.)
koniec
Winnipeg Jets
5:2 (2:1, 1:1, 2:0)
Arizona Coyotes
cz Nedeľa 19.11.2023, 01:00 • Canada Life Centre, Winnipeg • NHL
Predzápasové kurzy
Partner:
  57:30 Mason APPLETON - 5:2
   
  57:30
  Winnipeg právě vstřelil branku!
  Dovolím si říct, že v Canada Life Centre máme rozhodnuto! Po levém křídle se nyní do útočné třetiny dostal MASON APPLETON, jenž následně z poměrně těžkého úhlu poslal puk do odkryté svatyně – 5:2! Asistence: Nino Niederreiter.
  44:15 Josh MORRISSEY - 4:2
   
  44:15
  Winnipeg právě vstřelil branku!
  Tak teď už to Arizona bude mít hodně těžké, pokud se bude chtít vrátit zpátky do zápasu! Do přečíslení dva na jednoho nyní vyrazili Scheifele a JOSH MORRISSEY, přičemž druhý jmenovaný těsně před brankou tečoval přihrávku toho druhého mimo dosah hostujícího brankáře – 4:2! Asistence: Mark Scheifele, Kyle Connor.
  31:26 Kyle CONNOR - 3:2
   
  31:26
  Winnipeg právě vstřelil branku!
  Napínavá bitva dostává další zvrat, o který se tentokrát postaral KYLE CONNOR! Scheifele poslal puk na kruh právě na svého volného spoluhráče, který pak nachytal Vejmelku ukázkovou střelou do vzdálenějšího horního rohu a vrátil domácím ztracený náskok – 3:2! Asistence: Mark Scheifele, Brenden Dillon.
  26:08 Matt DUMBA - 2:2
   
  26:08
  Arizona právě vstřelila branku!
  Tak tohle byla velká paráda z dílny první formace Coyotes, která vyrovnává stav dnešního střetnutí! Boyd se protáhl do útoku po levém křídle a poté nasměroval puk před brankoviště na najíždějícího MATTA DUMBU, jehož následná teč hravě prošla za bezmocného Brossoita. Začínáme od začátku – 2:2! Asistence: Travis Boyd, Nick Schmaltz.
  18:02 Vladislav NAMĚSTNIKOV - 2:1
   
  18:02
  Winnipeg právě vstřelil branku!
  No, tak tohle si Karel Vejmelka za rámeček nedá... Gólman nyní poněkud nesmyslně vyjel ze svého brankoviště a přihrávka VLADISLAVA NAMĚSTNIKOVA zpoza branky se od brusle bránícího Crouse odrazila přesně do otevřené svatyně. Winnipeg po chybě kompletuje obrat – 2:1! Asistence: Josh Morrissey.
  17:04 Mark SCHEIFELE - 1:1
   
  17:04
  Winnipeg právě vstřelil branku!
  Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat, máme vyrovnáno! Pod první domácí gól utkání se podepsal MARK SCHEIFELE, který najel z kruhu před brankoviště a následně Vejmelku obral o čisté konto pěknou střelou na zadní tyč – 1:1! Asistence: Neal Pionk, Brenden Dillon.
  14:53 Matias MACCELLI - 0:1
   
  14:53
  Arizona právě vstřelila branku!
  Divoká hra Kojotům evidentně svědčí, hosté na konci patnácté minuty udeřili jako první a odskakují do vedení! Moser pěknou přihrávkou k tyči vybídl ke střele trestuhodně nehlídaného MATIASE MACCELLIHO, který obratem zakončil do velkého prázdného prostoru ve svatyni – 0:1! Asistence: Janis Moser, Alex Kerfoot.

  Vojtěch Martinek

  Góly a asistencie: 18. Scheifele (Pionk, Dillon), 19. Namestnikov (Morrissey), 32. Connor (Scheifele, Dillon), 45. Morrissey (Scheifele, Connor), 58. Appleton (Niederreiter) – 15. Maccelli (Moser, Kerfoot), 27. Dumba (Boyd, Schmaltz)


  Winnipeg Jets: Brossoit (Hellebuyck) – Morrissey (A), DeMelo, Dillon, Pionk, Samberg, Schmidt – Connor, Scheifele (A), Iafallo – Perfetti, Namestnikov, Ehlers – Niederreiter, Lowry (C), Appleton – M. Barron, D. Gustafsson, Jonsson Fjällby.
  Tréner: Rick Bowness.

  Arizona Coyotes: Vejmelka (Ingram) – Moser, Durzi, Dumba, Kesselring, Stecher, J. Brown – Keller (A), Schmaltz (A), Boyd – Maccelli, Bjugstad, Crouse (A) – Carcone, L. Cooley, Zucker – O'Brien, Kerfoot, Kelemen.
  Tréner: André Tourigny.

  Rozhodca: O'Rourke, L'Ecuyer – Murchison, Brisebois.

  Diváci: 12 103