po s.n. (0:1)
HC Energie Karlovy Vary
4:5 (2:1, 2:3, 0:0 - 0:0)
HC Olomouc
cz Streda 01.11.2023, 17:30 • KV Arena, Karlovy Vary • Tipsport extraliga (ČR) • 16. kolo

51:20
    8 a půl minuty před koncem třetí třetiny si Karlovy Vary zahrají přesilovou hru. Karel Plášek (OLO) byl přistižen při faulu na Kangasniemiho a rozhodčí rozhodli o dvouminutovém trestu.

46:02
    Michal Plutnar (KVA) si odsedí další dvě minuty za sekání soupeře. Při zákroku se pak Dominik Frodl uhodil o brankovou konstrukci, ale po menší pauze bude v utkání pokračovat.

44:16
    Karlovy Vary si zahrají přesilovou hru. Na trestnou lavici zamířil Jan Knotek (OLO) za zdržování hry.

37:40
    A nakonec došlo k bitce, ke které směřovalo už delší dobu. Tomáš Havlín (KVA) za Karlova Vary a Jan Švrček (OLO) za stranu Olomouce. Švrček inkasoval ještě dvouminutový trest za krosček, který odpyká Lukáš Nahodil.

28:45
    Domácí před sebou mají další oslabení. Tentokrát zamířil na trestnou lavici Tomáš Havlín (KVA), který se dopustil nedovoleného bránění.

25:07
    Karlovarští jsou do tří. Za velkého nesouhlasu domácích fanoušků odchází na trestnou lavici Vít Benda (KVA), jenž se dopustil podrážení soupeře v rohu kluziště.

24:11
    A síly na ledě se opět vyrovnají. Michal Plutnar (KVA), který se provinil sekáním.

23:34
    Jakub Orsava (OLO) zahákoval Plutnara a čekají jej dvě minuty na trestné lavici.

17:58
    A další vyloučení na karlovarské straně. Vít Jiskra (KVA) zamířil na lavici hříchů a odpyká si dvouminutový trest za sevření puku.

14:16
    Karlovarské čekají další krušné časy. Tomáš Rachůnek (KVA) byl přistižen při hákování a Olomouc si tak zahraje přesilovou hru.

09:21
    Počet na hráčů na ledě se vyrovná. Na trestnou lavici usedl Jiří Černoch (KVA) za hákování.

08:00
    Jakub Navrátil (OLO) se provinil hrou vysokou holí, a tak během komerční přestávky usedá na lavici hříchů, kde si odsedí dvě minuty.

04:53
    A je tu první přesilová hra domácích. Na trestnou lavici usedl Lukáš Anděl (OLO) za držení.

Kamila Stříteská Ströer

Góly a asistencie: 3. Zetterberg, 18. Havlín (Plutnar, Kangasniemi), 22. Gríger (Rachůnek, Kangasniemi), 30. O. Beránek – 13. Sirota (Orsava, Káňa), 26. Káňa (Ondrušek, Navrátil), 27. Řezníček (Plášek ml., Navrátil), 30. Macuh (Kusko, Řezníček), rozh. náj. Macuh