Fulham – Manchester United 0:1 (kon.) | Brentford – West Ham 3:2 (kon.) | Burnley – Crystal Palace 0:2 (kon.)
Everton – Brighton 1:1 (kon.) | Manchester City – Bournemouth 6:1 (kon.) | Sheffield Utd. – Wolverhampton 2:1 (kon.)
Newcastle – Arsenal 1:0 (kon.)
Newcastle United
1:0 (0:0)
Arsenal FC
cz Sobota 04.11.2023, 18:30 • St James' Park, Newcastle upon Tyne • Anglická Premier League • 11. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek dne a někdy zase u onlajnu na počtenou! (20:35:08)

Držení míče: 40 % : 60 %.
    Střely na branku: 2:1. Střely mimo: 7:13. Rohy: 0:11. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 14:9.

Je konec! Více jak sto minut nakonec trvalo dnešní utkání, které nakonec rozhodla jediná branka! Po rychlém protiútoku se totiž trefil Anthony Gordon. Jeho branku zkoumal VAR dlouhé minuty, když tam byly hraniční rov ou tři situace. Ani jedna z nich ovšem nebyla prokázána, a tak se po skoro pěti minutách mohl Newcastle radovat z vedoucí branky. Ta nakonec byla vítěznou, jelikož k vidění žádná jiná nebyla. Arsenal nebyl schopný se dostat do nějaké vážnější možnosti, a tak si žádné body neodveze, ty totiž zůstanou na domácím hřišti.

90+9

90+8
    Ještě jsme viděli rohový kop, který si znovu vzal na starosti Leandro Trossard, avšak ani tentokrát se mu centrem nepovedlo najít žádného spoluhráče.

90+7
    Asi jedna z posledních možnosti hostů byla k vidění, když vybojovali standardní situaci zprava. S tímto centrem si ale obrana United znovu poradila.

90+6
    Hostující fotbalisté drží míč na svých kopačkách, ale jsou s ním daleko od domácí brány.

90+5
    Na rozehrávku rohového kopu jsme čekali opravdu dlouho, přitom hosté potřebují hrát co nejrychleji. Navíc centr od praporku nikoho v červeném nenašel.

90+3
    Anthony Gordon jen naštvaně rozhazuje rukama, ale pomezní sudí ukazuje právě jeho ofsajd. Londýňané tak mají ještě trochu času alespoň na srovnání.

90+2
    Arsenal vybojoval standardku z levé strany, kterou si vzal na starost Fábio Vieira. Ten ale vyslal celkem krátký centr, se kterým si domácí v pohodě poradili.

90+1
    Žlutá karta pro tým Newcastle United (Livramento).

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 8 minut.

89
    Valentino Livramento při svém obranném zákroku úplně opustil hrací plochu a může být rád, že si ještě nezpůsobil nějaké zranění...

88
    Žlutá karta pro tým Newcastle United (Guimarães).

87
    Leandro Trossard je od svého příchodu na hřiště hodně vidět. Nyní to chtěl vzít na sebe, ovšem jeho tvrdá rána trefila hned prvního soupeře, co před ním stál.

86
    Leandro Trossard tentokrát poslal svůj centr rovnou do vápna, avšak ani tentokrát s tím neměla obrana domácích fotbalistů ani ty nejmenší problémy.

85
    Navíc do konce základní hrací doby nám chybí posledních pět minut! Newcastle nadále vede o jednu branku a je dnes blízko zisku tří bodů.

84
    Fábio Vieira čekal na přihrávku na pravou stranu, ale domácí hráč si s tím poradil bez potíží. Nick Pope samozřejmě nikam s rozehrávkou spěchat nebude.

83
    Arsenal se snaží tlačit svého soupeře hodně u šestnáctky, ale vyloženou šanci stále neměl.