Bodö/Glimt – Sepsi 3:2 (po pr.) | Breidablik – FC Struga 1:0 (kon.) | APOEL – Gent 1:2 (kon.)
Brann – Alkmaar 3:3 (5:6 po pen.) | Twente – Fenerbahce 0:1 (kon.) | Plzeň – Tobol Kostanaj 3:0 (kon.)
Helsinki – Farul 2:0 (kon.) | Solún – Hearts 4:0 (kon.) | Demirspor – Genk 1:0 (4:5 po pen.)
Borisov – FC Ballkani 1:0 (kon.) | Besiktas – D.Kyjev 1:0 (kon.) | Celje – Tel Aviv 1:1 (kon.)
Dnipro-1 – Trnava sk 1:2 (po pr.) | Ferencvároš – Žalgiris Vilnius 3:0 (kon.) | Fiorentina – Rapid Viedeň 2:0 (kon.)
Partizani Tirana – Astana 1:1 (kon.) | Rijeka – Lille 1:1 (po pr.) | Brugge – Osasuna 2:2 (kon.)
Frankfurt – Levski Sofia 2:0 (kon.) | Aston Villa – Hibernian 3:0 (kon.) | Légia Varšava – Midtjylland 1:1 (6:5 po pen.)
Partizan – Nordsjælland 0:1 (kon.)
Partizan Belehrad
0:1 (0:1)
FCN Nordsjælland
cz Štvrtok 31.08.2023, 21:00 • Stadion Partizana, Bělehrad • Európska konferenčná liga (predkolá) • Play-off

Nordsjaelland dnes s přehledem uhájil postup do skupinové fáze a navíc si připsal další vítězství. Na hřišti Partizanu dánský celek zvítězil 1:0, jedinou branku utkání zapsal ve 30. minutě Ibrahim Osman.

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost, na počtenou! (23:00:21)

Držení míče: 38 % : 62 %.
    Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 1:3. Rohy: 4:1. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 5:7.

90+4

85
    Střídání v týmu FC Nordsjaelland:
    ze hřiště odchází Mario Dorgeles, přichází Kaare Barslund.

83
    Druhá žlutá a následně červená karta pro tým FK Partizan Bělehrad (Nemanja Nikolic).

76
    Žlutá karta pro tým FK Partizan Bělehrad (Nemanja Nikolic).

73
    Žlutá karta pro tým FC Nordsjaelland (Martin Frese).

71
    Střídání v týmu FK Partizan Bělehrad:
    ze hřiště odchází Matheus Saldanha, přichází Nemanja Nikolic.

70
    ze hřiště odchází Daniel Svensson, přichází Zidan Sertdemir.

61
    ze hřiště odchází Kian Hansen, přichází Jonas Jensen-Abbew.

60
    ze hřiště odchází Franck Kanoute, přichází Aleksandar Ščekič,
    ze hřiště odchází Severina Xander, přichází Aldo Kalulu.

46
    ze hřiště odchází Jeppe Tverskov, přichází Rocco Ascone,
    ze hřiště odchází Ibrahim Osman, přichází Conrad Harder.

46
    ze hřiště odchází Bibras Natcho, přichází Ghayas Zahid,
    ze hřiště odchází Queensy Menig, přichází Nemanja Trifunovič.

46

Nordsjaelland po prvním poločase vede na hřišti Partizanu 1:0. Zatím jediným střelcem utkání je Osman, jenž skóroval přesně ve 30. minutě.

45+1
    30. Ibrahim OSMAN - 0:1

30
    Nordsjaelland právě vstřelil branku!
    Přesně ve 30. minutě se Dánové dostávají do vedení! IBRAHIM OSMAN je prvním střelcem utkání. 0:1. Asistence: Oliver Antman.

24
    Žlutá karta pro tým FK Partizan Bělehrad (Matheus Saldanha).

Daniel Fekets

Góly: 30. Osman (Antman)

Karty:   21. Kanoute (PAB), 24. Saldanha (PAB), 76. Nikolic (PAB) – 73. Frese (NRD)   83. Nikolic (PAB)

Partizan Belehrad: Jovanovič – Stojkovič, Ilič, Markovič (C), Antič – Kanoute (60. Ščekič), Natcho (46. Zahid), Belič – Xander (60. Kalulu), Saldanha (71. Nikolic), Menig (46. Trifunovič)
    Náhradníci: Stevanovič – Saničanin, Šehovič, Baždar, Kalulu, Ščekič, Pavlovič, Nikolic, Filipovič, Trifunovič, Stjepanovič

Tréner: Igor Duljaj

FCN Nordsjælland: A. Hansen – Hey, K. Hansen (C) (61. Jensen-Abbew), Nagalo, Frese – Dorgeles (85. Barslund), Tverskov (46. Ascone), Svensson (70. Sertdemir) – Antman, Nygren, Osman (46. Harder)
    Náhradníci: Eriksson, Pedersen – Ingvartsen, Diomande, M. Hansen, Ascone, Marxen, Sertdemir, Villadsen, Jensen-Abbew, Harder, Barslund

Tréner: Johannes Hoff Thorup

Rozhodca: Clancy – Stewart, Bell (všichni SCO)
    24.08.2023
    Nordsjælland - Partizan 5:0

Góly: 11. Frese, 43. Ingvartsen (pen.), 68. Ingvartsen (pen.), 73. Villadsen, 88. Ilić (vla.)

Karty:   44. Jovanović (PAB), 67. Šćekić (PAB), 90+1. Baždar (PAB)