Třinec – Litvínov 2:3 (po pr.) | Kladno – Plzeň 2:4 (kon.) | Motor ČB – Mladá Boleslav 3:2 (kon.)
Olomouc – Vítkovice 3:2 (po pr.) | Kometa Brno – Sparta Praha 2:1 (po pr.) | Pardubice – Liberec 2:3 (kon.)
K. Vary – Hradec Králové 3:4 (kon.)
koniec
HC Energie Karlovy Vary
3:4 (0:0, 1:4, 2:0)
Mountfield HK
cz Nedeľa 19.11.2023, 17:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Tipsport extraliga (ČR) • 20. kolo
Predzápasové kurzy
Partner:
   
  48:17
  Karlovy Vary právě vstřelily branku!
  Že by přicházelo drama? Dobře sehranou kombinaci na jeden dotek zakončil z první VÍT JISKRA, který snižuje na rozdíl jediné branky. Asistence: Dávid Gríger a Tomáš Rachůnek.
   
  40:57
  Karlovy Vary právě vstřelily branku!
  Tak to je překvapivý začátek, DALIMIL MIKYSKA přejel celé hřiště a zleva bekhendem ledabyle nahodil, kotouč ovšem zapadl přesně pod víko a Vary tak snižují. Bez asistence.
   
  30:58
  Hradec právě vstřelil branku!
  Černá chvíle domácích! Christophe Lalancette nabil na modrou TOMÁŠI PAVELKOVI, který Dominika Frodla prostřelil ranou na bližší tyč. Asistence: Christophe Lalancette.
   
  29:54
  Hradec právě vstřelil branku!
  Po střele Jeremieho Blaina se před Frodlem vytvořil velký závar, ze kterého gólově těží PATRIK MIŠKÁŘ. Bez asistence.
   
  28:45
  Hradec právě vstřelil branku!
  Jordann Perret přihrál do druhé vlny GIORGIU ESTEPHANOVI a jeho rána z mezikruží vymetla horní roh Frodlovy svatyně. Asistence: Jordann Perret.
   
  25:09
  Karlovy Vary právě vstřelily branku!
  Nyní zaváhání v obraně předvedli hosté, ledabyle odehraný puk za brankou poslal před bránu Dávid Gríger přímo na úplně volného ONDŘEJE PROCHÁZKU, kterému klička nejprve nevyšla, karlovarský forvard se prosadil z následné dorážky. Asistence: Dávid Gríger.
   
  20:50
  Hradec právě vstřelil branku!
  Filip Pavlík vypálil z kruhů, rána mu nesedla a skákavý kotouč prolétl kolem Dominika Frodla, čehož Pavlík využil k přihrávce na nehlídaného OLIVERA OKULIARA, který už jen zakončil do prázdné. Asistence: Filip Pavlík a Evan Jasper.

  Vlastimil Mourek

  Góly a asistencie: 26. O. Procházka (Gríger), 41. Mikyska, 49. Jiskra (Gríger, Rachůnek) – 21. Okuliar (F. Pavlík, Jasper), 29. Estephan (Perret), 30. Miškář, 31. Pavelka (Lalancette, Šťastný)


  HC Energie Karlovy Vary: Frodl (41. Habal) – Plutnar, Huttula, Mikyska, Stříteský, Havlín, Dlapa, Benda – Hladonik, Černoch (C), O. Beránek (A) – Rachůnek (A), Gríger, O. Procházka – Redlich, Jiskra, Koffer – Kofroň, R. Přikryl, Záhejský.
  Tréner: David Bruk

  Mountfield HK: Bartošák (Lukáš) – Jank, Blain (A), Kalina, F. Pavlík, Pavelka, Freibergs, Marcel – R. Pavlík, Miškář, Eberle (C) – Okuliar, Estephan, Jasper – Perret, Lalancette, Chalupa – Šťastný, Pilař, A. Novotný.
  Tréner: Tomáš Martinec

  Rozhodca: Šindel, Jaroš – Gerát, Špůr

  Diváci: 3519