Rumunsko
2:0 (1:0)
Česko
cz Štvrtok 07.09.2023, 16:45Reprezentácia U20

Je tu konec. Český národní tým do dvaceti let první zápas nové reprezentační sezony nezvládl, když na hřišti Rumunska prohrál 0:2. Češi byli především v prvním poločase aktivnější, ale přesto prohrávali 0:1, když se trefil Radaslavescu. Po změně stran pak zvýšil na konečných 2:0 z přímého kopu Andrei. (18:38:11)

90+4

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.

90
    Již nám začala poslední minuta normální hrací doby. Domácí dohrávají zápas v euforii.

88
    Zápas se očividně již pouze dohrává. Český tým by rád skóre zkorigoval, již se mu to ale asi nepovede.

84
    Juliš se pokoušel odcentrovat z pravé strany, ale gólman Popa opět v pohodě schoval míč do rukavic.

80
    Deset minut před koncem zápasu se skóre nemění. Češi mají balon sice častěji pod kontrolou, ale do zakončení se prakticky nedostávají.

75
    Závěr zápasu se hraje velmi opatrně a český tým se nemůže dostat do výraznějších šancí. Hraje se hlavně ve středu pole.

71
    Český tým to bude mít nyní již velmi složité. Domácí hrají ve velké pohodě.
    66. Duru ANDREI - 2:0

66
    Rumunsko právě vstřelilo branku!
    A je to 2:0! Domácí se prosazují po přímém kopu, když se parádní ranou z přímého kopu prosadil DURU ANDREI.

59
    Střídání v týmu Česko:
    ze hřiště odchází Tom Slončík, přichází Lukáš Mašek,
    ze hřiště odchází Tadeáš vachoušek, přichází Denis Kramář.

55
    Do vápna Rumunska vnikl po pravé straně Slončík, jeho centr ale nebyl nebezpečný.

51
    Zatímco v první půli byli Češi lepší, nyní je start druhého poločasu spíše opatrný.

46
    Hned po výkopu měl velmi dobrou šanci Szilagyi, českého brankáře ale překonat nedokázal.

46

Je za námi první poločas zápasu mezi Rumunskem a Českem reprezentací do dvaceti let. Český tým byl především v úvodu zápasu jasně lepší a měl i šance, jenže gól nedal a ve 35. minutě pak přišel trest, když se střelou zpoza vápna prosadil Radaslavescu.