Barcelona – Doneck 2:1 (kon.) | Feyenoord – Lazio 3:1 (kon.) | Antverpy – Porto 1:4 (kon.)
Celtic – Atlético Madrid 2:2 (kon.) | Newcastle – Dortmund 0:1 (kon.) | Paríž – AC Miláno 3:0 (kon.)
Lipsko – CZ Belehrad 3:1 (kon.) | YB Bern – Manchester City 1:3 (kon.)
Celtic Glasgow
2:2 (2:1)
Atlético Madrid
cz Streda 25.10.2023, 21:00 • Celtic Park, Glasgow • Liga majstrov • Skupina E

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (23:02:36)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 2:6. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 12:11.

Je konec. Celtic remizoval s Atléticem Madrid 2:2.
    Už ve 4. minutě se ujal vedení díky brance Kjoga Furuhašiho. Ve 25. minutě ovšem Atlético získal pokutový kop, který sice Antoine Griezmann neproměnil, ale z dorážky už se nemýlil. O tři minuty později ale vrátil vedení na domácí stranu Luis Palma. Ve 40. minutě mohlo být srovnáno po brance Witsela, ale ten se nacházel jen v ofsajdu.
    V 53. minutě ovšem srovnal Morata a zdálo se, že hosté utkání otočí. V 82. minutě se ovšem nechal vyloučit po druhé žluté kartě Rodrigo de Paul. Ke konci utkání tak měli ze hry více hráči Celticu, ale nedokázali si vytvořit nic vážnějšího.
    Atlético si ze Skotska odváží bod.

90+5

90+5
    Stefan Savić znovu dokázal odkopnout centr ze strany a vypadá to, že Atlético přežije.

90+4
    Posléze ale přišel jen útočný faul Celticu, což je pro domácí rozhodně škoda.

90+3
    Několik centrů nyní přišlo do vápna Atlética a domácí nakonec získali rohový kop!

90+2
    Jan Oblak nyní pod tlakem odkopl míč co nejdále. Hra se ovšem okamžitě dostává opět na polovinu hostů.

90+1
    Hosté ovšem nezůstali u míče příliš dlouho a dopředu jde soupeř.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

90
    Stefan Savić se sice snažil dostat ke hlavičce, ale nebylo z toho nic vážnějšího. Hosté pokračují autovým vhazováním.

89
    Paulo Bernardo nyní zfaulova Llorenteho a Atlético tak získalo volný kop z levé strany. Možná poslední šance hostů.

88
    Antoine Griezmann zůstal ležet na hrací ploše, ovšem sudí jej po krátké přestávce chce poslat do zámezí.

87
    James Forrest dostal přihrávku na dlouhou nohu a jeho zakončení letělo jen nad bránu Oblaka.

86
    Hostům se nepodařilo vymyslet na levé straně něco vážnějšího a u míče je opět domácí tým.

85
    Nyní je tak na řadě Celtic, jenž drží balón kousek od šestnáctky soupeře a rázem má na dosah tři body.

84
    Ángel Correa se snažil vysunout dopředu, ale jeho pokus z dálky nebyl nijak nebezpečný a Joe Hart si lehce poradil.

82
    Kartu žluté barvy uviděl za své řeči také Stefan Savić.

Michal Raška

Góly: 4. Furuhaši (O'Riley), 28. Palma (Maeda) – 25. Griezmann, 53. Morata (Llorente)

Karty:   30. Carter-Vickers (CEL), 51. Palma (CEL), 59. Taylor (CEL) – 35. de Paul (ATM), 38. Galán (ATM), 45+4. Molina (ATM), 82. Savić (ATM)   82. de Paul (ATM)

Nepremenená penalta: 25. Griezmann (ATM), brankár Hart zneškodnil

Celtic Glasgow: Hart – A. Johnston, Carter-Vickers, Scales, Taylor – O'Riley, McGregor (C), Hatate (7. Bernardo) – Maeda, Furuhaši (80. Forrest), Palma (62. N. Phillips).
    Náhradníci: Bain, Morrison – M. Johnston, Iwata, Lagerbielke, Oh Hyeon-gyu, Ralston, Turnbull, Yang Hyun-jun.

Tréner: Brendan Rodgers

Atlético Madrid: Oblak – Molina, Savić, Witsel, Hermoso – de Paul, Koke (C), Saúl (46. Riquelme), Galán (46. Llorente) – Griezmann, Morata (73. Correa).
    Náhradníci: Gomis, Grbić – Azpilicueta, Barrios, Söyüncü.

Tréner: Diego Simeone