Púchov – Považská Bystrica 1:1 (kon.) | Trebišov – Šamorín 1:2 (kon.) | Dolný Kubín – Slovan Bratislava U21 0:1 (kon.)
Spiš. N. Ves – Žilina B 1:2 (kon.) | Humenné – Pohronie 1:0 (kon.) | L. Mikuláš – KFC Komárno 2:3 (kon.)
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
2:3 (1:2)
KFC Komárno
Sobota 12.08.2023, 17:00MONACObet liga • 3. kolo

Komárno rozhodlo o svojom treťom víťazstve v sezóne v dramatickom závere, keď o víťazstve nad Liptovským Mikulášom rozhodol z poslednej akcie Pastorek. Liptovský Mikuláš dokázal zmazať dvojgólové manko, napriek tomu po trpkom závere zostane bez bodu. To je odo mňa všetko, ďakujem za pozornosť a teším sa na Vás pri ďalších šporotvých online prenosoch! (10:06:57)

90+4

90+4
    KFC Komárno dáva gól! V poslednej minúte nadstaveného času Komárnu zrejme zabezpečil tretie víťazstvo v sezóne JOZEF PASTOREK, ktorý sa hlavičkou presadil po centri Horodníka z ľavej strany! Asistencia: Horodník

90+2
    Žltá karta pre tím KFC Komárno (Németh).

79
    Liptovský Mikuláš dal gól! Hosťom sa poradilo vyrovnať, keď Jendrišek poslal presný center z ľavej strany a najvyššie vyskočil PETER VOŠKO, ktorý hlavičku poslal k pravej tyči! Asistencia: Jendrišek

75
    Žltá karta pre tím MFK Tatran Liptovský Mikuláš (Appiah).

46

Prvý polčas priniesol až tri góly, pričom Komárno to malo už veľmi dobre rozohraté po presných zásahoch Németha a Voleského, ale Liptovský Mikuláš prakticky okamžite reagoval na druhý inkasovaný gól a nádej vykresal kontaktným zásahom Macejko. Druhý polčas sa začne približne o 18:05 a žiaľ z technických príčin Vám z neho prinesieme len informácie o zmenách stavu.

45+1

45+1
    Tak iba jedna nadstavená minúta v prvom polčase, ktorá sa odohrá len v strede poľa.

45
    Lenže skúsený Jendrišek zahodil túto príležitosť, pretože zakončenie mu vôbec nesadlo a mieril veľmi nepresne.

44
    Ganbayar sa nedostal do zakončenia v pokutovom území a Liptovský Mikuláš z rýchleho brejku dokázal vyťažiť priamy kop z výbornej pozície tesne za hranicou pokutového územia.

43
    Bayemi veľmi srdnato bojoval o loptu v blízkosti pokutového územia, ale nepodarilo sa mu ju získať a Liptovský Mikuláš sa dokázal oslobodiť.

42
    V závere prvého polčasu sa tak roztrhlo vrece s gólmi a Komárno sa snaží upokojiť hru, pretože nechce prísť o dvojgólové vedenie.

40
    Liptovský Mikuláš dal gól! Ale veľmi rýchla odpoveď, keď sa lopta dostala do pokutového územia a ADRIÁN MACEJKO sa prezentoval pohotovým prízemným zakončením k ľavej tyči, takže Dlubáč nemal nárok!

38
    KFC Komárno dáva gól! Adayilo vyslal veľmi dlhý pas z vlastnej polovice, ktorý podbehol Štrba a toto zaváhanie dokázal potrestať PATRIK VOLESKÝ, ktorý sa pretlačil v osobnom súboji a prekonal po druhýkrát Vajsa! Asistencia: Adayilo

36
    Nepresná prihrávka pri útoku Komárna, takže autové vhadzovanie na vlastnej polovici získal Liptovský Mikuláš.