po s.n. (0:1)
HC Energie Karlovy Vary
4:5 (2:1, 2:3, 0:0 - 0:0)
HC Olomouc
cz Streda 01.11.2023, 17:30 • KV Arena, Karlovy Vary • Tipsport extraliga (ČR) • 16. kolo

Nejlepšími hráči utkání je Jiří Černoch (KVA) a Lukáš Nahodil (OLO).

Ode mě je to pro dnešní večer vše, loučí se Kamila Stříteská Ströer. (20:20:24)

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Olomouc zásluhou ROK MACUH.

Střídání v týmu HC Olomouc:
    ze hřiště odchází Branislav Konrád, přichází Jakub Sedláček.

Samostatné nájezdy začínají.

Velice vyrovnané a napínavé prodloužení je minulostí. Po menší úpravě ledové plochy čekají na diváky samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:39
    Ondřej Beránek se ještě hrnul sám na bránu soupeře, ale ani on nedokázal ukončit dnešní klání.

64:08
    Michal Kunc si položil Frodla, ale zakončit do horních míst branky se mu nepodařilo.

63:41
    Olomouci nevyšla nahrávka na Pláška a musela vyjít z pásma.

63:30
    Více než polovina prodloužení je za námi.

62:18
    Jan Hladonik v úniku dva na jednoho vzal zodpovědnost na sebe. Zabrzdil a zkusil to z otočky na levém kruhu, ale Konrád si připsal zákrok betonem.

62:12
    Kohouti mají puk a hledají cestu do pásma.

61:11
    Jan Káňa řádně zatopil pod karlovarským kotlem, když si vytvořil dvě šance na skórování. Z toho jedna rozezněla dobře postavenou tyč.

60:11
    A málem bylo vymalováno. Před Jiřím Ondruškem zůstala volná klec Energie. Do brány si stoupl Stříteský a v koncovce Ondrušek neuspěl.

60:01

Máme za sebou třetí třetinu, která nepřinesla branku ani na jedné straně. Skóre po 60 minutách zůstalo 4:4 a nyní přichází na řadu pětiminutové prodloužení.

60:00

59:37
    Huttulův pokus byl nepřesný. A v poslední vteřině si sjel pro puk ještě Stříteský, který chtěl rozhodnout, ale ani jeho střelecký počin nenašel cestu do olomoucké sítě.

59:16
    Černoch drží puk a vysílá své spoluhráče dopředu.

59:00
    Do konce základní hrací doby zbývá minuta.

58:21
    Rok Macuh pálil zblízka, ale nedokázal propasírovat puk za záda maskovaného muže Karlových Varů.

58:06
    Nestihli se v pásmu ani ohřát a už se hra vrací do středu.

57:40
    Plutnarovo nahození zastavil gólman hostů a ti se přesouvají do třetiny Frodla.

57:20
    Jakub Sirota mohl střílet, ale na poslední chvíli mu ve střele zabránil Ondřej Beránek.

56:43
    Hra se přelévá z jednoho konce na druhý, ale optickou převahu mají hosté.

56:00
    Jan Knotek vystihl nezdařilou nahrávku domácích a zůstal sám v útočné třetině. Jeho střelu pokryl brankář Karlových Varů.

55:00
    Dávid Gríger se řítil na Konráda a z druhé vlny si najížděl Tomáš Rachůnek. Gríger zvolil nahrávku přes bránícího hráče, která karlovarskému útočníkovi nevyšla a Olomouc se zmocnila puku.

Dnešní utkání sleduje 4268 diváků.

54:30
    Joona Huttula se ujal nepřesné rozehrávky energetiků v útočné třetině a dělovkou orazítkoval pouze hráče v olomouckém dresu.

54:00
    Jan Knotek mohl skórovat. Tvrdou střelu zastavil Ondřej Dlapa.

53:27
    Po nepřesné nahrávce musí Energie pásmo opustit a Olomouc je rázem v plném počtu.

53:15
    Zdá se, že domácí jsou konečně v pásmu.

53:00
    Karlovarští za sebou mají více než minutu a nepodařilo se jim pořádně vystřelit.

52:00
    Střílené nahození Zetterberga skončila na výstroji jednoho z bránících hráčů hostí a Olomouc se vzápětí znovu osvobozuje.

51:40
    Kotouče se ihned zmocnili kohouti, který vyhazují puk až k Frodlovi.

51:20
    8 a půl minuty před koncem třetí třetiny si Karlovy Vary zahrají přesilovou hru. Karel Plášek (OLO) byl přistižen při faulu na Kangasniemiho a rozhodčí rozhodli o dvouminutovém trestu.

51:00
    Nahození Karlových Varů zastavuje Konrád za vlastní bránou.

50:28
    Olomouckým ujel Filip Koffer, ale ujel mu kotouč a střela tak nebyla ideální.

49:56
    Na druhé straně znovu Lukáš Nahodil, ale o něj se znovu postaral karlovarský Kofroň.

49:20
    Energetici aktivně napadají rozehrávku hostů a nese to i své ovoce. David Kofroň získal kotouč, trefil však pouze hlouček bránících hráčů.

48:30
    Kangasniemi vybojoval kotouč u olomoucké střídačky a poslal jej na Rachůnka, kterému zakončení absolutně nesedlo.

48:11
    Domácí hrají v plném počtu.

48:00
    Redlich vybojoval puk za olomouckou svatyní, ale Karlovarští se nedokázali udržet v pásmu a už se opět hraje v obranné třetině domácích.

47:34
    Z dobré pozice vypálil na druhé straně Jakub Orsava, ale mířil nad karlovarskou branku a Frodl tak nemusel zasahovat.

46:52
    Ondřej Beránek se sám řítil na Konráda, ale nakonec mu utekl puk. Z druhé vlny přijel Jiří Černoch, ale ani od nedokázal poslat Energii do vedení.

46:27
    Káňa hledal před brankou připraveného Lukáše Nahodila, ale adresovaná přihrávka nenašla svého adresáta.

46:17
    Hosté hrají v plném počtu.

46:02
    Michal Plutnar (KVA) si odsedí další dvě minuty za sekání soupeře. Při zákroku se pak Dominik Frodl uhodil o brankovou konstrukci, ale po menší pauze bude v utkání pokračovat.

45:52
    Velice aktivní hra Energie v útočném pásmu gól nepřinesla, ale Ondřej Beránek měl velice blízko k navyšování brance.

45:07
    Domácí se podařilo získat pásmo a od modré čáry střílel Zetterberg.

44:16
    Karlovy Vary si zahrají přesilovou hru. Na trestnou lavici zamířil Jan Knotek (OLO) za zdržování hry.

44:15
    Ondřej Beránek nastupuje ke svému 300. extraligovému zápasu v kariéře.

43:57
    Fanoušci domácího celku intenzivně podporují své hráče na ledě a věří, že se jim podaří dotáhnout utkání do vítězného konce.

43:26
    Dalimila Mikysku obral o kotouč Lukáš Nahodil a řítil se sám na Frodla, který dokázal zabránit páté brance hostů.

43:04
    Nejeden hráč Karlových Varů si z dnešního duelu odnese solidní řádku modřin.

42:55
    Zakázané uvolnění Energie a napjatá atmosféra v KV Aréně by se dala krájet.

42:41
    Jan Hladonik byl v dobré pozici, ale v koncovce byl zastaven bránícím hráčem Mory.

42:10
    Stříteský zastavuje puk ve vlastním pásmu a Karlovarští se snaží projít do třetiny Olomouce.

Karlovarští fanoušci se dožadují vyloučení viníka, ale sudí ponechali hru bez vyloučení.

41:51
    Na ledě zůstává ležet právě Ondřej Procházka, který za pomoci spoluhráčů míří na střídačku a míří rovnou do šatny.

41:50
    Ondřej Procházka se marně pokoušel z předbrankového prostoru propasírovat puk za záda Branislava Konráda.

41:23
    Kohouti sice dopravili puk do útočné třetiny, ale poté se kotouče zmocnili domácí, kteří spěchají na druhou stranu ledové plochy.

41:19
    Jiří Ondrušek pálil z vrcholu levého kruhu, ale zcela minul Frodlovo brankoviště.

40:12
    Ihned po několika vteřinách je odpískáno zakázané uvolnění Energie.

40:02
    Právě začala závěrečná dvacetiminutovka dnešního utkání mezi Karlovými Vary a Olomoucí.

40:01

Góly nabitá druhá třetina je minulostí. Gólově se po Rachůnkově nahrávce prosadil Dávid Gríger a domácí byli ve dvoubrankovém vedení. Ovšem vzápětí se o slovo přihlásili hosté a zásluhou Jana Káni a Dalibora Řezníčka se skóre v KV Aréně vyrovnalo. Domácí dokázali ve vlastním oslabení odskočit, když ujel Ondřej Beránek, ale karlovarská radost trvala pouze pár vteřin, když Rok Macuh znovu srovnal. Do 40 minutách hry je skóre 4:4 a rozhodne tak třetí třetina.

40:00

39:58
    Jakub Sirota vyslal ostrou střelu, která od zadního mantinelu odrazila zpět před karlovarskou branku a Frodl tak musel na poslední chvíli ještě zasahovat.

39:45
    Olomouc hraje v plném počtu.

39:30
    Plutnar se rozjíždí kotoučem, ale energetici jsou ve středním pásmu zastaveni ofsajdem.

39:20
    Do konce prostřední části zbývá méně než minuta.

39:00
    Po Stříteského nabídce pálil Lukas Zetterberg, ale trefil pouze boční stranu olomoucké sítě.

37:40
    A nakonec došlo k bitce, ke které směřovalo už delší dobu. Tomáš Havlín (KVA) za Karlova Vary a Jan Švrček (OLO) za stranu Olomouce. Švrček inkasoval ještě dvouminutový trest za krosček, který odpyká Lukáš Nahodil.

37:34
    Na střídačce Energie byl zavřen Jan Káňa, který se pustil do menší potyčky s Plutnarem, který jej na střídačku poslal.

36:27
    Po delší době se také Energie usadila v pásmu a domácí hledají pozici ke střele. Dobře byl postavení Michal Plutnar, ale na poslední chvíli do střely lehl jeden z bránících hráčů Olomouce.

36:11
    Plutnarova nahrávka hledala Rachůnka, ale bohužel jej nenašla.

35:40
    Kohouti vyhazují na zakázané uvolnění a hře trochu začínat ubývat na tempu.

35:22
    Domácí mají problém s přechodem do útočné třetiny.

34:37
    Znovu to zkoušel Adam Rutar, ale i tentokrát se Dominik Frodl nenechal překvapit.

34:20
    V rohu se bojuje o puk a v souboji byla úspěšnější Olomouc.

33:40
    O Švrčkovu střelu se Frodl postaral a dokázal zpacifikovat i následné dorážky v podání Lukáše Anděla. Po důležitém zákroku karlovarského brankáře následuje komerční přestávka.

32:31
    Optickou převahu mají hosté, kteří se bez větších problémů dostávají do pásma energetiků a ti mají s pobytem hostů ve vlastní třetině velké problémy.

32:16
    Matěji Stříteskému se daří vyhodit puk za cenu zakázaného uvolnění.

31:52
    Olomouc se drží v útočném pásmu a domácím se nedaří zmocnit kotouče.

31:08
    Po nepřesné rozehrávce se Olomouc hnala do přečíslení dva na jednoho, ale Stříteský ochotně padl do střely.

30:21
    Z levého kruhu pálil Adam Rutar, ale karlovarský brankář si s jeho střelou poradil.

29:50
    Olomouc právě vstřelila branku! To je panečku přestřelka. Kusko z převbrankového prostoru posunul puk na druhou stranu, kde byl připravený ROK MACUH, jenž srovnal skóre na 4:4. Asistence: Silvester Kusko a Dalibor Řezníček.

29:22
    Karlovy Vary právě vstřelily branku! Zápas plný dramat. ONDŘEJ BERÁNEK se ujal kotoučev prostoru u hostující střídačky a v oslabení řítil se sám na brankáře Olomouce a vymetl pavučiny v horním rohu Konrádovy branky. Bez asistence.

29:00
    Káňovu střelu vyrazil ramenem, ke štěstí Energie se puku ujali domácí hráči.

28:45
    Domácí před sebou mají další oslabení. Tentokrát zamířil na trestnou lavici Tomáš Havlín (KVA), který se dopustil nedovoleného bránění.

28:08
    Obránce Ondřej Dlapa se opřel na modré čáře do puku, ale Konrád jeho pokus uklidil do výstroje.

28:00
    Zakázané uvolnění Olomouce.

27:33
    Ač domácí přišli o dvoubrankové vedení, Karlovarští fanoušci nehází flintu do žita a nadále podporují své oblíbence.

27:20
    A začíná se od znovu, ovšem hra začíná nabírat na síle a agresivitě. Po Frodlově zákroku následuje komerční přestávka.

26:37
    Olomouc právě vstřelila branku! A je vyrovnáno. Kohouti v rozmezí jedné minuty dokázali srovnat dvougólové manko. Na vrcholu levého kruhu se napřáhl DALIBOR ŘEZNÍČEK, který svou střelou dopravil puk do karlovarské svatyně. Asistence: Karel Plášek a Jakub Navrátil.

25:56
    Energie pokračuje se čtyřmi hráči na ledové ploše a Olomouc má k dispozici ještě zhruba minutu dlouhou přesilovku.

25:40
    Olomouc právě vstřelila branku! Kohouti využívají přesilovou hru 5 na 3 a snižují na rozdíl jedné branky. Na levém kruhu se napřáhl JAN KÁŇA a propálil všechno, co mu stálo v cestě. Asistence: Jiří Ondrušek, Jakub Navrátil.

25:10
    Jiří Ondrušek to zkusil z mezikruží, ale na Frodla nevyzrál.

25:07
    Karlovarští jsou do tří. Za velkého nesouhlasu domácích fanoušků odchází na trestnou lavici Vít Benda (KVA), jenž se dopustil podrážení soupeře v rohu kluziště.

24:42
    Jan Káňa projel středem ledové plochy, ale v zakončení poslala kotouč do ochranné sítě nad Frodlem.

24:26
    Ondřej Procházka zavítal s pukem na holi do útočné třetiny, ale ke střele se nedokázal dostat.

24:11
    A síly na ledě se opět vyrovnají. Michal Plutnar (KVA), který se provinil sekáním.

23:53
    Karlovarští přišli o útočnou třetinu a musí si svou pozici znovu vydobít.

23:41
    Ihned po vhazování ostře vystřelil Zetterberg, ale jeho pokus zastavil brankář hostí.

23:34
    Jakub Orsava (OLO) zahákoval Plutnara a čekají jej dvě minuty na trestné lavici.

23:08
    Zblízka se pokoušel propasírovat puk do branky Iika Kangasniemi, ale obránce Olomouce mu byl v patách a nenechal jej zakončit.

22:30
    Nakonec se puku zmocnila Energie a na modré se napřáhl Ondřej Dlapa, který prověřil Konrádovu výstroj.

21:30
    Za olomouckou brankou probíhá souboj o puk.

21:19
    Karlovy Vary právě vstřelily branku! Karlovarští navyšují svůj náskok. DÁVID GRÍGER se zapsal na listinu střelců poté, co inkasoval nahrávku od Rachůnka. Asistence: Tomáš Rachůnek, Iika Kangasniemi.

21:03
    Odraženého kotouče se na modré čáře zmocnil Stříteský, jehož bomba od modré skončila v hloučku hráčů před olomouckým brankářem.

20:48
    Na opačné straně prověřil Konráda Dávid Gríger, ale karlovarský útočník nebyl přesný.

20:17
    Lukáš Nahodil se z mezikruží dostal ke střele, kterou Frodl vyrazil před sebe.

20:01

Současně se sirénou signalizující konec první třetin se na led vrátil také Vít Jiskra a Energie tak bude začínat ve standardním počtu hráčů na ledě. Úvodní dvacetiminutovka nabídla tři branky. Skóre otevřel ve 3. minutě Lukas Zetterberg, ale o své vedení Karlovarští přišli, když se podařilo srovnat Sirotovi. Ovšem v 18. minutě díky Ondřeji Beránkovi se domácí dokázali dostat do vedení, které udrželi až do sirény. Druhá třetina začne v 18:26.

20:00

19:30
    Jakub Sedláček pálil z kruhu, ale do střely se ochotně vložil Stříteský.

19:02
    Do konce první třetiny zbývá minuta.

18:48
    Energii se vzápětí daří vyhodit puk.

18:20
    Dalibor Řezníček se napřáhl mezi kruhy, ale jeho bomba neskončila v karlovarské bráně.

17:58
    A další vyloučení na karlovarské straně. Vít Jiskra (KVA) zamířil na lavici hříchů a odpyká si dvouminutový trest za sevření puku.

17:36
    Karlovy Vary právě vstřelily branku! Střela TOMÁŠE HAVLÍNA zapadla do olomoucké sítě po odrazu od brusle Ondřeje Beránka.Asistence: Michal Plutnar, Iikka Kangasniemi.

17:00
    Bambula si dobře sjel pro puk a z bezprostřední blízkosti zkoušel překonat domácího brankáře, který si přichystal úspěšný zákrok.

16:18
    Tomáš Rachůnek je na ledě a Energie hraje v plném počtu.

16:05
    Při dalším pokusu o přechod do útočné třetiny se Olomouc dopustila ofsajdu.

15:40
    Domácí znovu vyhnali soka ze svého pásma a z Rachůnkova trestu zbývá 30 vteřin.

15:30
    Vzápětí se karlovarským hokejistům podařilo osvobodit a získali tak cenné vteřiny.

14:50
    Karel Plášek ml. si sjel pro střelu do mezikruží a vyslal dělovou ránu, kterou brankář Energie vyrazil svými betony.

14:30
    Hosté se drží v pásmu a hledají vhodnou pozici ke střele.

14:16
    Karlovarské čekají další krušné časy. Tomáš Rachůnek (KVA) byl přistižen při hákování a Olomouc si tak zahraje přesilovou hru.

14:10
    Jan Švrček to zkoušel od modré čáry, ale trefil pouze hlouček bránících hráčů před sebou. Následuje druhý reklamní brejk.

12:52
    Olomouc právě vstřelila branku! V Karlových Varech je vyrovnáno. Pěknou souhru v útočném pásmu zakončil JAKUB SIROTA střelou z velkého úhlu, která zapadla za záda Dominika Frodla. Asistence: Jakub Orsava, Jan Káňa.

12:21
    Kohoti byli zastaveni už ve středním pásmu a když se Energie pokusila otočit hru, byla taktéž zabrzděna obranou hostů.

12:00
    Ondřej Dlapa poslal puk až k bráně hostů, odkud se Olomouc pokusí založit úspěšný útok.

11:24
    Take Energie hraje v plném počtu a první oslabení zvládla bez gólové újmy.

11:20
    Na opačné straně si také hosté vytvořili šanci, ale na Dominika Frodla hledají Olomoučtí marně recept.

10:47
    Ondřej Procházka vyhrál bruslařský souboj a se třemi kohouty v patách pospíchal na Konráda, jehož z velkého úhlu prověřil střelou, kterou gólman Olomouce zastavil svou hrudí.

10:20
    A Karlovarští se ihned osvobozují.

10:08

09:21
    Počet na hráčů na ledě se vyrovná. Na trestnou lavici usedl Jiří Černoch (KVA) za hákování.

09:20
    A znovu Matěj Stříteský, který přihrál Jiskrovi. Střela mu ale nesedla, a tak kotouč velice pomalu doploužil až k olomouckému brankáři.

08:30
    Hladonik zastavuje nahrávku Stříteského za brankou, v následném souboji však o puk přišel a Olomouc se osvobodila.

08:05
    Energie má šanci na reparát a ukázat, že přesilové hry jí jdou. Podaří se energetikům odskočit nebo se Olomouci podaří ubránit i druhé oslabení?

08:00
    Jakub Navrátil (OLO) se provinil hrou vysokou holí, a tak během komerční přestávky usedá na lavici hříchů, kde si odsedí dvě minuty.

07:11
    Ovšem Ondřej Beránek se prošel s kotoučem na holi po brankové čáře a dostal se i do zakončení zblízka, které maskovaný muž hostů zpacifikoval.

06:53
    Olomouc hraje v plném počtu a úvodní přesilová hra zápasu zůstala nevyužita.

06:20
    Macuh se postarala o vyhození kotouče do bezpečné vzdálenosti a domácí mají už pouze pár vteřin k využití přesilové hry.

05:50
    Karlovarští se při přechodu do útočné třetiny dopustili ofsajdu a hra se znovu přerušuje.

05:30
    Olomouc se osvobozuje a z přesilové hry zbývá více než jedna minuta.

05:30
    Stříteský nabil na druhou stranu Tomáši Rachůnkovi, jeho střelu zastavil pohotový zákrok Konráda.

04:57
    Ihned po vhazování pálil z vrcholu kruhu Matěj Stříteský, jehož střela skončila v ochranné síti.

04:53
    A je tu první přesilová hra domácích. Na trestnou lavici usedl Lukáš Anděl (OLO) za držení.

04:30
    Havlín zachytil puk na modré čáře a sice udržel Energii v pásmu, přesto museli Karlovarští brzy pásmo opustit.

04:05
    Na druhé straně zastavuje hru Frodl.

03:44
    Rozehrávku kohoutů zachytil ve středním pásmu Hladonik, a tak se hra přesunula před Konráda, jenž si připsal úspěšný zákrok proti střele Mikysky.

03:05
    Olomouc za vlastní brankou a pouští na led čerstvou krev.

02:28
    Karlovy Vary právě vstřelily branku! LUKAS ZETTERBERG se ujal kotouče za brankou a z brankové čáry propasíroval vší silou puk za záda olomouckého brankáře, čímž otevřel skóre zápasu.

01:30
    Procházka zavezl puk do pásma a předložil puk Stříteskému, který střelou z první provětral lapačku olomouckého brankáře.

01:01
    Jejich snažení skončilo v rohu, kde probíhal souboj o kotouč. Ten se vyvedl hostům, kteří bleskově prošli pásmo. Hru zastavuje ofsajd hostí.

00:40
    Huttula míří za vlastní branku pro puku, nechává vystřídat své spoluhráče a s čerstvými silami se Karlovy Vary dostávají do pásma.

00:05
    Brzy po vhazování se kotouče ujali domácí, ale přejít přes střední pásmo se energetikům nepodařilo.

00:01

Příjemné povinnosti, včetně zazpívání české hymny, máme za sebou a nyní se už celky připravují na úvodní vhazování.

Ondřej Dlapa získává dres a plaketu k výročí 500 zápasů.

V čele s Dominikem Frodlem vstupuje na led i karlovarská Energie.

Branislav Konrád vyvedl své spoluhráče z kabiny.

KV Arénou zní sestavy obou mužstev a do úvodního vhazování zbývá necelých 8 minut.

HC Energie Karlovy Vary: Frodl (Habal) – Plutnar, Huttula, Mikyska, Stříteský, Havlín, Dlapa, Benda – Kangasniemi, Černoch (C), O. Beránek (A) – Rachůnek (A), Gríger, Hladonik – Redlich, Jiskra, O. Procházka – Kofroň, Koffer, Zetterberg.
    Trenér: David Bruk

HC Olomouc: Konrád (Sedláček) – Ondrušek (C), Rašner, Sirota, Řezníček, Švrček, Rutar, Mareš – Káňa, Nahodil (A), Orsava – Kunc, Knotek (A), Bambula – Plášek ml., Anděl, Navrátil – Kusko, Macuh, Kucsera.
    Trenér: Jan Tomajko

Rozhodčí: Šindel, Pražák – Lhotský, Ondráček.

HC OLOMOUC
    Olomoučtí se aktuálně nachází na 11. místě s 18 body. Ovšem kohoutům nesvědčí hra na venkovních stadionech. V letošní sezoně se jim nepodařilo přivést tříbodovou výhru. V neděli hostila Olomouc Motor České Budějovice. Velice vyrovnaný zápas se rozhodl v závěrečné dvacetiminutovce, ve které se kohoutům podařilo navýšit své vedení natolik, že Motor už odpovědět nedokázal.

Co se speciálních týmů týká, Olomouc trápí přesilové hry. S úspěšností kolem 8% je vůbec nejhorším celkem v této herní disciplíně a dokázala vstřelit pouze 4 branky. Naopak při hře v oslabení se kohoutům daří a nachází se v první pětce.

Nejproduktivnějším hráčem je Rok Macuh s 11 body na kontě. Nejvíce gólů pak nastřílel Jakub Navrátil.

Zlomí Mora své prokletí z venkovních zápasů?

HC ENERGIE KARLOVY VARY
    V dohrávce 16. kola budou svěřenci Davida Bruka hostit kohouty z Olomouce. Z posledních pěti zápasů se energetikům podařilo získat 8 bodů a celkově se nachází 8. místě s 22 body na kontě. Ve středu tabulky je však velice těsno a rozdíl mezi 8 a 5. místem jsou pouze 2 body.

V nedělním klání se Karlovarští střetli s brněnskou Kometou. Střelecká neschopnost zapříčinila, že se z metropole Moravy vraceli s prázdnou a Domek Frodl lovil ze své sítě tři puky.

Důležitou složkou jsou speciální týmy a ve hře při nerovnoměrném počtu hráčů na ledě se Karlovým Varům daří dobře. V oslabení jsou Karlovarští druhým nejlépe bránícím mužstvem a v početních převahách se pohybují na 6. místě.

Do čela nejproduktivnějšího hráče se vrátil Tomáš Rachůnek, který je zároveň nejproduktivnějším střelcem Energie. Se stejným počtem kanadských bodů je na 2. místě Dávid Gríger.

Podaří se karlovarským hokejistům navázat na páteční domácí výhru?

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Kamila Stříteská Ströer

Góly a asistencie: 3. Zetterberg, 18. Havlín (Plutnar, Kangasniemi), 22. Gríger (Rachůnek, Kangasniemi), 30. O. Beránek – 13. Sirota (Orsava, Káňa), 26. Káňa (Ondrušek, Navrátil), 27. Řezníček (Plášek ml., Navrátil), 30. Macuh (Kusko, Řezníček), rozh. náj. Macuh