Fenerbahce – Nordsjælland 3:1 (kon.) | Ferencvároš – Čukarički Belehrad 3:1 (kon.) | Frankfurt – Aberdeen 2:1 (kon.)
Genk – Fiorentina 2:2 (kon.) | Helsinki – Solún 2:3 (kon.) | Légia Varšava – Aston Villa 3:2 (kon.)
Razgrad – Trnava sk 4:0 (kon.) | Zrinjski Mostar – Alkmaar 4:3 (kon.) | Brugge – Besiktas 1:1 (kon.)
D. Záhreb – Astana 5:1 (kon.) | Lugano – Bodö/Glimt 0:0 (kon.) | Tel Aviv – Breidablik 3:2 (kon.)
Slovan Bratislava – KÍ Klaksvík sk 2:1 (kon.) | Plzeň – FC Ballkani 1:0 (kon.) | Zorja Luhansk – Gent 1:1 (kon.)
Eintracht Frankfurt
2:1 (1:1)
Aberdeen FC
cz Štvrtok 21.09.2023, 18:45 • Commerzbank-Arena, Frankfurt • Európska konferenčná liga • Skupina G

Ode mě je to pro dnešek vše! Loučím se s Vámi a přeji všem čtenářům dnešního přenosu pěkný zbytek večera. (20:46:02)

Je dobojováno! Frankfurt ukázal v druhém poločase, že byl právem pasován favoritem utkání a došel si pro první tři body do v Evropské konferenční lize. O rozhodující branku se postaral v 61. minutě Robin Koch.

Držení míče: 79 % : 21 %.
    Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 10:8. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 3:4. Fauly: 9:10.

90+5

90+3
    Chaibiho faulu si teď všiml rozhodčí a hra je na chvíli přerušena. Pokračovat budou hosté.

90+2
    Posledních pět minut dostali hosté k dispozici v rámci nastaveného času. Ten ale neúprosně běží a Aberdeen se zatím nedostal k přímému zakončení na branku.

90
    Hlavní arbitr utkání nastavuje 5 minut nad rámec základní hrací doby!

87
    Aberdeen si vybojoval možnost v podobě rohového kopu, k rozehrávce od rohového praporku sice došlo, ale následného faulu jednoho z hráčů Aberdeenu si všiml hlavní arbitr a směr hry se otočí.

85
    Do konce zápasu zbývá posledních pár minut. Domácí mají utkání prozatím, zdá se, pod kontrolou.

82
    Střídání v týmu Eintracht Frankfurt:
    ze hřiště odchází Umar Marmúš, přichází Aurélio Buta.

80
    Teď dokonce došlo k centru do vápna hostů, který skotští fotbalisté odvrátili do bezpečí.

79
    Domácí ale zatím nedovolují soupeři příliš, kombinují na vlastní polovině a nepouštějí Aberdeen k míči.

77
    Střídání v týmu Aberdeen FC:
    ze hřiště odchází Jamie McGrath, přichází Ester Sokler.

77
    Aberdeen má posledních pár minut na závěrečný tlak. Rozehrávka od rohového praporku ale nebezpečná nebyla a míč jde do moci Frankfurtu.

75
    Hosté se dostali k přímému volnému kopu, ten ale vyrovnání určitě nepřinese, domácí centr do vlastního vápna odvrátili. Do konce utkání zbývá poslední zhruba čtvrt hodina.

73
    V ofsajdu nachytán nyní hlavním rozhodčím Ngankam, rozehrávat bude skotský celek.