Winnipeg – Florida 6:4 (kon.) | Boston – Nashville 3:2 (kon.) | Columbus – NY Rangers 5:3 (kon.)
Detroit – Tampa Bay 6:4 (kon.) | Pittsburgh – Calgary 5:2 (kon.) | Toronto – Minnesota 7:4 (kon.)
Montreal – Chicago 3:2 (kon.) | NY Islanders – Buffalo 3:2 (kon.) | St. Louis – Seattle 2:1 (1:0 po s.n.)
San Jose – Colorado 1:2 (0:1 po s.n.) | Vegas – Anaheim 4:1 (kon.) | Edmonton – Vancouver 3:4 (kon.)

Vegas právě vstřelilo branku!
    A také ano! Gibson zůstal na střídačce, jenže hosté prohráli buly, Hague posunul na JONASE RÖNDBJERGA, ten si zprava najel do pásma a dovezl puk do prázdné branky – 4:1. Asistence: Nicolas Hague.

57:23
    Možná nyní, po zakázaném uvolnění Vegas. Hosté si navíc berou oddechový čas.

49:12
    Dnes už potřetí míří na trestnou lavici hostující Sam Carrick. Tentokrát to má na dvě minuty za hákování.
    46:43 Mason MCTAVISH - 3:1

46:43
    Anaheim právě vstřelil branku!
    Hosté ale bleskově snižují. PO přechodu do útočného pásma přišla střela z pravého křídla, kterou Hill ještě vyrazil, jenže k dorážce se dostal MASON MCTAVISH a ten se už nemýlil. Hilla překonal a upravil na 3:1. Asistence: Jamie Drysdale, Ryan Strome.
    46:16 Shea THEODORE - 3:0

46:16
    Přesilovka je bleskově využitá a domácí vedou o tři branky. Po kombinaci dostal za kruhy nabito SHEA THEODORE a svou bombu pověsil do šibenice Gibsonovy branky – 3:0. Asistence: Jack Eichel, Chandler Stephenson.

46:05
    Nervózní zápas pokračuje a je tu vyloučení na straně Anaheimu. Za zákrok na Marchessaulta vyfasoval dvě minuty za držení Frank Vatrano.

42:27
    A další tresty na obou stranách, jak domácí Braynden McNabb, tak i hostující Ryan Strome obdrželi po dvou minutách za sekání.

42:11
    Domácí Keegan Kolesar vyfasoval 2+2 minuty za hrubost, hostující Max Jones zase dvě minuty za hrubost. Přesilovka pro Anaheim.
    38:49 Domácí byli blízko dalšímu gólu

38:49
    Jen centimetry byli domácí od dalšího gólu. V levém kruhu vystřelil Dorofejev a Gibsonovi se puk vykutálel kousíček vedle levé tyčky!

37:03
    Už se pískalo a na trestnou lavici míří s dvouminutovým trestem za faul kolenem Ross Johnston.
    35:03 Chandler STEPHENSON - 2:0

35:03
    A už je to o dvě branky! Domácí rozjeli z vlastního pásma rychlou akci, na modré čáře z toho bylo už přečíslení dva na jednoho, Cotter posunul na CHANDLERA STEPHENSONA a ten už jen jednoduše sklepával do odkryté části branky – 2:0. Asistence: Paul Cotter, Brayden McNabb.

31:04
    Přesilovka tentokrát pro hosty, dvě minuty za podrážení si odsedí Ivan Barbašev.

26:51
    Jak Keegan Kolesar, tak i Sam Carrick obdrželi pětiminutové tresty za bitku.

22:03
    Dlouho nám ale hra v pěti na obou stranách nevydržela, neboť na trestnou lavici zamířil Ilja Ljubuškin za nedovolené bránění na Barbaševa. Další přesilovka pro Vegas.
    19:58 Jack EICHEL - 1:0

19:58
    Domácí se ale bleskově vrátili do útočného pásma a to díky JACKU EICHELOVI, který předvedl dokonalou individuální akci, kličkami se zbavil všech soupeřů, Gibsonovi nasadil forhendový blafák a zasunul za brankovou čáru. Gól do šatny a je to 1:0! Asistence: Shea Theodore, Chandler Stephenson.

16:45
    Už je jasno i o trestu pro Sama Carricka, ten si odsedí pět minut za faul loktem.

16:45
    Jedno je jisté, Brayden McNabb z domácího celku obdržel dvě minuty za hrubost, Carrickův zákrok se ještě přezkoumává na videu.

07:18
    Je tu první vyloučení zápasu, přesilovku si zahrají hosté. Dvě minuty za podrážení obdržel Brayden McNabb.

Dávid Švec

Góly a asistencie: 20. Eichel (Theodore, Stephenson), 36. Stephenson (Cotter, McNabb), 47. Theodore (Eichel, Stephenson), 58. Röndbjerg (Hague) – 47. McTavish (Drysdale, R. Strome)

Vegas Golden Knights: Hill (L. Thompson) – Theodore, McNabb (A), Korczak, Hague, Pachal, Hutton – Marchessault, Eichel (A), Barbašev – Stone (C), Stephenson, Cotter – Amadio, W. Karlsson, Dorofejev – Kolesar, N. Roy, Röndbjerg.
    Tréner: Bruce Cassidy

Anaheim Ducks: Gibson (Dostál) – Drysdale, Fowler (A), Gudas, LaCombe, Ljubuškin, Mintjukov – Terry (A), Zegras, Henrique (A) – R. Strome, McTavish, Vatrano – Silfverberg, Groulx, Max Jones – Leason, Carrick, R. Johnston.
    Tréner: Greg Cronin

Rozhodca: Samuels-Thomas, Kozari – Barton, Apperson

Diváci: 18 033