Tobol Kostanaj – Bazilej | 1:2 (kon.) | | | FC Santa Coloma – Sutjeska | 3:0 (po pr.) | | | Pjunik – Kalmar | 2:1 (kon.) |
Trnava – Auda | 4:1 (kon.) | | | Dinamo Tbilisi – Hamrun | 0:1 (kon.) | | | Urartu – Farul | 2:3 (kon.) |
FK Ponevěž – Be'er Sheva | 1:1 (kon.) | | | Sabah Baku – RFS Riga | 2:1 (kon.) | | | Kauno Žalgiris – Lech Poznań | 1:2 (kon.) |
Aktobe – Kutaisi | 1:2 (kon.) | | | KuPS – Derry City | 3:3 (kon.) | | | Pogoń – Linfield | 3:2 (kon.) |
Zalaegerszegi – Osijek | 1:2 (kon.) | | | Dila Gori – Vorskla Poltava | 3:1 (kon.) | | | Neftçi Baku – Željezničar Sarajevo | 2:0 (kon.) |
Rosenborg – Crusaders | 3:2 (po pr.) | | | Sepsi – CSKA Sofia | 4:0 (kon.) | | | CS Petrocub – Tel Aviv | 0:2 (kon.) |
Riga FC – Kecskeméti | 3:1 (po pr.) | | | Omonia Nikózia – Gabala | 4:1 (kon.) | | | Levski Sofia – Shkupi | 1:0 (kon.) |
Bohemians – Bodö/Glimt | 2:4 (kon.) | | | Niederkorn – Midtjylland | 2:1 (po pr.) | | | Beitar Jeruzalém – Solún | 1:4 (kon.) |
Demirspor – Kluž | 2:1 (kon.) | | | Tirana – Besiktas | 0:2 (kon.) | | | Novi Sad – APOEL | 1:2 (kon.) |
Hammarby IF – Twente | 1:1 (po pr.) | | | Aarhus – Brugge | 1:0 (kon.) | | | KF Drita – Plzeň | 1:2 (kon.) |
Žilina – Gent | 2:5 (kon.) | | | Rijeka – Dukagjini | 6:1 (kon.) | | | Hibernian – Escaldes | 6:1 (kon.) |
Aris Soluň – Ararat-Armenia | 1:0 (kon.) | | | Larne FC – FC Ballkani | 1:4 (kon.) | | | FCSB – CSKA 1948 | 3:2 (kon.) |
Maribor – Differdange | 4:3 (po pr.) | | | Banja Luka – Austria | 1:2 (kon.) | | | Luzern – Djurgården | 1:1 (kon.) |
Dundalk – KA Akureyri | 2:2 (kon.) | | | Haverfordwest – B36 Tórshavn | 1:1 (po pr.) | | | Shamrock – Ferencvároš | 0:2 (kon.) |
Légia Varšava – Ordabasy | 3:2 (kon.) | | | Debrecín – Alaškert | 1:2 (3:1 po pen.) | | | Guimarães – Celje | 0:1 (2:4 po pen.) |
Maroko – Kolumbia | 1:0 (kon.) | | | J. Kórea – Nemecko | 1:1 (kon.) |
koniec
FK Ponevěž
1:1
(0:0)
Hapoel Be'er Sheva
Jan Hochman
Góly:
79. Mbo (Smith) – 53. Vítor
Rozhodca: Jan Petrik (CZE) – Ivo Nadvornik (CZE), Marek Podany (CZE)
Diváci:
Karty: 22. Klimavičius (PNZ), 45. Čadjenović (PNZ), 75. Gordana (PNZ), 86. Smith (PNZ) – 43. Elias (HBE), 72. Safuri (HBE), 81. Badash (HBE), 86. Jehezkel (HBE)
Nepremenená penalta:
FK Ponevěž:
Černiauskas – Dubra, Klimavičius L. (C), Širvys – Keita, Palacios, Čadjenović, Remeikis, Veliulis – Sarpong, Smith
Náhradníci: Driomovas – Miroshnyk, Rincon, Eliošius Taut., Vaičekauskas, Beneta, Mbo, Shchedryi, Tigroudja
Tréner: Gino Lettieri
Hapoel Be'er Sheva: Marciano – Shalom, Miguel Vítor (C), Păun, Jehezkel – Safuri, Bareiro, Elias – Peterson, Klimala, Tibi
Náhradníci: Shani, Eliasi – Abu Abaid, Gordana, Hemed, Madmon, Ganah, Turgeman, Badash, Stoyanov Y., Sefer
Tréner: Elyaniv Barda
Náhradníci: Driomovas – Miroshnyk, Rincon, Eliošius Taut., Vaičekauskas, Beneta, Mbo, Shchedryi, Tigroudja
Tréner: Gino Lettieri
Hapoel Be'er Sheva: Marciano – Shalom, Miguel Vítor (C), Păun, Jehezkel – Safuri, Bareiro, Elias – Peterson, Klimala, Tibi
Náhradníci: Shani, Eliasi – Abu Abaid, Gordana, Hemed, Madmon, Ganah, Turgeman, Badash, Stoyanov Y., Sefer
Tréner: Elyaniv Barda
Rozhodca: Jan Petrik (CZE) – Ivo Nadvornik (CZE), Marek Podany (CZE)
Diváci:
27.07.2023
Be'er Sheva - FK Ponevěž 1:0
Be'er Sheva - FK Ponevěž 1:0
Góly: 35. Elias (Safuri)
Karty: 68. Jehezkel (HBE) – 90+2. Palacios (PNZ)
Žlutá karta pro tým Hapoel Be'er Sheva FC (Sagiv Jehezkel).
ze hřiště odchází Sagiv Jehezkel, přichází Eyad Abu Abaid.
Autorem branky je NOEL MBO. Asistence: Ariagner Smith.
ze hřiště odchází Ramzi Safuri, přichází Antonio Sefer,
ze hřiště odchází Constantin Păun, přichází Yoan Stoyanov.
ze hřiště odchází Jovan Čadjenović, přichází Artem Shchedryi.
ze hřiště odchází Pijus Širvys, přichází Noel Mbo.
ze hřiště odchází Kristoffer Peterson, přichází Guy Badash,
ze hřiště odchází Shai Elias, přichází Roei Gordana.
ze hřiště odchází Ernestas Veliulis, přichází Sebastian Rincon,
ze hřiště odchází Federico Palacios, přichází Chafik Tigroudja,
ze hřiště odchází Matijus Remeikis, přichází Roman Miroshnyk.
Autorem branky je MIGUEL VÍTOR.
FK Panevėžys: Černiauskas – Dubra, Klimavičius L. (C), Širvys – Keita, Palacios, Čadjenović, Remeikis, Veliulis – Sarpong, Smith
Náhradníci: Driomovas – Miroshnyk, Rincon, Eliošius Taut., Vaičekauskas, Beneta, Mbo, Shchedryi, Tigroudja
Trenér: Gino Lettieri
Hapoel Be'er Sheva FC: Marciano – Shalom, Miguel Vítor (C), Păun, Jehezkel – Safuri, Bareiro, Elias – Peterson, Klimala, Tibi
Náhradníci: Shani, Eliasi – Abu Abaid, Gordana, Hemed, Madmon, Ganah, Turgeman, Badash, Stoyanov Y., Sefer
Trenér: Elyaniv Barda
Rozhodčí: Jan Petrik (CZE) – Ivo Nadvornik (CZE), Marek Podany (CZE).