Tobol Kostanaj – Bazilej | 1:2 (kon.) | | | FC Santa Coloma – Sutjeska | 3:0 (po pr.) | | | Pjunik – Kalmar | 2:1 (kon.) |
Trnava – Auda | 4:1 (kon.) | | | Dinamo Tbilisi – Hamrun | 0:1 (kon.) | | | Urartu – Farul | 2:3 (kon.) |
FK Ponevěž – Be'er Sheva | 1:1 (kon.) | | | Sabah Baku – RFS Riga | 2:1 (kon.) | | | Kauno Žalgiris – Lech Poznań | 1:2 (kon.) |
Aktobe – Kutaisi | 1:2 (kon.) | | | KuPS – Derry City | 3:3 (kon.) | | | Pogoń – Linfield | 3:2 (kon.) |
Zalaegerszegi – Osijek | 1:2 (kon.) | | | Dila Gori – Vorskla Poltava | 3:1 (kon.) | | | Neftçi Baku – Željezničar Sarajevo | 2:0 (kon.) |
Rosenborg – Crusaders | 3:2 (po pr.) | | | Sepsi – CSKA Sofia | 4:0 (kon.) | | | CS Petrocub – Tel Aviv | 0:2 (kon.) |
Riga FC – Kecskeméti | 3:1 (po pr.) | | | Omonia Nikózia – Gabala | 4:1 (kon.) | | | Levski Sofia – Shkupi | 1:0 (kon.) |
Bohemians – Bodö/Glimt | 2:4 (kon.) | | | Niederkorn – Midtjylland | 2:1 (po pr.) | | | Beitar Jeruzalém – Solún | 1:4 (kon.) |
Demirspor – Kluž | 2:1 (kon.) | | | Tirana – Besiktas | 0:2 (kon.) | | | Novi Sad – APOEL | 1:2 (kon.) |
Hammarby IF – Twente | 1:1 (po pr.) | | | Aarhus – Brugge | 1:0 (kon.) | | | KF Drita – Plzeň | 1:2 (kon.) |
Žilina – Gent | 2:5 (kon.) | | | Rijeka – Dukagjini | 6:1 (kon.) | | | Hibernian – Escaldes | 6:1 (kon.) |
Aris Soluň – Ararat-Armenia | 1:0 (kon.) | | | Larne FC – FC Ballkani | 1:4 (kon.) | | | FCSB – CSKA 1948 | 3:2 (kon.) |
Maribor – Differdange | 4:3 (po pr.) | | | Banja Luka – Austria | 1:2 (kon.) | | | Luzern – Djurgården | 1:1 (kon.) |
Dundalk – KA Akureyri | 2:2 (kon.) | | | Haverfordwest – B36 Tórshavn | 1:1 (po pr.) | | | Shamrock – Ferencvároš | 0:2 (kon.) |
Légia Varšava – Ordabasy | 3:2 (kon.) | | | Debrecín – Alaškert | 1:2 (3:1 po pen.) | | | Guimarães – Celje | 0:1 (2:4 po pen.) |
Maroko – Kolumbia | 1:0 (kon.) | | | J. Kórea – Nemecko | 1:1 (kon.) |
koniec
AGF Aarhus
1:0
(1:0)
Club Bruggy KV
Jan Hochman
Góly:
3. Beijmo (Tingager)
Rozhodca: Karaoglan – Sesigüzel, Kömürcüoğlu (TUR)
Diváci:
Karty: 14. Bech (AAR), 44. Akoto (AAR), 62. Knudsen (AAR) – 14. Olsen (BGY), 45+1. Vermant (BGY), 90+3. Rits (BGY)
Nepremenená penalta:
AGF Aarhus:
Peacock-Farrell – Kristensen, Tingager, Akoto – Kahl, Knudsen (82. Madsen), Poulsen /C/, Bech (74. Daghim), Beijmo (74. Mølgaard) – Anderson (57. Bjur), Serra (57. Mortensen)
Náhradníci: Hansen, Hutters – Duelunn, Duncan, Andersen, Brandhof, Sauer
Tréner: Uwe Rösler
Club Bruggy KV: Mignolet – De Cuyper, Spileers, Mechele – Skóraś (46. Nusa), Vanaken /C/, Onyedika, Vetlesen (90.+1 Nielsen), Buchanan (83- Sabbe) – Vermant (46. Rodrigues), Olsen (75. Rits)
Náhradníci: Shinton – Ordonez, Odoi, Barberá, Homma
Tréner: Ronny Deila
Náhradníci: Hansen, Hutters – Duelunn, Duncan, Andersen, Brandhof, Sauer
Tréner: Uwe Rösler
Club Bruggy KV: Mignolet – De Cuyper, Spileers, Mechele – Skóraś (46. Nusa), Vanaken /C/, Onyedika, Vetlesen (90.+1 Nielsen), Buchanan (83- Sabbe) – Vermant (46. Rodrigues), Olsen (75. Rits)
Náhradníci: Shinton – Ordonez, Odoi, Barberá, Homma
Tréner: Ronny Deila
Rozhodca: Karaoglan – Sesigüzel, Kömürcüoğlu (TUR)
Diváci:
27.07.2023
Brugge - Aarhus 3:0
Brugge - Aarhus 3:0
Góly: 10. Buchanan (Skov Olsen), 48. Rits, 76. Vetlesen
Karty: 5. Mechele (BGY) – 29. Molgaard (AAR), 53. Kristensen (AAR)
Autorem branky je FELIX BEIJMO. Asistence: Frederik Tingager.