Zlín sledge – HC Sparta Praha Sledge 3:4 (0:3 po s.n.) | SOHO Olomouc – Karlovy Vary 2:6 (kon.)
po s.n. (0:3)
SHK LAPP Zlín
3:4 (1:1, 0:0, 2:2)
HC Sparta Praha Sledge
cz Sobota 18.11.2023, 15:30 • CCM Aréna • Česká sledge hokejová liga • 9. kolo
Partner:
   
  V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Sparta Praha Sledge.
  Autorem vítězné branky je LUKÁŠ KAPKO.
   
  42:11
  Zlín právě vstřelil branku!
  Tohle je NÁVRAT do zápasu jako hrom! ZDENĚK HÁBL obkroužil bránu, už se sice zdálo, že je u pravé tyče pozdě, i tak ale dokázal puk propasírovat po ledě za Vápenku. Máme vyrovnáno – 3:3! Asistence: Slavomír Ferenčík.
   
  41:11
  Zlín právě vstřelil branku!
  Drama! Na rozdíl jediné branky snižuje střelou po ledě přes clonu PAVEL JULINA, zlínské naděje ještě žijí! Asi není nutné připomínat, jak velkým problémem by pro vicemistra byla dnešní prohra...
   
  40:08
  Sparta právě vstřelila branku!
  No.. Tak tohle už vypadá pro domácí tým bledě! Přišla obrovský chyba v obraně, Sparta šla dva na nikoho, Novotný před prázdnou klec posunul ZDEŇKU KRUPIČKOVI a ten v pohodě zasunul – 1:3.
   
  39:58
  Sparta právě vstřelila branku!
  Mimořádně důležitý gól! MIROSLAV NOVOTNÝ si najel nikým nehlídán na střed, vypálil a v podstatě perfektně trefil přímo do víka – 1:2! Asistence: Sebastian Bečvář.
   
  11:48
  Zlín právě vstřelil branku!
  Vyrovnáno! Marian Ligda byl zaseknutý v souboji na mantinelu, dokázal ale šikovně přistrčit puk úplně volnému ZDEŇKU HÁBLOVI, jenž si kotouč na holi připravil a vyslal nechytatelnou ránu přímo do růžku! Asistence: Marian Ligda.
   
  05:43
  Sparta právě vstřelila branku!
  Pražané jdou do vedení! Zlín udělal chybu v rozehrávce, ZDENĚK KRUPIČKA si sjel na střed, vyslal ránu po ledě a ta brankáři Matouškovi propadla podél ruky – 0:1. Asistence: Miroslav Novotný.

  Adam Čuba

  Góly a asistencie: 12. Hábl (Ligda), 42. Julina (Hábl), 43. Hábl (Ferenčík) – 6. Krupička (Notovný), 40. Novotný (Bečvář), 41. Krupička (Novotný), rozh. náj. Kapko

  Samostatné nájazdy:

  1. séria:
  0:0   Marian Ligda (ZLS)
  0:1   Lukáš Kapko (SPS)
  2. séria:
  0:1   Slavomír Ferenčík (ZLS)
  0:2   Zdeněk Krupička (SPS)
  3. séria:
  0:2   Pavel Julina (ZLS)
  0:3   Miroslav Novotný (SPS)


  SHK LAPP Zlín: Matoušek (Pastucha) – Julina (A), Mach, Ferenčík, Hábl – Stodůlka, Máca, Zdražil, Zicha, Turic, Ligda (C), Panák, Zubek, Šafařík
  Tréner: Tomáš Sedláček

  HC Sparta Praha Sledge: Vápenka – Krupička, Frolík, Zapletal, Raul (A) – Bečvář, Novotný, Jirsa, Ohar (C), Kapko, Krupička (A).
  Tréner: Jakub Novotný

  Rozhodca: Wesley, Šiška