po s.n. (1:2)
Bílí Tygři Liberec
1:2 (1:0, 0:1, 0:0 - 0:0)
HC Energie Karlovy Vary
cz Utorok 24.10.2023, 18:00 • Home Credit Arena, Liberec • Tipsport extraliga (ČR) • 45. kolo

56:42
    A Tomáš Filippi si svojí dobrou akcí vynutil faul Energie! Roman Přikryl libereckého forvarda podrazil a hrát se bude ve čtyřech na obou stranách.

55:53
    Do konce třetiny zbývají čtyři minuty a sedm sekund a hosté si zahrají další powerplay, Jaromír Pérez si pomohl podrážením.

45:19
    Ale pozor! Michal Ivan sice puk vyhodil ze svého pásma, avšak pouze mimo hřiště bez kontaktu s plexisklem, a tak jdou Tygři do tří!

45:12
    A ani ne dvě minuty po návratu Liberce do pěti si Karlovarští zahrají další početní výhodu. Tomáš Filippi jde na trestnou za podrážení.

41:49
    A hru v pěti proti čtyřem si teď na začátku třetí části zahrají energetici. Jakub Rychlovský si pomohl nedovoleným podrážením.

38:00
    A konec druhé periody bude pro domácí ještě příjemnější! Ondřej Beránek nedovoleně podrážel a tygři se chystají na přesilovku 5 na 3.

37:52
    Vítek Benda se provinil krosčekem, a tak si závěr druhé třetiny zpříjemní přesilovkou.

31:02
    Hosté si zahrají početní výhodu poté, co se Jaroslav Vlach uchýlil ke krosčeku.

24:49
    Tygři si zahrají více jak minutu v pěti proti třem po faulu Tomáše Havlína! Pro tuto příležitost si tak liberecká střídačka vyžádala oddechový čas.

23:53
    Avšak jejich honbu za srovnáním brzdí faul Filipa Koffera, který míří na trestnou lavici za hákování.

10:55
    A právě liberecká sedmasedmdesátka se v následném souboji o kotouč v pásmu Varů provinila podrážením. Svoji první početní výhodu v zápase tak dostanou také hosté.

01:22
    První vyloučení tohoto duelu je připsáno Ondřeji Dlapovi, který nedovoleně podrážel.

Jan Kordík

Góly a asistencie: 1. Faško-Rudáš (Filippi, Knot) – 33. Rachůnek (Hladonik), rozh. náj. Zetterberg