Augsburg – Bochum 2:2 (kon.) | Brémy – Mainz 4:0 (kon.) | Hoffenheim – Wolfsburg 3:1 (kon.)
Leverkusen – Darmstadt 5:1 (kon.) | Stuttgart – Freiburg 5:0 (kon.) | Mönchengladbach – Bayern 1:2 (kon.)
Werder Brémy
4:0 (1:0)
1. FSV Mainz 05
cz Sobota 02.09.2023, 15:30 • Wohninvest Weserstadion, Brémy • Nemecká Bundesliga • 3. kolo

Utkání je u konce. Brémy do druhého poločasu vstoupili skvěle, po necelých osmi minutách vstřelili branku na 2:0 zásluhou Jense Stageho. Utkání korunovala dvojice Bittencourt a Njinmah. Gól na 3:0 připravil Bittencourtovi Njinmah a za dvě minuty gól na 4:0 připravil právě Bittencourt Njinmahovi. Brémy zaslouženě zvítězily 4:0 a posunuly se na jedenácté místo tabulky. (17:34:49)

90+5

90+5
    Nastavený čas vypršel.

90+3
    Jednu z posledních útočných akcí dnešního utkání zastavil útočný faul jednoho z hostí.

90+2
    Mohuč z levé strany posílá centr do vápna, ale obrana Brém posílá míč na roh.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90
    Autové vhazování pro Brémy, které budou chtít dohrát dnešní utkání bez obdržené branky.

89
    Na útočné polovině nyní hosté.

88
    Domácí se pouštějí do dalšího útoku. Čtyři góly jim zdá se nestačí.

85
    Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05:
    ze hřiště odchází Dominik Kohr, přichází Merveille Papela.

84
    Werder právě vstřelil branku!
    Tahle dvojice je nezastavitelná. Brémy utíkají již do čtyřgólového vedení. Bittencourt tentokrát nahrál JUSTINU NJINMAHOVI, který běžel sám na brankáře Zentnera a podél něj posílá míč do sítě. Asistence: Leonardo Bittencourt.

82
    Je rozhodnuto! Nákop za obranu hostů doběhl Njinmah, udělal klíčku obránci Mohuče a předložil míč před prázdnou bránu LEONARDU BITTENCOURTOVI, který ve skluzu dává na 3:0. Asistence: Justin Njinmah.

80
    Přímý kop z pozice, ze které šla ohrozit branka odvrací zeď. Dorážka jednoho z hostů skončila několik metrů vedle.

79
    Balón letící do vápna odvrací skvělou hlavičkou na hranici pokutového území brankář Pavlenka.

78
    Na míči je momentálně Mohuč.

76
    Střídání v týmu Werder Brémy:
    ze hřiště odchází Christian Groß, přichází Senne Lynen,
    ze hřiště odchází Jens Stage, přichází Leonardo Bittencourt,
    ze hřiště odchází Dawid Kownacki, přichází Justin Njinmah.

76
    Míč do vápna Brém je odvrácen do autu. Vhazovat budou hosté.

74
    David Kownacki si asi v předchozím souboji přivodil nějaké zranění.

73
    Velká šance pro Mohuč. Z levé strany malého vápna posílal jeden z hostů míč před branku, ale bohužel pro ně tam nebyl nikdo v červeném dresu. Pavlenka znovu odkopává od branky.

Vít Káňa

Matyáš Hampl

Góly: 3. Ducksch (pen.), 53. Stage (Weiser), 82. Bittencourt (Njinmah), 84. Njinmah (Bittencourt)

Karty:   10. Stage (BRM) – 2. Hanche-Olsen (MAI), 64. van den Berg (MAI)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 6:9. Rohy: 1:7. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 18:14.
    Werder Brémy: Pavlenka – Friedl (C), Stark, Pieper – Jung, Groß (76. Lynen), Weiser, Stage (76. Bittencourt), Schmid – Ducksch (23. Woltemade), Kownacki (76. Njinmah).
    Náhradníci: Zetterer – Veljković, Deman, Opitz, Rapp.

Tréner: Ole Werner

1. FSV Mainz 05: Zentner – Fernandes, van den Berg, Hanche-Olsen (46. Bell) – Caci, Barreiro, Kohr (85. Papela), Mwene (66. Krauß) – Gruda (66. Weiper), Lee Jae-sung (66. Richter) – Onisiwo.
    Náhradníci: Batz, Rieß – da Costa, Mamutovic.