MŠK Žilina
5:0 (1:0)
Pafos FC
Streda 25.10.2023, 16:30 • Štadión MŠK Žilina • UEFA Youth League

Žilina dnes nedala po hernej a ani výsledkovej stránke Pafosu žiadnu šancu a postupuje do ďalšieho kola juniorskej Ligy majstrov, kde narazí na pražskú Spartu. Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem pekný večer. (18:20:08)

90+3

90
    Nadstavujú sa 3 minúty.

88
    Žilina dala gól!
    VLADIMÍR VAĽKO dnes bude dvojgólový, našiel ho Kóša, ktorý si za osem minút na ihrisku pripísal bilanciu 1+1. V Žilne je to veľká futbalová párty.

87
    Oravec fauloval a Evzona rozohrával priamy kop, ktorý už hostia nepoňali nijako aktívne, keďže im musí byť jasné, že dnes neuspejú a vypadnú.

86
    Zdá sa, že domáci by radi pridali ešte nejaký gól na cestu domov pre Pafos, ale Klaučo nemieril na bránu.

83
    Striedanie v tíme Pafos FC:
    z ihriska odchádza Arvin Lundberg, prichádza Anastasios Delimpaltidis,
    z ihriska odchádza Neofitos Ioannou, prichádza Georgios Michael.

81
    Atanasijevič ku gólu pridáva aj asistencie, z ktorej ťažil striedajúci FRANTIŠEK KÓŠA. Ten bol na ihrisku doslova pár sekúnd. Dnes je to pre Žilinu krásna streda, keďže seniorský tím vyhral v Slovnaft Cupe na pôde Medzibrodu 8:0 a "devätnástka" vysoko zdolá Pafos.

81
    Striedanie v tíme MŠK Žilina:
    z ihriska odchádza Vincent Chyla, prichádza František Kóša.

78
    Vaľko mohol zvýšiť vedenie Žiliny, z ideálnej pozície proti nemu vystúpil Cikac a nepustil štvrtý gól.

76
    Klaučo po príchode na ihrisko v snahe získať loptu fauloval. Lemke rozohráva, ale jeho tím je hlavne v druhom polčase bezzubý.

75
    z ihriska odchádza Marek Beňadik, prichádza Teodor Staník,
    z ihriska odchádza Samuel Šamaj, prichádza Samuel Šarudi,
    z ihriska odchádza Matej Šimun, prichádza Martin Klaučo.

74
    Ak ešte niekto váhal nad tým, či domáci postúpia, tak teraz už rozhodne nemôže, pretože po góle MATEJA ŠIMUNA vyhrávajú "Šošoni" v súčte dvojzápasu 4:0 a prakticky sa môžu začať tešiť na pražskú Spartu.

72
    Šimun vo svojej akcii pokračovať nemohol, pretože ho zastavilo ofsajdové postavenie.

70
    Dvadsať minút do konca riadneho hracieho času v tomto zápase. Žilina je na najlepšej ceste do ďalšieho kola. Toto vedenie by už nemala stratiť.

68
    Rohové kopy dnes domácim nejdú, ani po tomto centri Beňadika nebude situácia zakončená.

67
    Pätnáste zakončenie poslal Beňadik, takisto tomu nieľkoko centimetrov chýbalo.

66
    Presne nemieril ani Atanasijevič. Domáci už majú na konte štrnásť streleckých pokusov, z toho šesť medzi tri žrde a držanie lopty dlhodobo nad 60%.