Olomouc – Most 26:37 (kon.) | Šaľa – Kynžvart 28:33 (kon.)
26:37 (13:23)
DHK Baník Most
cz Streda 27.09.2023, 17:30MOL liga žien • 5. kolo

DHK Zora Olomouc – DHK Baník Most 26:37 (13:23)
    Nejvíce branek: Machačová 7, A. Kubálková 6, Jansová 3/2 – Stříšková 8, Ogonovszkyová 6, Jestříbková 4. Sedmimetrové hody: 3/2 – 0. Vyloučení: 2:1. (18:57:10)

Je konec! Most potvrdil na hřišti Olomouce roli favorita a vítězí 37:26. Hostující celek o svém triumfu rozhodl už v prvním poločase, během kterého si vypracoval desetibrankový náskok. V závěru poločasu se Olomouc lehca zvedla, nicméně Most odcházel do kabin s vedením o deset branek. V úvodu druhé půle domácí snížili na šest branek, nicméně Most v závěru opět zabral a slaví triumf o jedenáct branek.

Konec zápasu. (26:37)

59
    Domácí celek se ještě snaží snížit, jenže defenziva Mostu nyní připomíná zeď. (26:37)
    58
    Marie Poláková byla úplně sama na levé straně a s přehledem prostřelila brankářku. (26:37)
    56
    Olomouc se snaží smazat náskok soupeře pod deset branek. První krok k tomu udělala Anna Kubálková. (26:36)

56
    Oddechový čas pro tým DHK Zora Olomouc. (25:36)
    56
    Dominika Zachová navíc navýšila vedení Mostu na jedenáct branek. (25:36)
    55
    Jenže další bleskovou odpověď přidala Kuxová. (25:35)
    55
    Klára Kubálková měla kus prostoru a opět snížila. (25:34)
    54
    Jenže Most opět udeřil z bleskového protiútoku, který dotáhla k přesnému zakončení Veronika Mikulášková. (24:34)
    54
    Vasiljeva obešla soupeřku a pod tlakem poslala míč k zadní tyči. (24:33)
    52
    Somionková znovu navýšila vedení Mostu na deset branek. Hostující celek kráčí za vítězstvím. (23:33)
    49
    Most po inkasované brance bleskově rozehrál a Zachová dopravila míč do sítě. (23:32)
    49
    Kubálková si naskočila na přihrávku a poslala míč do dolního rohu. (23:31)
    48
    Ogonovszkyová pěknou střelou poslala míč do dolního rohu. (22:31)
    46
    Třicátou branku hostujícího celku v dnešním duelu obstarala Dominika Zachová. (22:30)
    46
    Adéla Stříšková si našla prostor pro zakončení a drží Mostu pohodlný náskok. (22:29)