Toronto – Buffalo 5:2 (kon.) | Carolina – Florida 4:1 (kon.) | Montreal – Ottawa 4:3 (kon.)
NY Islanders – Philadelphia 2:1 (kon.) | Nashville – Tampa Bay 1:2 (po pr.) | Winnipeg – Calgary 2:3 (0:1 po s.n.)
Edmonton – Vancouver 2:1 (po pr.) | Anaheim – San Jose 4:2 (kon.) | Vegas – LA Kings 3:4 (po pr.)
Carolina Hurricanes
4:1 (0:1, 0:0, 4:0)
Florida Panthers
cz Štvrtok 28.09.2023, 01:00 • PNC Arena, Raleigh • Príprava NHL

51:14
    Florida ustála menší tlak Caroliny a vyrazila do útoku. Hra je ale přerušena a trestá se na obou stranách za hrubost. Na trestnou lavici míří domácí Noesen a hostující Ludvig. Komerční pauza.

45:20
    Tak nakonec ne, sice je potrestán Lemieux za nedovolené bránění brankáři, ale dvě minuty dostává také Ritchie za hrubost.

40:54
    Zkraje třetí třetiny se vylučuje na straně Floridy. Dvě minuty za hákování dostává Grigori Denisenko.