BUTCHIS – Česká Lípa 8:7 (3:2 po s.n.) | Ostrava – Bohemians 2:5 (kon.) | Sparta – Tatran 4:6 (kon.)
Black Angels – Karlovy Vary 2:7 (kon.) | Vítkovice – Královské Vinohrady 9:4 (kon.)
1. SC TEMPISH Vítkovice
9:4 (3:0, 1:1, 5:3)
TJ Sokol Královské Vinohrady
cz Nedeľa 29.10.2023, 18:00 • SC Dubina Ostrava • Livesport Superliga (CZ) • 9. kolo

Nejlepší hráči utkání:
    1. SC TEMPISH Vítkovice – Rostislav Gattnar
    TJ Sokol Královské Vinohrady – Matěj Horák (19:47:13)

Branky a nahrávky: 10. Šebesta (Hubálek), 17. R. Gattnar, 20. Fukala (L. Hájek), 34. Zubek (Pažák), 41. Šebesta (Matejčík), 47. Matejčík (Pažák), 54. R. Gattnar (Šindler), 56. Zubek (Pažák), 59. Fukala (M. Gattnar) – 38. D. Gärtner (Keller), 49. Horák (Trojáček), 50. Plíhal (Futschik), 55. Plíhal (P. Hájek). Vyloučení: 1:1. Využití: 27:14. Zásahy brankářů: 10:18. Rozhodčí: Kamil Sojka a Tomáš Sojka.

Vítkovice zvládly domácí utkání s vinohradským Sokolem. V poslední třetině svůj tříbrankový náskok domácí ještě navýšili. Po závěrečné siréně tak na světelné tabuli svítí skóre 9:4. Vítězství tak posouvá ostravské florbalisty zpět na první místo Livesport Superligy.

59:39
    Ondřej Plíhal ze zátahu pálí pouze do připraveného Součka.

59:05
    I na začátku poslední minuty základní hrací doby hosté zkoušejí hru v šesti.
    58:08 Lukáš FUKALA - 9:4

58:08
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Po chybě v rozehrávce dává LUKÁŠ FUKALA devátou branku Vítkovic v dnešním utkání, když míček posílá do prázdné branky. Asistence: Martin Gattnar.

58:02
    Střelu Ondřeje Plíhala vyráží Lukáš Souček do rohu hřiště.

57:35
    Hosté po zisku balonku znovu přecházejí do hry v šesti.

57:07
    Po přihrávce Štěpána Kalety pálil Adam Zubek. Bohužel pro Vítkovice pouze do hrudi brankáře SKV.

55:50
    Hosté to zkoušejí v šesti. Mikuláš Futschik už hru sleduje pouze ze střídačky.
    55:42 Adam ZUBEK - 8:4

55:42
    S góly se v posledních minutách roztrhl pytel! ADAM ZUBEK využil dobré přihrávky Pažáka a prostřelil Mikuláše Futschika. Asistence: Michal Pažák.

55:31
    Vítkovice šetří cenné vteřinky za brankou SKV.
    54:57 Ondřej PLÍHAL - 7:4

54:57
    Královské Vinohrady právě vstřelily branku!
    Rychlá odpověď hostů! ONDŘEJ PLÍHAL zakončil rychlý brejk SKV přesnou střelou nad rameno Lukáše Součka. Asistence: Pavel Hájek.

54:25
    Kaleta zpětnou kličkou zklidňuje hru.

Filip Prokeš

Góly a asistencie: 10. Šebesta (Hubálek), 17. R. Gattnar, 20. Fukala (L. Hájek), 34. Zubek (Pažák), 41. Šebesta (Matejčík), 47. Matejčík (Pažák), 54. R. Gattnar (Šindler), 56. Zubek (Pažák), 59. Fukala (M. Gattnar) – 38. D. Gärtner (Keller), 49. Horák (Trojáček), 50. Plíhal (Futschik), 55. Plíhal (P. Hájek)

Využitie: 27:14. Zásahy brankárov: 10:18.
    1. SC TEMPISH Vítkovice: Souček (Jasiok) – Šebesta, Pažák, Hatala, Kaleta, Hubálek – M. Gattnar, R. Gattnar, Fukala, Sidunov, A. Šmíd, Šindler, Jankovský, L. Hájek, Zubek, Slončík, Palčinský, Galia, Matejčík.
    Tréner: Tomáš Martiník

TJ Sokol Královské Vinohrady: Futschik (Křepelka) – Trojáček, Araks, Martan, Ja. Procházka – Plíhal, Keller, Pužman, Pinkas, Horák, P. Hájek, T. Gärtner, Pražák, Z. Stuchlík, D. Gärtner, Mervart, Pergler.
    Tréner: Miroslav Purkrábek

Rozhodca: Kamil Sojka a Tomáš Sojka