USA – Švajčiarsko 1:3 (kon.) | Česko – Slovensko sk 6:0 (kon.) | Turecko – Ukrajina 0:2 (kon.)
Česko
6:0 (3:0)
Slovensko
cz Piatok 08.09.2023, 17:00 • Červený Kostelec • Ježek Cup (U18)

To je z mé strany vše, děkuji vám za pozornost. (19:27:55)

Nejlepší hráči: Pavel Kačor (Česko) – Samuel Šarudi (Slovensko)

Čeští hráči zvládli federální derby proti Slovákům, když je dokázali porazit 6:0. O osudu zápasu se rozhodlo hned v úvodu prvního poločasu, kdy během prvních šestnácti minut přidali čeští hráči tři branky. Ve druhém poločase pak svůj náskok dvěma góly z penalty plus jedním gólem střelou pod horní tyč ještě navýšili.

90+1
    90. Daniel RUS - 6:0

90
    Česko právě vstřelilo branku!
    Češi přidávají další branku, když střelou z levé strany se prosazuje střelou pod horní tyč DANIEL RUS – 6:0

89
    Slovenský tým dobře napadá a tak český tým má problém se dostat před slovenskou branku.

87
    Čeští hráči drží míč a snaží se o postupný útok.

85
    Závěr druhého poločasu se nám odehrává převážně ve středu hřiště.

84
    Střídání v týmu Česko:
    ze hřiště odchází Jakub Dufek, přichází Jan Feit.
    82. Roman MOKROVICS - 5:0

82
    Další penalta pro český tým a další střela do sttejného místa. Tentokráte se k míči postavil ROMAN MOKROVICS, který opět poslal slovenského brankáře na druhou stranu.

80
    Další faul v pokutovém územím, po kterém budou čeští hráči kopat další penaltu.

80
    Hranošova střela byla zblokovaná.

77
    ze hřiště odchází Marek Havran, přichází Vojtěch Hranoš,
    ze hřiště odchází David Hájek, přichází Václav Zahradníček.
    76. Daniel RUS - 4:0

76
    Čeští hráči se prosazují i v druhém poločase, kdy se z pokutového kopu střelou k pravé tyči prosadil DANIEL RUS. Slovesnký brankář netrefil stranu a tak měl český střelec snadnou pozici 4:0.

74
    Rus vybojoval penaltu pro český tým!

74
    Žiga se dostal na pravé straně do zakončení. Slovenský hráč ale trefil jen připraveného českého brankáře.

73
    Sledujeme klidnější pasáž, bez nějaké větší akce na jedné či druhé straně.

71
    Střídání v týmu Slovensko:
    ze hřiště odchází Mário Henyig, přichází Nino Žiga.

70
    Následuje další občerstvovací pauza.

70
    Federální derby sleduje fantastických 675 diváků.

69
    Havran prošel slovenskou obranou. Hledal v pokutovém území Mokrovicse. Ten ale na míč nedoskočil.

67
    Čeští hráči to dál zkouší postupným útokem.

65
    K vidění jsou nepřesnosti na obou stranách.

64
    ze hřiště odchází Pavel Kačor, přichází Roman Mokrovics,
    ze hřiště odchází Petr Zíka, přichází Jakub Tošnar,
    ze hřiště odchází Martin Tauš, přichází Daniel Rus.

61
    Musil si naběhl na Kačorův centr do vápna, hlavičkoval ale místo na branku do země a do zázemí.

61
    Kačor se zatím hattricku nedočkal, vybojoval ale rohový kop.

59
    Slovenský tým hraje hodně důrazně, vykoledovali si další faul.

58
    ze hřiště odchází Samuel Noel Murár, přichází Samuel Šarudi,
    ze hřiště odchází Jakub Zábojník, přichází Samuel Dikoš.

56
    Český hráč je v pořádku.

56
    Na trávniku zůstal Tauš, rozhodčí ho tak jde zkontrolovat.

55
    Povedený slovenský centr končí jen na kopačkách českého týmu.

54
    Prostor před slovenskou bránou byl ale hodně zahuštěný a tak čeští hráči volí návrat s míčem až před naší bránu.

54
    Češi jsou aktivní a daří se jim držet míč před vápnem Slovenska.

52
    Český tým drží míč a nikam aktivně dopředu s ním nepospíchá.

50
    Tauš byl prvním hráčem, který se dostal do zakončení. Český hráč ale trefil slovenského obránce, od kterého míč dostal opačnou faleš, než si čeští hráči přáli.

49
    Úvod druhého poločasu je zatím hodně opatrný.

48
    Český tým zakládá další akci postupným útokem od vlastní branky.

46
    Slováci vstoupili do utkání se 4 změnami v poli, český tým zůstal stejný.

46
    ze hřiště odchází Daniel Lopušek, přichází Pavel Kuťka,
    ze hřiště odchází Rastislav Korba, přichází Boris Rusnák,
    ze hřiště odchází Samuel Haša, přichází Adam Lami,
    ze hřiště odchází Adam Baláž, přichází Tomáš Jurišta.

46

Čeští hráči ovládli první poločas Ježek Cupu nad Slovenskem, když o svém vedení 3:0 rozhodli hned v úvodu. Dvěma góly se prosadil karvinský reprezentant Pavel Kačor, jednu branku vsítil Daniel Tishler. Čeští hráči si vytvořili nespočet dalších akcí, které už ale neproměnili.

45+1

45+1
    Samuel Noel Murár v závěru prvního poločasu hodně protáhnul českého brankáře.

45
    Hlavní rozhodčí přidá v prvním poločase jednu minutu.

44
    Závar v pokutovém území Slovenska, který nakonec skončil po několika hlavičkách a nakopávání u brankáře Hudoka.

44
    Na Taušovu hlavičku teď Kačor v pokutovém území nedosáhl.

43
    Oba týmy se snaží ještě aktivní hrou vymyslet nějakou akci. V zakončení jim to ale na obou stranách vázne.

42
    Další rohový kop pro Slovensko.

40
    Tauš upadl v pokutovém území, rozhodčí Starý ale ukázal jasné NE, že se o faul nejednalo.

37
    Havran napálil jen připraveného Hašu.

37
    Sledujeme teď rychlý fotbal, který se nám přelévá ze strany na stranu.

36
    Slováci vybojovali rohový kop, z toho se do zakončení nedostali. Následně míč vybojovali zpátky, ale jejich pokus zblokoval první z naších obránců, který byl nejblíž střele.

35
    K vidění jsou teď nepřesnosti na obou stranách hřiště.

34
    Češi vybojovali standardní situaci z levé strany v blízkosti pokutového území.

33
    Tauš dostal z levého křídla ideální přihrávku. Míč sice zpracoval, ale mezi tři tyče ho nedostal.

33
    Češi teď uzavřeli slovenský tým před jejich vápnem.

32
    Hájek mohl zakončovat v zajímavé šanci. Dal ale míči opačnou faleš, než potřebboval.

30
    Češi v čele s Kačorem se snaží vymyslet další akci v blízkosti pokutového území Slovenska.

29
    Herák se teď srazil v pokutovém území s Húdokem. Oba hráči budou ale v pořádku.

27
    Následuje občerstvovací pauza.

26
    Tománek si vyskočil a hlavičkou zkoušel poslat míč na zadní tyč. Branku českého týmu ale vůbec netrefil.

25
    První roh pro slovenský tým.

24
    Slováci teď kombinují ve středu hřiště.

23
    Havran ve slibné šanci z pravé strany nedokázal zakončit. Míč si v rozhodující okamžik odkopnul a už se k němu v čas nedostal.

21
    Kóša vyslal přizemní střelu, kterou český brankář bez problému zachytil.

20
    Nakonec se jim podařilo vybojovat standardní situaci z dobré vzdálenosti mírně napravo od české branky.

19
    Slovenská ojedinělá kombinace skončila po nepřeesné přihrávce.

17
    Žlutá karta pro tým Slovensko (Rastislav Korba).
    15. Pavel KAČOR - 3:0

15
    Česko právě vstřelilo branku! Češi přidávají další branku. Slovenská obrana zapomněla na levé straně na volného PAVLA KAČORA, který dostal ideální přihrávku, kterou chladnokrevně poslal na bližší tyč – 3:0.
    13. Daniel TISHLER - 2:0

13
    Česku vyšla další kombinace z pravé strany se míč v pokutovém území dostal opět k Pavlovi Kačorovi, který přiťuknul patičkou na DANIELA TISHLERA, který střelou na bližší tyč nachytal slovenského brankáře – 2:0.

10
    Hra se nám teď uklidnila a hraje se nám převážně ve středu hřiště.

8
    Češi jsou hodně aktivní a snaží se vytvořit další akci.
    6. Pavel KAČOR - 1:0

6
    Česko právě vstřelilo branku! Rychlá kombinační akce domácích, kterou po pár přihrávkách zakončuje střelou na bližší tyč karvinský reprezentant PAVEL KAČOR – 1:0

6
    Čeští hráči jsou v úvodu jasně aktivnější, daří se jím více kombinovat s míčem, než soupeř.

4
    Kačor nedokázal zakončit v těsné blízkosti, vybojoval ale rohový kop.

4
    Další roh, ale ani z tady toho nedokázali čeští hráči zakončit.

3
    Sledujeme rychlý fotbal, hra se nám přelévá ze strany na stranu.

2
    Ke střele se nakonec dostal Tishler, ale z větší dálky pálil hodně nad.

2
    Kačor z rohového kopu nenašel nikoho v bílých dresech.

2
    Hned v úvodu budou Češi zahrávat rohový kop.

1
    Slováci v tmavě modrých dresech rozehráli první poločas.

1

Česko: Trešl – Herák, Musil, Drobek, Tishler – Dufek, Zíka – Havran, Hájek, Kačor – Tauš.
    Náhradníci: Heerkens – Jindra, Tesař, Feit, Zahradníček, Hranoš, Mokrovics, Rus, Tošnar.
    Trenér: Aleš Křeček

Slovensko: Húdok – Baláž, Tománek, Haša, Zábojník – Kóša, Murár, Zachar, Henyig, Lopušek – Korba.
    Náhradníci: Dvorský, Jurišta, Lami, Kuťka, Dikoš, Rusnák, Žiga, Šarudi.
    Trenér: Martin Fabuš

Rozhodčí: Starý – Slavíček, Prušinovský.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

MCh

Góly: 6. Kačor, 13. Tishler, 15. Kačor, 76. Rus (pen.), 82. Mokrovics (pen.), 90. Rus

Karty:   17. Korba (SVK)

Česko: Trešl – Herák, Musil, Drobek, Tishler – Dufek (84. Feit), Zíka (64. Tošnar) – Havran (77. Hranoš), Hájek (77. Zahradníček), Kačor (64. Mokrovics) – Tauš (64. Rus).
    Náhradníci: Heerkens – Jindra, Tesař.

Tréner: Aleš Křeček

Slovensko: Húdok – Baláž (46. Jurišta), Tománek, Haša (46. Lami), Zábojník (58. Dikoš) – Kóša, Murár (58. Šarudi), Zachar, Henyig (71. Žiga), Lopušek (46. Kuťka) – Korba (46. Rusnák).
    Náhradníci: Dvorský.

Tréner: Martin Fabuš

Rozhodca: Starý – Slavíček, Prušinovský