USA – Švajčiarsko 1:3 (kon.) | Česko – Slovensko sk 6:0 (kon.) | Turecko – Ukrajina 0:2 (kon.)
Česko
6:0 (3:0)
Slovensko
cz Piatok 08.09.2023, 17:00 • Červený Kostelec • Ježek Cup (U18)
    90. Daniel RUS - 6:0

90
    Česko právě vstřelilo branku!
    Češi přidávají další branku, když střelou z levé strany se prosazuje střelou pod horní tyč DANIEL RUS – 6:0

84
    Střídání v týmu Česko:
    ze hřiště odchází Jakub Dufek, přichází Jan Feit.
    82. Roman MOKROVICS - 5:0

82
    Další penalta pro český tým a další střela do sttejného místa. Tentokráte se k míči postavil ROMAN MOKROVICS, který opět poslal slovenského brankáře na druhou stranu.

80
    Další faul v pokutovém územím, po kterém budou čeští hráči kopat další penaltu.

77
    ze hřiště odchází Marek Havran, přichází Vojtěch Hranoš,
    ze hřiště odchází David Hájek, přichází Václav Zahradníček.
    76. Daniel RUS - 4:0

76
    Čeští hráči se prosazují i v druhém poločase, kdy se z pokutového kopu střelou k pravé tyči prosadil DANIEL RUS. Slovesnký brankář netrefil stranu a tak měl český střelec snadnou pozici 4:0.

74
    Rus vybojoval penaltu pro český tým!

71
    Střídání v týmu Slovensko:
    ze hřiště odchází Mário Henyig, přichází Nino Žiga.

64
    ze hřiště odchází Pavel Kačor, přichází Roman Mokrovics,
    ze hřiště odchází Petr Zíka, přichází Jakub Tošnar,
    ze hřiště odchází Martin Tauš, přichází Daniel Rus.

61
    Musil si naběhl na Kačorův centr do vápna, hlavičkoval ale místo na branku do země a do zázemí.

58
    ze hřiště odchází Samuel Noel Murár, přichází Samuel Šarudi,
    ze hřiště odchází Jakub Zábojník, přichází Samuel Dikoš.

46
    ze hřiště odchází Daniel Lopušek, přichází Pavel Kuťka,
    ze hřiště odchází Rastislav Korba, přichází Boris Rusnák,
    ze hřiště odchází Samuel Haša, přichází Adam Lami,
    ze hřiště odchází Adam Baláž, přichází Tomáš Jurišta.

45+1
    Samuel Noel Murár v závěru prvního poločasu hodně protáhnul českého brankáře.

44
    Závar v pokutovém území Slovenska, který nakonec skončil po několika hlavičkách a nakopávání u brankáře Hudoka.

17
    Žlutá karta pro tým Slovensko (Rastislav Korba).
    15. Pavel KAČOR - 3:0

15
    Česko právě vstřelilo branku! Češi přidávají další branku. Slovenská obrana zapomněla na levé straně na volného PAVLA KAČORA, který dostal ideální přihrávku, kterou chladnokrevně poslal na bližší tyč – 3:0.
    13. Daniel TISHLER - 2:0

13
    Česku vyšla další kombinace z pravé strany se míč v pokutovém území dostal opět k Pavlovi Kačorovi, který přiťuknul patičkou na DANIELA TISHLERA, který střelou na bližší tyč nachytal slovenského brankáře – 2:0.
    6. Pavel KAČOR - 1:0

6
    Česko právě vstřelilo branku! Rychlá kombinační akce domácích, kterou po pár přihrávkách zakončuje střelou na bližší tyč karvinský reprezentant PAVEL KAČOR – 1:0

MCh

Góly: 6. Kačor, 13. Tishler, 15. Kačor, 76. Rus (pen.), 82. Mokrovics (pen.), 90. Rus

Karty:   17. Korba (SVK)

Česko: Trešl – Herák, Musil, Drobek, Tishler – Dufek (84. Feit), Zíka (64. Tošnar) – Havran (77. Hranoš), Hájek (77. Zahradníček), Kačor (64. Mokrovics) – Tauš (64. Rus).
    Náhradníci: Heerkens – Jindra, Tesař.

Tréner: Aleš Křeček

Slovensko: Húdok – Baláž (46. Jurišta), Tománek, Haša (46. Lami), Zábojník (58. Dikoš) – Kóša, Murár (58. Šarudi), Zachar, Henyig (71. Žiga), Lopušek (46. Kuťka) – Korba (46. Rusnák).
    Náhradníci: Dvorský.

Tréner: Martin Fabuš

Rozhodca: Starý – Slavíček, Prušinovský