Florida – Nashville 5:2 (kon.) | Montreal – NJ Devils 2:4 (kon.) | NJ Devils – Philadelphia 6:0 (kon.)
Toronto – Ottawa 3:4 (po pr.) | Winnipeg – Edmonton 5:0 (kon.) | Calgary – Seattle 3:5 (kon.)
Colorado – Vegas 3:2 (kon.) | Seattle – Calgary 2:3 (0:2 po s.n.)
New Jersey Devils
6:0 (4:0, 1:0, 1:0)
Philadelphia Flyers
cz Utorok 26.09.2023, 01:00 • Prudential Center, Newark • Príprava NHL

Je hotovo, přípravné utkání končí nečekaně jasným výsledkem 6:0, který je ovšem nutno říci vzhledem k průběhu utkání zcela zasloužený. Výsledek zápasu může těšit i české hokejové fanoušky, kteří měli právě v týmu Devils dvojnásobné zastoupení.

Vítězná branka Devils přišla již po minutě a osmi vteřinách, když se dokázal po parádní přihrávce Jespera Bratta prosadit český reprezentant Ondřej Palát. Během dalších necelých pěti minut nastříleli Ďáblové ještě další tři góly a zbytek zápasu byl tak spíše formalitou.

To už je za mě pro dnešek vše, přeji top den všem fanouškům elitního hokeje! (03:29:28)

Hvězdami dnešního zápasu jsou vyhlášeni Timo Meier (1+1), Jesper Bratt (0+3) a Tyce Thompson (1+0).

59:38
    Ofsajd zastavuje poslední pokus Filadelfie o korekci skóre.

58:49
    Denver Barkey po své střele rovněž slavit branku nemůže.

57:36
    Tentýž hráč vzápětí blokuje Palátův pokus.

57:30
    Kallgrena prověřil v jedné z posledních šancí na odvrácení hrůzné nuly Sean Walker.

56:44
    Timo Meier míjí branku.

56:08
    Dough Hamilton si nepřišel na Sandstroma.

55:14
    Erik Haula zatím svou druhou branku nepřidává, minul bránu.

54:14
    Josh Filmon míjí branku.

54:13
    Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers:
    York – 2 min., hrubost.

53:31
    Sedm minut před koncem se hostujícímu týmu daří vyvinout velký tlak, bojuje se o čestný úspěch v podobě vstřelené branky. Uspět se svým zakončením v této minutě nedokázal kromě Tuomaaly ani Oliver Bonk a dvakrát Seeler s Brownem.

53:15
    Samu Tuomaala přerušil svou střelu hru, Kallgren drží kotouč.

52:51
    Schmelzerův bekhend Sandstroma nezaskočil.

52:36
    Ke střele se dokázal dostat Lycksell, jeho pokus ovšem Kallgrenovi mnoho vrásek nenadělal.