Almería – Vigo 2:3 (kon.) | Sociedad – Granada 5:3 (kon.) | Real Madrid – Getafe 2:1 (kon.)
Alavés – Valencia 1:0 (kon.) | Real Betis – Rayo Vallecano 1:0 (kon.)
Deportivo Alavés
1:0 (1:0)
Valencia CF
cz Sobota 02.09.2023, 18:30 • Estadio de Mendizorroza, Vitoria-Gasteiz • Španielska LaLiga • 4. kolo

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (20:42:04)

Držení míče: 39 % : 61 %.
    Střely na branku: 1:4. Střely mimo: 4:3. Rohy: 1:2. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 18:9.

Valencia prohrála podruhé za sebou a v rozehraném 4. kole spadla za v tabulce hned za Alavés na 10. místo.

Domácí ligová neporazitelnost Deportiva v roce 2023 zůstává v platnosti i po zápase s Valencií! Výsledek 1:0 určil moment z šesté minuty, kdy měl Kike García lví podíl na vlastním gólu tureckého obránce Cenka Özkaçara. V dalších šancích Alavés Mamardašviliho branku míjel, a tak musel hájit těsný náskok až do závěrečného hvizdu. Valencia byla blízko vyrovnávající trefě pouze jednou. Konkrétně to bylo v 59. minutě, kdy brankář Sivera vychytal Diega Lópeze.

90+6

90+6
    Luis Rioja u postranní čáry udržel míč pro Basky. Duarteho vhazování bude asi to poslední, co se na Estadio de Mendizorroza stane.

90+5
    Andoni Gorosabel prodlužuje proces autového vhazování od půlící čáry. Frustrovaným hráčům Valencie moc času na vyrovnání nezbývá.

90+4
    Javi Guerra nezískal proti Guevarovi ani rohový kop. Fanoušci Alavésu jsou v euforii, do rytmu jednoho z chorálů kýve hlavou i domácí kouč Luis García.

90+3
    Pepelu se chopil standardní situace. Od země se odlepil Diakhaby, ale ve společnosti domácích obránců nebyl pro Siveru nebezpečný.

90+1
    Nastavuje se 6 minut.

90
    Guerra nevyužil pěkného uvolnění do kraje pokutového území. Přihrávku do předbrankového prostoru nepustil Duarte.

89
    Další karetní trest. Selím Amalláh byl při vyvážení míče z obranné třetiny hřiště sestřelen taktickým faulem Rubéna Duarteho.

87
    Střídání v týmu Deportivo Alavés:
    ze hřiště odchází Antonio Blanco, přichází Carlos Benavídez.

87
    ze hřiště odchází Jon Guridi, přichází Ianis Hagi.

86
    Místo šance na vyrovnání zapsal hostující tým žlutou kartu. Konkrétně ji obdržel Mouctar Diakhaby, který bolestivě trefil Blanca.

86
    José Gayà ve složité situaci vytloukl Solovy bloky. Rohový kop se nebude týkat Foulquiera, jenž je ošetřován za postranní čarou.

85
    Omorodion udržel na zádech Diakhabyho a sklepl Siverův nákop na střed. Pojišťující gól měl na noze Guridi, jenže vypálený balon proletěl vedle levé tyče.

84
    Foulquier s míčem na noze udeřil do tváře Guridiho. Rozhodčím to neuniklo a balon bude mít k dispozici Deportivo.