Olomouc – Most 26:37 (kon.) | Šaľa – Kynžvart 28:33 (kon.)
26:37 (13:23)
DHK Baník Most
cz Streda 27.09.2023, 17:30MOL liga žien • 5. kolo

DHK Zora Olomouc – DHK Baník Most 26:37 (13:23)
    Nejvíce branek: Machačová 7, A. Kubálková 6, Jansová 3/2 – Stříšková 8, Ogonovszkyová 6, Jestříbková 4. Sedmimetrové hody: 3/2 – 0. Vyloučení: 2:1. (18:57:10)

Je konec! Most potvrdil na hřišti Olomouce roli favorita a vítězí 37:26. Hostující celek o svém triumfu rozhodl už v prvním poločase, během kterého si vypracoval desetibrankový náskok. V závěru poločasu se Olomouc lehca zvedla, nicméně Most odcházel do kabin s vedením o deset branek. V úvodu druhé půle domácí snížili na šest branek, nicméně Most v závěru opět zabral a slaví triumf o jedenáct branek.

Konec zápasu. (26:37)

59
    Domácí celek se ještě snaží snížit, jenže defenziva Mostu nyní připomíná zeď. (26:37)
    58
    Marie Poláková byla úplně sama na levé straně a s přehledem prostřelila brankářku. (26:37)
    56
    Olomouc se snaží smazat náskok soupeře pod deset branek. První krok k tomu udělala Anna Kubálková. (26:36)

56
    Oddechový čas pro tým DHK Zora Olomouc. (25:36)
    56
    Dominika Zachová navíc navýšila vedení Mostu na jedenáct branek. (25:36)
    55
    Jenže další bleskovou odpověď přidala Kuxová. (25:35)
    55
    Klára Kubálková měla kus prostoru a opět snížila. (25:34)
    54
    Jenže Most opět udeřil z bleskového protiútoku, který dotáhla k přesnému zakončení Veronika Mikulášková. (24:34)
    54
    Vasiljeva obešla soupeřku a pod tlakem poslala míč k zadní tyči. (24:33)
    52
    Somionková znovu navýšila vedení Mostu na deset branek. Hostující celek kráčí za vítězstvím. (23:33)
    49
    Most po inkasované brance bleskově rozehrál a Zachová dopravila míč do sítě. (23:32)
    49
    Kubálková si naskočila na přihrávku a poslala míč do dolního rohu. (23:31)
    48
    Ogonovszkyová pěknou střelou poslala míč do dolního rohu. (22:31)
    46
    Třicátou branku hostujícího celku v dnešním duelu obstarala Dominika Zachová. (22:30)
    46
    Adéla Stříšková si našla prostor pro zakončení a drží Mostu pohodlný náskok. (22:29)
    45
    Monika Macháčová se na opačné straně prosadila po průniku z křídla. (22:28)
    44
    Anna Jestříbková zbrzdila přesnou střelou nástup Olomouce. (21:28)
    42
    Simona Horáková snižuje na rozdíl šesti branek! Olomouc dramatizuje utkání. (21:27)
    41
    Olomouc po trpělivé kombinaci našla recept na obranu soupeře. Trefila se Anna Kubálková. (20:27)
    40
    Do hry se dostala také Tereza Eksteinová, která se zapsala mezi střelkyně. (19:27)
    39
    Macháčová přerušila slabší pasáž nádhernou střelou pod břevno. (19:26)
    36
    Poprvé po změně stran se prosadila také Ester Ogonovszkyová. (18:26)
    36
    Claudia Roupcová z brejku bleskově snížila. (18:25)
    35
    Natálie Kuxová si našla prostor pro střelu a zakončila pod břevno. (17:25)

35
    Oddechový čas pro tým DHK Baník Most. (17:24)
    35
    A stejná hráčka dokonce snižuje na rozdíl sedmi branek!! (17:24)
    34
    Olomouc se v úvodu druhé půle snaží utkání zdramatizovat. Na rozdíl osmi branek snížila Anna Kubálková, která má skvostný vstup do druhého poločasu. (16:24)

33
    Oddechový čas pro tým DHK Zora Olomouc. (15:24)
    33
    Zdá se, že opatrný úvod druhé půle je minulostí. Další branku přidává Adéla Protivánková. (15:24)
    33
    Anna Jestříbková na opačné straně odpověděla z rychlého brejku. (14:24)
    33
    Po hodně opatrném úvodu druhého poločasu se o první branku postarala Anna Kubálková. (14:23)

31
    Začal druhý poločas. (13:23)

První poločas končí! Po první půli mohou být mnohem spokojenější házenkářky Mostu. Ty vlétly do utkání jako velká voda a rychle vedly o osm branek. Most poté navýšil vedení na deset branek. Domácí se v závěru poločasu probudili a zbrzdili růst náskoku soupeře, nicméně stáhnou desetigólové manko se Olomouci zatím nepovedlo.

30
    První poločas skončil. (13:23)
    30
    V samotném závěru první půle znovu navýšila náskok Mostu Marie Poláková. (13:23)
    28
    Monika Macháčová si našla prostor na levé straně a poslala míč k zadní tyči. (13:22)
    27
    Sofie Behenská znovu navyšuje náskok Mostu na deset branek. (12:22)

26
    Vyloučení pro tým DHK Baník Most (Eliška Řádová). (12:21)
    25
    Jenže gólový nástup domácího celku přerušila přesným zásahem Sofie Behenská. (12:21)
    25
    Navíc se přidává Monika Macháčová. Olomouc v posledních minutách zlepšila svou hru. (12:20)
    24
    Iva Malinová na sebe bere v ofenzivě odpovědnost. Nyní poslala střelu pod břevno. (11:20)
    24
    Dvacátou branku Mostu v prvním poločase vstřelila Eliška Řádová. (10:20)
    22
    Nikola Jansová se štěstím proměnila sedmimetrový hod. (10:19)
    21
    Most bleskově využívá přesilovku. Příliš prostoru dostala Adéla Stříšková. (9:19)

21
    Vyloučení pro tým DHK Zora Olomouc (Adéla Protivánková). (9:18)
    21
    Na opačné straně bleskově odpověděla Kubálková. (9:18)
    21
    Somionková si našla prostor mezi dvojicí soupeřek a zakončila k tyči. (8:18)

20
    Oddechový čas pro tým DHK Baník Most. (8:17)
    19
    A další olomouckou branku bleskově přidává Tereza Vasiljeva. (8:17)
    19
    Domácí celek v posledních minutách zlepšil svou ofenzivní činnost. Iva Malinová zakončila přesně po prudké přihrávce. (7:17)
    18
    Zdá se, že hostující celek nehodlá polevovat. Adéla Stříšková navyšuje vedení hostů na rozdíl jedenácti branek. (6:17)

18
    Oddechový čas pro tým DHK Zora Olomouc. (6:16)
    18
    Most navyšuje své vedení na rozdíl deseti branek. Prosadila se Adéla Stříšková. (6:16)
    16
    Adéla Stříšková s přehledem napálila míč pod břevno. (6:15)
    15
    Marie Poláková po rychlém přechodu vymetla pravý horní roh. (6:14)
    15
    Po lehce klidnější pasáži se po krásné kombinaci prosadila Nikola Jansová. (6:13)
    13
    Monika Machačová zajistila střelou pod břevno pátou branku Olomouce. (5:13)
    12
    Jenže v defenzivě je to ze strany Olomouce mizerný výkon. Jako nůž máslem prošla ke gólu Veronika Mikulášková. (3:13)
    12
    Nikola Jansová s přehledem proměnila sedmimetrový hod. (3:12)
    11
    Z protiútoku dokázala rychle snížit Kubálková. (3:11)
    10
    Daria Somionková se v desáté minutě rovněž zapsala mezi střelkyně. (2:11)

9
    Malinová mohla snížit ze sedmimetrového hodu, jenže jej nedokázala proměnit. (2:10)
    9
    Desátou branku Mostu obstarala z pravého křídla Anna Jestříbková. (2:10)
    9
    Po dlouhé době se prosadila také Olomouc. Z jasné pozice rozvlnila síť Macháčová. (2:9)
    8
    Kanonáda Mostu v úvodu utkání nebere konce! Už devátou branku vstřelila Ogonovszkyová. (1:9)
    8
    Stříšková tentokrát byla v tísni, nicméně přesto dokázala zakončit k přední tyči. (1:8)
    7
    Do úniku se dostala Stříšková, která si zakončení doslova vychutnala. (1:7)

6
    Domácí se po oddechovém času tlačí vpřed, jenže jejich snaha zatím nevede k zakončení. (1:6)

6
    Oddechový čas pro tým DHK Zora Olomouc. (1:6)
    5
    Most vstoupil do utkání v neskutečném tempu! Šestou branku hostů po krásné kombinaci přidala Stříšková. (1:6)
    4
    Jenže Jestříbková z protiútoku ihned navýšila vedení Mostu. (1:5)
    4
    Monika Macháčová se na opačné straně postarala o úvodní zásah Olomouce. (1:4)
    3
    Ester Ogonovszkyová během tří minut přidává třetí branku. (0:4)
    2
    Natálie Kuxová snadným zakončením podtrhává fantastický vstup Mostu do utkání. (0:3)