Tobol Kostanaj – Bazilej 1:2 (kon.) | FC Santa Coloma – Sutjeska 3:0 (po pr.) | Pjunik – Kalmar 2:1 (kon.)
Trnava – Auda sk 4:1 (kon.) | Dinamo Tbilisi – Hamrun 0:1 (kon.) | Urartu – Farul 2:3 (kon.)
FK Ponevěž – Be'er Sheva 1:1 (kon.) | Sabah Baku – RFS Riga 2:1 (kon.) | Kauno Žalgiris – Lech Poznań 1:2 (kon.)
Aktobe – Kutaisi 1:2 (kon.) | KuPS – Derry City 3:3 (kon.) | Pogoń – Linfield 3:2 (kon.)
Zalaegerszegi – Osijek 1:2 (kon.) | Dila Gori – Vorskla Poltava 3:1 (kon.) | Neftçi Baku – Željezničar Sarajevo 2:0 (kon.)
Rosenborg – Crusaders 3:2 (po pr.) | Sepsi – CSKA Sofia 4:0 (kon.) | CS Petrocub – Tel Aviv 0:2 (kon.)
Riga FC – Kecskeméti 3:1 (po pr.) | Omonia Nikózia – Gabala 4:1 (kon.) | Levski Sofia – Shkupi 1:0 (kon.)
Bohemians – Bodö/Glimt 2:4 (kon.) | Niederkorn – Midtjylland 2:1 (po pr.) | Beitar Jeruzalém – Solún 1:4 (kon.)
Demirspor – Kluž 2:1 (kon.) | Tirana – Besiktas 0:2 (kon.) | Novi Sad – APOEL 1:2 (kon.)
Hammarby IF – Twente 1:1 (po pr.) | Aarhus – Brugge 1:0 (kon.) | KF Drita – Plzeň 1:2 (kon.)
Žilina – Gent sk 2:5 (kon.) | Rijeka – Dukagjini 6:1 (kon.) | Hibernian – Escaldes 6:1 (kon.)
Aris Soluň – Ararat-Armenia 1:0 (kon.) | Larne FC – FC Ballkani 1:4 (kon.) | FCSB – CSKA 1948 3:2 (kon.)
Maribor – Differdange 4:3 (po pr.) | Banja Luka – Austria 1:2 (kon.) | Luzern – Djurgården 1:1 (kon.)
Dundalk – KA Akureyri 2:2 (kon.) | Haverfordwest – B36 Tórshavn 1:1 (po pr.) | Shamrock – Ferencvároš 0:2 (kon.)
Légia Varšava – Ordabasy 3:2 (kon.) | Debrecín – Alaškert 1:2 (3:1 po pen.) | Guimarães – Celje 0:1 (2:4 po pen.)
Dila Gori
3:1 (1:0)
FK Vorskla Poltava
cz Štvrtok 03.08.2023, 19:00 • Tengiz Burjanadze Stadium, Gori • Európska konferenčná liga (predkolá) • 2. predkolo

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 4:6. Rohy: 10:5. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 13:8. (21:10:53)

Gruzínská Dira si zahraje ve třetím předkole Evropské konferenční ligy poté, co úspěšně smazala proti Vorskle jednobrankové manko z úvodního klání, ale doma zvítězila o dvě branky, čímž rozhodla o svém postupu. Důležitý první gól zaznamenal na konci prvního poločasu Otar Parulava, na nějž navázal v 71. minutě Mykola Kovtaljuk. Hosty vrátil do hry Ruslan Stěpaňuk a zdálo se, že by zápas mohl dojít do prodloužení, to však odmítl trefou v 86. minutě Thierry Gale.

Ve třetím předkole se Dira Gori utká s postupujícím z dvojice APOEL – Vojvodina.