BUTCHIS – Česká Lípa 8:7 (3:2 po s.n.) | Ostrava – Bohemians 2:5 (kon.) | Sparta – Tatran 4:6 (kon.)
Black Angels – Karlovy Vary 2:7 (kon.) | Vítkovice – Královské Vinohrady 9:4 (kon.)
po s.n. (3:2)
BUTCHIS
8:7 (2:1, 4:0, 1:6 - 0:0)
FBC 4CLEAN Česká Lípa
cz Nedeľa 29.10.2023, 14:00 • SH Štěrboholy • Livesport Superliga (CZ) • 9. kolo

To je ode mě vše a děkuji vám za pozornost. (16:22:28)

Je konec! Domácí hráči nakonec dokázali vyhrát, ale měli na mále, aby dnes nebrali ani bod. Česká Lípa předvedla skvělý výkon ve třetí třetině, který stačil ale pouze na jeden bod.

Branky a nahrávky: 2. Pavlíček (Švelbl), 19. Waldhauser (Pavlíček), 25. Drastich (J. Černý), 29. J. Černý (Kalina), 36. Vondruška (J. Černý), 40. J. Černý (Kalina), 54. Vondruška (J. Černý), rozh. náj. J. Černý – 13. Seibert (Pekárek), 41. Seibert (Pekárek), 41. Pšenička (Vavruška), 49. Křenek (TS), 52. Štěrba (Pekárek), 53. Pšenička (Trčka), 59. Pšenička (Pekárek). Vyloučení: 2:3. Využití: 2:0. Zásahy brankářů: 16:18. Diváci: 84. Rozhodčí: Petr Števček a Radek Števček.

65:00 Jakub ČERNÝ - 8:7

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým BUTCHIS. Autorem vítězné branky se stal JAKUB ČERNÝ, který si bez problému položil Jana Dvořáka v brance České Lípy a rozhoduje tak o vítězi v dnešním utkání!
    Jakub ČERNÝ

4. séria
    3:2
    Jakub ČERNÝ proměňuje. Jakub Černý si položil Dvořáka a ukončuje tento zápas.
    Radim KŘENEK

4. séria
    2:2
    Radim KŘENEK neproměňuje. Druhý pokus už Křenkovi nevyšel! Domácí mohou ukončit utkání!
    Jakub ČERNÝ

3. séria
    2:2
    Jakub ČERNÝ proměňuje. Jakub Černý bekhendovým blafákem dává gól!
    Radek KRAJCIGR

3. séria
    1:2
    Radek KRAJCIGR proměňuje. Nekompromisní střela Krajcigra pod horní břevno!
    Matyáš KALINA

2. séria
    1:1
    Matyáš KALINA proměňuje. Domácí po úspěšném nájezdu vyrovnávají na 1:1.

2. séria
    0:1
    Radim KŘENEK proměňuje. Zkušeně Křenek rozhýbal Vladaře a posílá Českou Lípu do vedení!
    Erik PAPEŽ

1. séria
    0:0
    Erik PAPEŽ neproměňuje. I Dvořák si připsal úspěšný zákrok.
    Ladislav PEKÁREK

1. séria
    0:0
    Skvělý zákrok Vladaře, kterým vychytal hráče České Lípy.

Samostatné nájezdy začínají.

Máme za sebou i prodloužení, které nepřineslo moc šancí a uvidíme tak nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:34
    Dobrá střela Štěrby míří těsně vedle branky Vladaře!

64:05
    Vyloučení v týmu BUTCHIS:
    Matyáš Kalina – 2 min., Sekání.

63:41
    Vypadá to, že uvidíme nájezdy, které přijdou za minutu a 19 vteřin.

63:05
    Křenkova střela z výběhu mířila pouze do bloku domácích.

62:30
    Velmi opatrné z obou stran je prodloužení, ale není se co divit, bod navíc chce každý tým.

61:59
    Čejka získal balónek pro BUTCHIS a vzápětí se přiznal Pavlíček, že šel od něj míček za mantinel.

61:19
    Vavruška drží míček na své polovině. Postupně střídají oba týmy.

60:40
    Česká Lípa je zatím na balónku a snaží se najít cestu k Vladařovi. Domácí se snaží zatím jen bránit.

60:01
    Úvodní buly prodloužení vyhráli hosté.

60:01

Prodloužení se hraje pět minut 3 na 3.

Je za námi třetí třetina, která přinesla šest branek České Lípy a jednu BUTCHISU. Je pravda, že si Česká Lípa zasloužila alespoň vyrovnání, kterého se nakonec dočkala.

60:00

59:48
    Důležitý Vladařův zákrok, který znamená, že uvidíme prodloužení!

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny!
    58:50 Tomáš PŠENIČKA - 7:7

58:50
    Česká Lípa právě vstřelila branku!
    Máme srovnáno! Skvělá krosová přihrávka od Ladislava Pekárka na volného TOMÁŠE PŠENIČKU, který tak opět srovnává stav utkání – 7:7! Asistence: Ladislav Pekárek.

58:20
    Dlouhá kombinace České Lípy před Vladařem, ale zatím z toho střela nebyla.

57:40
    Hosté na nic nečekají a hrají v šesti!

57:40
    Oddechový čas pro tým FBC 4CLEAN Česká Lípa.

57:14
    Dobrá střela Krajcigra, která mířila pouze do boční konstrukce branky Vladaře!

56:45
    Hosté napadají ze všech sil rozehrávku BUTCHISU, který vzápětí o míček přichází.

56:08
    Domácí se snaží uklidnit hru, která je v posledních chvílích neurovnaná.

55:30
    Skvělý blok Černého, který dokázal zablokovat krosovou přihrávku Trčky.

54:50
    Česká Lípa opět tlačí na obranu domácích, kteří vypadají velmi nervózně už nechtějí inkasovat branku.
    53:54 Tomáš VONDRUŠKA - 7:6

53:54
    Tým BUTCHIS právě vstřelil branku!
    Domácí jdou nakonec do vedení! Jakub Černý nahrál na TOMÁŠE VONDRUŠKU, který nadvakrát dokázal doklepnout míček do branky Jana Dvořáka! Obrovská smůla pro hosty, kteří opět musejí dohánět ztrátu jednoho gólu! Asistence: Jakub Černý.

53:15
    Česká Lípa nepřestává a hraje stále před Vladařem, kterého čeká dlouhých šest minut.

52:46
    Oddechový čas pro tým BUTCHIS.
    52:46 Tomáš PŠENIČKA - 6:6

52:46
    Neuvěřitelná třetina v podání České Lípy! Hosté šli do přečíslení dva na nikoho a skvěle to vyřešil přihrávkou Vladimír Trčka na TOMÁŠE PŠENIČKU, který srovnává stav utkání! Asistence: Vladimír Trčka.

52:29
    Česká Lípa stále tlačí na svého soupeře, je jen otázka času, kdy bude srovnáno!

51:53
    Střídání v týmu BUTCHIS:
    ze hřiště odchází Jan Hlinák, přichází Eduard Vladař.
    51:53 Daniel ŠTĚRBA - 6:5

51:53
    Další branka České Lípy! DANIEL ŠTĚRBA si skvěle pohlídal míček na středu hřiště před hráči domácího celku a následnou střelou prostřelil Hlináka ke vzdálenější tyči! Asistence: Ladislav Pekárek.

51:24
    Domácímu celku se povedlo nyní chvíli udržet na balónku, dokonce mají šanci ohrozit branku Dvořáka, ale ten bez problému chytá.

50:41
    Hosté opět vrátili do branky Jana Dvořáka! Uvidíme, jestli tento tah byl správný.

50:10
    Střídání v týmu FBC 4CLEAN Česká Lípa:
    ze hřiště odchází Vojtěch Jirka, přichází Jan Dvořák.

50:01
    Přesunuli jsme se do druhé poloviny třetí třetiny.

49:27
    Oba týmy střídají! Domácí už ani moc neběhají, možná se unavili v dvou předchozích třetinách.

48:45
    Česká Lípa drží BUTCHIS na své polovině! Hosté chtějí co nejrychleji srovnat a následně otočit vývoj utkání!
    48:01 Radim KŘENEK - 6:4

48:01
    Trestné a střílení je využito a už je to jenom o dvě branky! RADIM KŘENEK si skvěle rozhýbal Hlináka, kterému následně míček poslal do levého horního rohu branky! Bez asistence.

48:01
    Bude nařízeno trestné střílení pro Českou Lípu!

48:01
    Rozhodčí budou posuzovat u videa, jestli Matyáš Kalina hrál ve výskoku!

47:48
    Hra se nám teď trochu uklidnila, domácí hráči plní úkoly střídačky.

47:07
    Radek Krajcigr šel do rychlého protiútoku s Kopičem, ale jeho přihrávka byla zablokovaná mimo hřiště!

46:22
    Slaný zachytil rozehrávku domácího celku a vrací míček na hole České Lípy, která se hned žene do útoku.

45:48
    Česká Lípa má stále velký tlak, Hlinák zatím zneškodnil vše v poslední chvíli. BUTCHIS musejí začít hrát.

45:11
    Další střela ze středu hřiště, Jakub Černý skvěle zablokoval jeho tvrdou ránu.

44:34
    Krajcigr se ocitnul zaklesnutý v Hlinákovi. Rozhodčí nařizují rozehrávku BUTCHISU, který sportovně míček odevzdal hostům.

43:58
    Domácí se po delší době dostali na míček a snaží se ušetřit pár vteřinek, které mohou na konci třetiny hrát velkou roli.

43:21
    Vladimír Trčka dostal skvělý balónek na pravou stranu, ale trestuhodně přestřelil branku domácích!

43:15
    Na hřišti zůstává ležet domácí brankář Hlinák, který má problém s kolenem, vzápětí to vypadá, že bude v pořádku.

43:08
    Skvělý blok Švelbla, který následně byl faulován hráčem České Lípy.

42:41
    BUTCHIS jsou zaskočení tímto vývojem, který nechtěli dopustit, ale stále mají tříbrankový náskok.

42:10
    Hostující fanoušci jsou ve varu! Na hřišti se nám začíná přiostřovat.

41:34
    Česká Lípa se velmi rychle dostala zpátky do hry a dalšími střelami se snaží prostřelit potřetí ve třetině Hlináka.
    40:37 Tomáš PŠENIČKA - 6:3

40:37
    Další gól České Lípy! Václav Vavruška přihrál míček na TOMÁŠE PŠENIČKU, který svou nepovedenou střelou dokázal prostřelit Hlináka, který si tuto ránu za rámeček nedá! Asistence: Václav Vavruška.
    40:22 Jakub SEIBERT - 6:2

40:22
    Výborný start pro Českou Lípu! Ladislav Pekárek skvěle našel na pravé straně JAKUBA SEIBERT, který dává šanci České Lípě na vyrovnání stavu! Asistence: Ladislav Pekárek.

40:01
    Úvodní buly vyhráli domácí hráči.

40:01

Střely ve druhé části: 10:7.

Další třetina začne přibližně v 15:24.

Druhá třetina přinesla jednoznačnou záležitost BUTCHISU! Domácí celek s i v pohodě jde po druhé třetině pro vítězství. Česká Lípa dnes nemá svůj den, prakticky nic jim nevychází. Stav je po druhé třetině 6:1.

40:00
    39:55 Jakub ČERNÝ - 6:1

39:55
    Další využitá přesilovka domácích! JAKUB ČERNÝ proběhl téměř celé hřiště a následnou střelou k bližší tyči prostřelil Jirku v brance České Lípy! Asistence: Matyáš Kalina.

39:37
    Domácí hrají v plném počtu. BUTCHIS si necelou půl minutu zahrají přesilovku!

39:01
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny. Česká Lípa zatím ve hře 4 na 4 jasně lepší.

38:38
    Ladislav Pekárek zkusil přehodit Hlináka, ale ten dokázal míček vyškrábnout mimo branku!

38:03
    ze hřiště odchází Jan Dvořák, přichází Vojtěch Jirka.

38:03
    Vyloučení v týmu FBC 4CLEAN Česká Lípa:
    Jan Dvořák – 2 min., Nesportovní chování.

37:37
    Štěpán Novák – 2 min., Hrubost.

37:09
    Skvělá střela Štěpána Slaného z půlky hřiště, ale letěla pouze po zemi a našla jen výstroj domácího brankáře!

36:32
    Hostům se daří držet domácí pod velkým tlakem, ale zatím Hlinák nemusel předvést nějaký těžký zákrok.

35:50
    Pomalu se nám blíží konec druhé třetiny. Česká Lípa musí zabrat aby ještě něco ve třetí třetině proti domácím zmohla.
    35:22 Tomáš VONDRUŠKA - 5:1

35:22
    Tohle je už velmi dobré pro BUTCHIS! Velmi šťastný gól v podání domácích! Jakub Černý přihrál na TOMÁŠE VONDRUŠKU, který svou střelou, která nejspíše byla tečovaná projela Dvořákovy mezi nohama! Asistence: Jakub Černý.

34:36
    Dobré nahození Černého před branku kde byl Vondruška, ale nedokázal svou hůl nastavit tak, aby míček skončil v síti.

34:07
    Ladislav Pekárek – 2 min., Nesportovní chování.

33:17
    Teď sledujeme velmi neurovnanou pasáž, kterou končí nepřesným zakončením Vavruška.

32:40
    Štěpán Slaný se opět vložil do střely a zablokoval pokus Pavlíčka, který byl určitě bolestivý.

32:18
    Na domácích, je vidět, že chtějí dnes tři body a sebemenší zaváhání by je mohlo stát vítězství.

31:41
    Hlinák nyní skvěle proti dvěma hráčům České Lípy dokázal zasáhnout! Důležitý moment z pohledu domácích!

31:04
    Jakub Černý vystřelil opět z pravé strany, ale tentokrát hostující gólman úspěšně zasáhl.

30:36
    Česká Lípa rozehrála z poloviny hřiště a Štěpán Slaný adresoval krosovou přihrávku na své spoluhráče, ale Hlinák vyjel a míček si vzal pod svoji kontrolu.

30:01
    Přesunuli jsme se do druhé poloviny zápasu! Na míčku jsou BUTCHIS.

29:08
    Další snaha České Lípy rychle odpovědět, ale dnes to zkrátka není jejich den.
    28:22 Jakub ČERNÝ - 4:1

28:22
    Domácí jdou už do tříbrankového vedení po využité přesilovce! Matyáš Kalina našel volného JAKUBA ČERNÉHO u pravého mantinelu, odkud střelou z první dokázal prostřelit Dvořáka, který si sice na míček sáhl, ale k úspěšnému zákroku to nevedlo! Asistence: Matyáš Kalina.

28:06
    Další střela domácích z středu hřiště, ale Česká Lípa zablokovala i tuto střelu, která mířila na branku.

27:45
    Česká Lípa získala rozehrávku a vyhazuje míček až za branku Hlináka.

27:22
    Novák střílel z první, ale Radim Křenek svým tělem skvěle zablokoval jeho pokus a zachránil svůj tým od inkasování další branky!

27:05
    Obrovská příležitost, kdy krosovou přihrávku dostal k levé tyči Novák, ale trestuhodně minul branku Dvořáka!

26:39
    Ondřej Kopič – 2 min., Nedovolené vrážení.

26:08
    Petr Novotný skvěle narušuje rozehrávku České Lípy, která v tuto chvíli nemá kam přihrát a je za svou brankou.

25:34
    Nedovolený faul na Mlejnka. Nyní mají dobrou pasáž hosté, kteří chtějí co nejdříve stav utkání opět snížit.

24:59
    Hosté nejsou vůbec ve své kůži a začínají dělat další zbytečné chyby. Domácím se zatím daří bez problému kontrolovat průběh zápasu.
    24:20 Adam DRASTICH - 3:1

24:20
    Domácí jdou do dvoubrankového vedení! Jakub Černý v pádu dokázal nahrát na střed hřiště, odkud ADAM DRASTICH dokázal střelou ke vzdálenější tyči propálit Dvořáka v brance České Lípy! Asistence: Jakub Černý.

23:11
    Jan Novotný využil chyby soupeře a vystřelil pohotovou střelu na Dvořáka, který svým tělem bez problému zasáhl.

22:56
    Ostrý souboj u mantinelu končí faul na Vondrušku. Oba týmy jdou současně i střídat.

22:29
    Pavlíček byl faulovaný Slaným, ale rozhodčí dávají výhodu a BUTCHIS mohou pokračovat v útoku.

21:58
    Domácí hráči jsou zatím dost zatažení na své polovině, čekají až se jim nabídne šance jít do rychlého protiútoku.

21:18
    Česká Lípa utahuje smyčku, ale následná střela Křenka na Hlináka nebyla vůbec přesná, domácí gólman nemusel nic řešit.

20:40
    První ve druhé třetině musel zasahovat Dvořák, který si úspěšně došel pro další zákrok.

20:01
    Úvodní buly vyhráli domácí.

20:01

Střely v první části: 9:5.

Další třetina začne přibližně ve 14:39.

Je za námi první třetina, která přinesla tři branky! První se do vedení dostali domácí po dobré dorážce Pavlíčka. Česká Lípa srovnala až ve 13. minutě po dělovce Seiberta. Domácí opět udeřili necelé dvě minuty před koncem první třetiny po šikovné střele Waldhausera. Stav je tedy po první třetině 2:1.

20:00

19:41
    Dobrá střela ze středu hřiště od Ladislava Pekárka, ale těsně minul branku Hlináka!

19:20
    Veleba byl jasně faulován, ale rozhodčí nakonec ukazují, že se bude jednat o buly za brankou Dvořáka.

19:01
    Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:39
    Domácí nechtějí udělat zbytečnou chybu a kombinují pouze na své polovině.
    18:03 Jan WALDHAUSER - 2:1

18:03
    Domácí jdou znovu do vedení! JAN WALDHAUSER se vytočil až do středu hřiště, následně se dostal k pravé tyči Dvořáka a vystřelil přesně do volného místečka pod ruku hostujícího brankáře. Asistence: Šimon Pavlíček.

17:25
    Další nedovolený faul za brankou hostů. Rozehrávat bude tým domácích.

16:53
    Míček se teď kutálel na brankové čáře Dvořáka! Nakonec vyjel mimo brankoviště! Velké štěstí na straně hostů.

16:29
    Velká skrumáž před brankou Dvořáka, nakonec ani jeden z domácích nedokázal míček poslat na branku České Lípy.

15:48
    Pomalu se nám blíží konec první třetiny a zatím to vypadá, že se půjde do šaten za nerozhodného stavu.

15:09
    Česká Lípa má i v Praze dnes svůj kotel, který ji doprovází na všech domácích utkání. Skvělá atmosféra v hale panuje na dnešním utkání.

14:06
    Papež hledal přihrávkou na střed Waldhausera, ale ten stál o pár metrů vedle, míček pouze proletěl středem a sbírá ho Slaný na levém mantinelu.

13:39
    Hra se nám trochu uklidnila a hosté s balónkem zatím nikam nespěchají.

13:05
    Drastich nyní dle mého podrazil Kopiče v rychlém protiútoku, ale rozhodčí ihned rozpažili a hraje se dál.
    12:20 Jakub SEIBERT - 1:1

12:20
    Česká Lípa vyrovnává! Ladislav Pekárek se šikovně dostal do středu hřiště, následně předal míček k pravému mantinelu odkud z první přesně vystřelil JAKUB SEIBERT, Hlinák na tuto střelu nemohl zareagovat! Asistence: Ladislav Pekárek.

11:32
    Česká Lípa si vybojovala nedovolený zákrok na polovině hřiště, ale z rozehrávky zatím nepřišla střela. Hosté zatím nejsou ve své kůži.

10:54
    Šimon Pavlíček byl faulovaný za brankou Dvořáka, ten se zlobí na rozhodčího a chtěl pro hráče České Lípy trest na dvě minuty. Rozhodčí zůstávají v klidu.

10:19
    Hlinák nyní musel za poslední minutu třikrát zasahovat, vždy úspěšně.

10:01
    Přesunuli jsme se do druhé poloviny první třetiny.

9:45
    Kalinova tvrdá střela z poloviny hřiště našla pouze pozorného Dvořáka, který si připisuje úspěšný zákrok.

9:09
    Dobrá střela ze středu hřiště od Mlejnka mířila pouze do pevného bloku domácího celku.

8:52
    Česká Lípa bude rozehrávat za brankou Hlináka, vzápětí jejich rozehrávka mířila na polovinu hřiště.

8:02
    Štěrba dokázal vybojoval míček za svou brankou a posílal ho hned na útočnou polovinu, ale svým tělem zablokoval tuto přihrávku Papež. Domácí tak zůstanou na balónku.

7:25
    Domácí dnes hrají bez Jakuba Pechy, který má nejvíce vstřelených gólu za domácí tým, zatím to BUTCHIS bez něho zvládá skvěle.

6:44
    Obrovská šance Seiberta, který mohl po krosové přihrávce zakončovat do prázdné branky, ale nedokázal těžkou přihrávku zkrotit.

6:06
    Nepřesná přihrávka na Radka Krajcigra, který se zjevil za obranou BUTCHIS, ale balónek mu odskočil až za mantinel.

5:28
    Jan Novotný se dostal ke střele ze středu hřiště, ale bohužel pro něj střela šla do prvního blokujícího hráče.

4:55
    Jakub Jirsa byl faulovaný v rohu hřiště na útočné polovině. Vzápětí vystřelil z velké dálky Křenek, ale pouze mimo branku Hlináka.

4:19
    Domácí nyní zbytečně za brankou České Lípy ztratili míček a na balónku bude pokračovat Slaný.

3:40
    Skvělá krosová přihrávka na Ondřeje Kopiče, který zakončoval ze vzduchu těsně nad branku Hlináka!

3:09
    Kalina byl na hranici velkého brankoviště úplně sám, ale hostující gólman dokázal zachytit další střelu, tentokrát z velkého úhlu.

2:39
    Drastich šel sám na Dvořáka, ale ten svou levou rukou zneškodnil tuto obrovskou šanci!

1:45
    Domácí se nyní snaží o další branku a Česká Lípa začíná dělat zbytečné chyby, vše končí úspěšným zákrokem Dvořáka.
    1:09 Šimon PAVLÍČEK - 1:0

1:09
    Domácí jdou jako první do vedení! Jakub Švebl z velké dálky poslal míček na Dvořáka, kterému míček vypadl před sebe a pohotovou dorážkou posílá domácí do vedení ŠIMON PAVLÍČEK. Asistence: Jakub Švebl.

0:47
    Nyní už Hlinák musel zasáhnout proti střele Kopiče a připisuje si první úspěšný zákrok.

0:40
    Česká Lípa se jako první dostala před brankáře svého soupeře, ale zatím nedokázala poslat nějakou střelu na branku.

0:01
    Úvodní buly vyhráli hráči České Lípy.

00:01

Oba týmy už nastupují na hrací plochu. BUTCHIS budou hrát dnes v černých dresech. Česká Lípa v bílých. Přeji příjemnou zábavu.

Úvodní sestavy

BUTCHIS: Hlinák (Vladař) – Bóday, Drastich, Václavík, Šubrt, Švelbl, Wald – J. Novotný, Vondruška (C), Pavlíček, Čejka, Kalina, P. Novotný, Maňour, Waldhauser, Papež, Novák, Veleba, J. Černý.
    Trenér: Jan Zahalka

Česká Lípa: Dvořák (Jirka) – Mlejnek, Seibert, D. Kellermann, Stárek, Slaný, F. Šedivý, Křenek – Pekárek, Vavruška, Kouba, Trčka, Pšenička, Jirsa, Kopič, Štěrba, Krajcigr (C).
    Trenér: Vladimír Trčka

Rozhodčími dnešního zápasu budou Petr Števček a Radek Števček.

Oba týmy ještě na sebe nenarazily, bude to tak první zápas. Za favorita se dá určitě považovat Česká Lípa, ale i BUTCHIS dnes mohou překvapit.

BUTCHIS

BUTCHIS je nováčkem soutěže a musí to být pro ně nesmírně těžké, ale zatím se v celku drží, samozřejmě by to mohlo být i lepší. Tým z Prahy je dvanáctém místě se ziskem pěti bodů za 8 zápasů. První dvě kola BUTCHIS nedokázali překvapit a prohráli s FBC Ostrava a Vítkovicemi. Ve třetím kole přišel cenný skalp Bohemky 7:6 po prodloužení. Následovaly prohry s SKV, Mladou Boleslaví, Libercem, Tatranem. Až minulou neděli si tým z Prahy připsal v Karlových Varech plný počet bodů po přestřelce 7:6. Uvidíme, jestli se jim dnes doma podaří porazit Českou Lípu, což není nemožné. Lídrem produktivity jsou hned tři hráči – Matyáš Kalina, Jakub Černý a Jakub Pecha – všichni shodně 10 kanadských bodů.

Česká Lípa je na tom o něco lépe. Zatím se nachází na devátém místě v tabulce se ziskem 11 bodů za 8 zápasů. Česká Lípa nejdříve prohrála úvodní tři utkání proti Mladé Boleslavi, Chodovu a Liberci. Ve čtvrtém kole přišla výhra s Pardubicemi 8:3 a připsala si první tři body do tabulky. Následný souboj s Tatranem dopadl špatně (14:1). Šesté kolo se odehrálo doma a opět z toho byly body proti silnému soupeři, což byly Vítkovice. Česká Lípa dokázala dotáhnout utkání do prodloužení ve kterém vyhrála 3:2.V sedmém a osmém kole přišly dvě výhry proti Karlovým Varům a FBC Ostravě. Česká L9pa tak jede na skvělé vlně, kterou bude chtít potvrdit i v hale Štěrboholy.
    Nejproduktivnějšími hráčem České Lípy je kapitán týmu Radek Krajcigr, kterrý si už stihl připsat 13 kanadských bodů.

Vítáme vás u on-line přenosu z 9. kola Livesport Superligy. Dnes se proti sobě postaví týmy BUTCHIS a FBC 4CLEAN Česká Lípa. Utkání začíná v 14:00.

Adam Náhončík

Góly a asistencie: 2. Pavlíček (Švelbl), 19. Waldhauser (Pavlíček), 25. Drastich (J. Černý), 29. J. Černý (Kalina), 36. Vondruška (J. Černý), 40. J. Černý (Kalina), 54. Vondruška (J. Černý), rozh. náj. J. Černý – 13. Seibert (Pekárek), 41. Seibert (Pekárek), 41. Pšenička (Vavruška), 49. Křenek (t.s.), 52. Štěrba (Pekárek), 53. Pšenička (Trčka), 59. Pšenička (Pekárek)