Bodö/Glimt – Sepsi 3:2 (po pr.) | Breidablik – FC Struga 1:0 (kon.) | APOEL – Gent 1:2 (kon.)
Brann – Alkmaar 3:3 (5:6 po pen.) | Twente – Fenerbahce 0:1 (kon.) | Plzeň – Tobol Kostanaj 3:0 (kon.)
Helsinki – Farul 2:0 (kon.) | Solún – Hearts 4:0 (kon.) | Demirspor – Genk 1:0 (4:5 po pen.)
Borisov – FC Ballkani 1:0 (kon.) | Besiktas – D.Kyjev 1:0 (kon.) | Celje – Tel Aviv 1:1 (kon.)
Dnipro-1 – Trnava sk 1:2 (po pr.) | Ferencvároš – Žalgiris Vilnius 3:0 (kon.) | Fiorentina – Rapid Viedeň 2:0 (kon.)
Partizani Tirana – Astana 1:1 (kon.) | Rijeka – Lille 1:1 (po pr.) | Brugge – Osasuna 2:2 (kon.)
Frankfurt – Levski Sofia 2:0 (kon.) | Aston Villa – Hibernian 3:0 (kon.) | Légia Varšava – Midtjylland 1:1 (6:5 po pen.)
Partizan – Nordsjælland 0:1 (kon.)
SK Dnipro-1
1:2 (0:1)
FC Spartak Trnava
Štvrtok 31.08.2023, 20:00 • Košická futbalová aréna • Európska konferenčná liga (predkolá) • Play-off

Z Košíc sa s Vami lúči Tomáš Hládek. Dobrú noc. (22:41:00)

Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 3:8. Rohy: 11:6. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 17:10.

Máme za sebou dramatický odvetný súboj medzi Dniprom a Trnavou. Spartak v prvom polčase mal veľké šance a mohol vyhrávať viac ako o jeden gól. Domáci vďaka vlastnému gólu Gorosita zaslúžene vyrovnali, ale v predĺžení sa radoval Spartak. Spartak Trnava – gratulujeme k postupu!

Spartak Trnava to dokázal. Po predĺžení víťazí v Košiciach nad Dniprom a postupuje do skupinovej fázy Európskej konferenčnej ligy!

120+5

120+4
    Paur ukazuje svoje skúsenosti. Množstvo sekúnd nazbieral počas záverečných minút v ľavej časti ihriska.

120+2
    Striedanie v tíme FC Spartak Trnava:
    z ihriska odchádza Daniel, prichádza Ujlaky.

120+2
    Hostia to rozohrali nakrátko a Paur zbiera ďalšie cenné sekundy.

120+1
    Paur faulovaný v rohu ihriska.

120
    Nadstavujú sa štyri minúty.

120
    Trnava dobre drží loptu a zbiera cenné sekundy v blízkosti pokutového územia Dnipra.

119
    Center z pravej strany si postrážila trnavská defenzíva.

119
    Striedanie v tíme SK Dnipro-1:
    z ihriska odchádza Miroshnichenko, prichádza Tanchyk.

118
    Dlhý center až do pokutového územia Trnavy. Štetina kraľuje vo vzduchu.

116
    Po faule na Mikoviča vystrelili viacerí hráči a členovia realizačného tímu Dnipra na plochu a rozhodca tam hrá s nimi teraz karty. Počkáme si, kto všetko bol vlastne kartovo napomenutý z lavičky.

116
    Ďalší roh pre domácich.

115
    Hostia však mali k dispozícii spomínanú štandardku, ale exekúcia končí priamo v múre Trnavy.

115
    Faul to nie je. Penalta sa nepíska.

115
    Hlavný arbiter posudzuje, či Štetina fauloval v pokutovom území v hlavičkovom súboji.