Zlín sledge – HC Sparta Praha Sledge 3:4 (0:3 po s.n.) | SOHO Olomouc – Karlovy Vary 2:6 (kon.)
po s.n. (0:3)
SHK LAPP Zlín
3:4 (1:1, 0:0, 2:2)
HC Sparta Praha Sledge
cz Sobota 18.11.2023, 15:30 • CCM Aréna • Česká sledge hokejová liga • 9. kolo
Partner:
   
  V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Sparta Praha Sledge.
  Autorem vítězné branky je LUKÁŠ KAPKO.
   
  43:56
  Marian Ligda měl z přečíslení 3 na 2 na holi gól, trefuje Vápenku...
   
  42:14
  Sparta si bere timeout!
   
  42:11
  Zlín právě vstřelil branku!
  Tohle je NÁVRAT do zápasu jako hrom! ZDENĚK HÁBL obkroužil bránu, už se sice zdálo, že je u pravé tyče pozdě, i tak ale dokázal puk propasírovat po ledě za Vápenku. Máme vyrovnáno – 3:3! Asistence: Slavomír Ferenčík.
   
  41:11
  Zlín právě vstřelil branku!
  Drama! Na rozdíl jediné branky snižuje střelou po ledě přes clonu PAVEL JULINA, zlínské naděje ještě žijí! Asi není nutné připomínat, jak velkým problémem by pro vicemistra byla dnešní prohra...
   
  40:08
  Sparta právě vstřelila branku!
  No.. Tak tohle už vypadá pro domácí tým bledě! Přišla obrovský chyba v obraně, Sparta šla dva na nikoho, Novotný před prázdnou klec posunul ZDEŇKU KRUPIČKOVI a ten v pohodě zasunul – 1:3.
   
  39:58
  Sparta právě vstřelila branku!
  Mimořádně důležitý gól! MIROSLAV NOVOTNÝ si najel nikým nehlídán na střed, vypálil a v podstatě perfektně trefil přímo do víka – 1:2! Asistence: Sebastian Bečvář.
   
  38:51
  Domácí SHK LAPP Zlín si bere timeout!
   
  31:56
  Vyloučení v týmu SHK LAPP Zlín:
  Tomáš Mach – 2 min, držení.
   
  25:52
  Zajímavý průnik, Pavel Julina si chtěl ještě puk potáhnout a gólmana soupeře obejít. Kotouč ale opět končí v náručí maskovaného muže v bílém dresu.
   
  25:20
  Slušný závar, finální zakončení měl na holi kapitán Ligda. Vápenka už ležel na zemi a doufal, že jej kotouč trefí, což se taky stalo.
   
  25:00
  Vyloučení v týmu HC Sparta Praha Sledge:
  Miroslav Novotný – 2 min.
   
  24:25
  Lukáš Kapko byl na pravém kruhu v ideální pozici, navíc mohl teoreticky i nahrávat. Hostující útočník zvolil střelu, míří ale těsně nad.
   
  21:45
  Pražané udělali chybu, Ferenčík ještě vybídl před bránou volného Hábla, ten sice puk líznul, efektivní zakončení ale nezvládl..
   
  19:44
  Vyloučení v týmu SHK LAPP Zlín:
  Róbert Turic – 2 min, nedovolené bránění.
   
  14:23
  Vyloučení v týmu SHK LAPP Zlín:
  Marian Ligda – 2 min, nedovolené bránění.
   
  12:25
  Vyloučení v týmu HC Sparta Praha Sledge:
  Jan Zapletal – 2 min, držení.
   
  11:48
  Zlín právě vstřelil branku!
  Vyrovnáno! Marian Ligda byl zaseknutý v souboji na mantinelu, dokázal ale šikovně přistrčit puk úplně volnému ZDEŇKU HÁBLOVI, jenž si kotouč na holi připravil a vyslal nechytatelnou ránu přímo do růžku! Asistence: Marian Ligda.
   
  11:23
  Pavel Julina dostal vůbornou přihrávku skrz pásmo, na kterou si najel až na pravý kruh. Přišla ještě brzda, krátké zamíchání a střela nahoru, brankář Vápenka ale opět nechal vyniknout svou lapačku...
   
  10:05
  Alex Ohar dobře vystihl rozehrávku Zlína, do krátkého úniku pak dokonce vyslal Miroslava Novotného, jenž si ale vylámal zuby na výborně postaveném brankáři Matouškovi!
   
  05:43
  Sparta právě vstřelila branku!
  Pražané jdou do vedení! Zlín udělal chybu v rozehrávce, ZDENĚK KRUPIČKA si sjel na střed, vyslal ránu po ledě a ta brankáři Matouškovi propadla podél ruky – 0:1. Asistence: Miroslav Novotný.

  Adam Čuba

  Góly a asistencie: 12. Hábl (Ligda), 42. Julina (Hábl), 43. Hábl (Ferenčík) – 6. Krupička (Notovný), 40. Novotný (Bečvář), 41. Krupička (Novotný), rozh. náj. Kapko

  Samostatné nájazdy:

  1. séria:
  0:0   Marian Ligda (ZLS)
  0:1   Lukáš Kapko (SPS)
  2. séria:
  0:1   Slavomír Ferenčík (ZLS)
  0:2   Zdeněk Krupička (SPS)
  3. séria:
  0:2   Pavel Julina (ZLS)
  0:3   Miroslav Novotný (SPS)


  SHK LAPP Zlín: Matoušek (Pastucha) – Julina (A), Mach, Ferenčík, Hábl – Stodůlka, Máca, Zdražil, Zicha, Turic, Ligda (C), Panák, Zubek, Šafařík
  Tréner: Tomáš Sedláček

  HC Sparta Praha Sledge: Vápenka – Krupička, Frolík, Zapletal, Raul (A) – Bečvář, Novotný, Jirsa, Ohar (C), Kapko, Krupička (A).
  Tréner: Jakub Novotný

  Rozhodca: Wesley, Šiška