Toronto – Buffalo 5:2 (kon.) | Carolina – Florida 4:1 (kon.) | Montreal – Ottawa 4:3 (kon.)
NY Islanders – Philadelphia 2:1 (kon.) | Nashville – Tampa Bay 1:2 (po pr.) | Winnipeg – Calgary 2:3 (0:1 po s.n.)
Edmonton – Vancouver 2:1 (po pr.) | Anaheim – San Jose 4:2 (kon.) | Vegas – LA Kings 3:4 (po pr.)

2. Michael Bunting (CAR) 1+1
    3. Yavin Perets (CAR) – 6 zákroků (03:41:00)

Florida držela jednobrankové vedení až do 42. minuty, kdy se dostali domácí Hurricanes do ráže a nasázeli během tří minut a jedenácti sekund tři branky, čímž strhli vedení na svou stranu. V závěru ještě zkusili Panthers hru bez brankáře, což ale vedlo pouze k definitivní pojistce vítězství Caroliny.

59:01
    Začala poslední minuta třetí třetiny.
    58:21 Michael BUNTING - 4:1

58:21
    Carolina právě vstřelila branku!
    MICHAEL BUNTING střílí gól do prázdné branky, když se dostal na vlastní modré k puku, přejel na středovou čáru podél mantinelu a poslal střelu do sítě. Asistence: Jaccob Slavin.

58:12
    Zatímco Spencer Knight vyrazil na střídačku, Carolina se dopustila icingu. Bude se tedy vhazovat před Peretsem a Florida bude hrát v šesti.

57:30
    Hraje se dlouhý úsek bez přerušení. Kromě šance Astona-Reese se toho ale na ledě moc neděje. Hurricanes chtějí duel dohrát v klidu a Floridu moc do hry nepouští.

56:15
    Aston-Reese se prodral s pukem až k brankoviště, beton Knighta ale nepřekonal. Aston-Reese hraje v tomto přípravném kempu o smlouvu, v Carolině je na zkoušku, a potřebuje být hodně vidět a být také produktivní.

55:50
    Nepřesnosti ve hře obou týmů. Hraje se převážně ve středním pásmu.

54:55
    Floridě ubíhá čas už poměrně rychle. V tuto chvíli to navíc nevypadá, že by se mohla zmoci na nějaký nápor. Ostatně, ve třetí třetině zatím jen třikrát vystřelila na branku.

53:40
    Postavení mimo hru Floridy. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

53:14
    Oba celky jsou v plném počtu.

52:03
    Robidas nebyl v dobré pozici pro střelu, přesto na Knighta vyslal projektil, s nímž ale brankář Floridy neměl problémy.

51:14
    Florida ustála menší tlak Caroliny a vyrazila do útoku. Hra je ale přerušena a trestá se na obou stranách za hrubost. Na trestnou lavici míří domácí Noesen a hostující Ludvig. Komerční pauza.

50:45
    Kotkaniemi si sjel s pukem až takřka za levý kruh a prudkou střelou provětral výstroj Spencera Knighta.

50:31
    Hra se hodně kouskuje. Zakázané uvolnění Floridy. Teď je v rozehrávce obou týmů spousta nepřesností.

49:53
    Vhazování se po dalším icingu zopakuje.

49:47
    Icing i na druhé straně, vhazuje se před brankou Peretse.

Jan Vojkůvka

Góly a asistencie: 42. Noesen (Kotkaniemi, Sorum), 44. Suzuki (Perlini), 45. Skjei (Bunting), 59. Bunting (Slavin) – 14. Mayhew (Stenlund, Carlsson)

Carolina Hurricanes: Raanta (31. Perets) – Burns, Pesce, Mendel, Slavin, Skjei, Fensore – Drury, Noesen, Aston-Reese, Bellows, Lemieux, Sorum, Perlini, Robidas, Bunting, Suzuki, Rees, Kotkaniemi
    Tréner: Rod Brind'Amour

Florida Panthers: Knight (Stolarz) – Kiersted, Fitzgerald, Reilly, Balinskis, Carlsson, Ludvig – Mayhew, Denisenko, Lorentz, True, Dalpe, Sourdif, Samoskevich, Ritchie, Lockwood, Asplund, Stenlund, Brind'Amour
    Tréner: Paul Maurice

Rozhodca: McIsaac, St. Laurent – Fournier, Jackson