Bologna – Cagliari 2:1 (kon.) | Udinese – Frosinone 0:0 (kon.) | Bergamo – Monza 3:0 (kon.)
Neapol – Lazio 1:2 (kon.)
Udinese Calcio
0:0 (0:0)
Frosinone Calcio
cz Sobota 02.09.2023, 18:30 • Dacia Arena, Udine • Talianska Seria A • 3. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vm hezký zbytek dne a někdy zase u onlajnu na počtenou! (20:32:38)

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 4:6. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 14:9.

Je za námi utkání mezi Udinese a Frosinone, které nám nakonec nepřineslo ani jednu branku! Hned v první minutě druhého poločasu to vypadalo na penaltu pro domácí, ovšem Lorenzo Lucca si pomohl v souboji rukama a jako první fauloval on. Udinese dokonce dostalo balón do sítě, když si jej tam nešťastně srazil Simone Romagnoli, avšak Florian Thauvin se s míčem dostal mimo hrací plochu. Na druhé straně měl dobrou možnost Abdou Harroui, avšak i on si vylámal zuby na gólmanovi.

90+7

90+5
    Domácí hráči ještě předvedli rychlou akci, kdy přišel z pravé strany vápna lehký lob někam na penaltu. Tam na poslední chvíli zakročil obránce hostů!

90+4
    Ta ovšem žádné větší problémy nepřinesla. Stefano Turati si vyskočil pro vysoký míč a nebude nikam spěchat s rozehrávkou. Dnes to vypadá na remízu.

90+3
    Luca Mazzitelli naprosto jednoznačně podkopl soupeře kousek od levé lajny, přesto se rozčiluje. No, nepomůže mu to. Udinese má tak další standardku.

90+2
    Většina akcí domácího celku vede dnes přes pravou stranu. Tam to má ale Frosinone celkem dobře pohlídané, tudy dnes cesta úplně nevede...

90+1
    Střídání v týmu Frosinone Calcio:
    ze hřiště odchází Harroui, přichází Luca Garritano.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje šest minut.

89
    Dnešní utkání už nám přinese jen minutku základní hrací doby a nějaké nastavení. Každopádně jsme dosud neviděli gól, dočkáme se ho?

88
    Sandi Lovrić potřebuje ošetření na pažitu, to bude určitě zahrnuto do nastaveného času.

87
    Frosinone vybojovalo míč a Sandi Lovrić zůstal po ostrém zákroku na zemi. Akce hostů sice pokračovala, jenže ta nevedla ani k nějakému zakončení.

86
    Domácí fotbalisté drží míč na svých kopačkách, ale jsou s ním hodně jen na své obranné polovině.

85
    Standardní situace ale byla zahrála prachmizerně. Francesco Gelli patičkou posunul míč na Jaimeho Báeze, ovšem jeho centr skončil hned na prvním soupeři.

84
    Anthony Oyono si vzal na starosti vhození autu a Francesco Gelli měl obrovské problémy, aby míč udržel. Nakonec ale domácí znovu faulovali.

83
    Žlutá karta pro tým Udinese Calcio (Christian Kabasele).

82
    Na druhé straně podnikli domácí výpad dopředu zprava, ovšem centr má v rukavicích Stefano Turati.