Kraków – Ostrava | 0:1 (kon.) |
Trebišov – Prešov | 1:5 (kon.) | | | Olomouc B – Kroměříž | 3:1 (kon.) | | | Šamorín – ETO Györ | 0:3 (kon.) |
Považská Bystrica – Skalica | 0:1 (kon.) | | | Teplice – Žižkov | 2:1 (kon.) | | | Liberec – Varnsdorf | 4:0 (kon.) |
Sparta B – Zagłębie II | 0:3 (kon.) | | | Opava – Jastrzębie | 5:4 (kon.) | | | Brno – B. Bystrica | 2:0 (kon.) |
Kraków – Ostrava | 0:1 (kon.) | | | Podbrezová – DVTK | 1:2 (kon.) | | | Rapid Buk. – Slovan Bratislava | 1:4 (kon.) |
Izrael – Anglicko | 0:3 (kon.) | | | Španielsko – Ukrajina | 5:1 (kon.) |
Klára Bártková
Góly:
47. Fila, 88. Fila – 7. Oravec
Rozhodca:
Diváci:
Nepremenená penalta:
FK Teplice:
1. poločas: Němeček – Knapík, Chaloupek, Mićević, Křišťan, Radosta, Bzura, Havelka, Trnovec, Vachoušek, Gning
2. poločas: Grigar – Bílek, Cykalo, Dramé, Jukl, Urbanec, Trubač, Beránek, Krsmanović, Fila, Fawzí.
Náhradníci:
Tréner:
FK Viktoria Žižkov: 1. poločas: Kotek – Richter, Březina, Tregler, Finěk, Petrák, Sixta, Oravec, Rosa, Štrombach, Tkáč
2. poločas: Slanina – Kozojed, Horálek, Žežulka, Řezáč, Hönig, Langhammer, Vais, Žiga, Benjamin, Sow
Náhradníci:
Tréner:
2. poločas: Grigar – Bílek, Cykalo, Dramé, Jukl, Urbanec, Trubač, Beránek, Krsmanović, Fila, Fawzí.
Náhradníci:
Tréner:
FK Viktoria Žižkov: 1. poločas: Kotek – Richter, Březina, Tregler, Finěk, Petrák, Sixta, Oravec, Rosa, Štrombach, Tkáč
2. poločas: Slanina – Kozojed, Horálek, Žežulka, Řezáč, Hönig, Langhammer, Vais, Žiga, Benjamin, Sow
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca:
Diváci:
ze hřiště odchází Kotek, přichází Slanina,
ze hřiště odchází Richter, přichází Kozojed,
ze hřiště odchází Březina, přichází Horálek,
ze hřiště odchází Tregler, přichází Žežulka,
ze hřiště odchází Finěk, přichází Řezáč,
ze hřiště odchází Petrák, přichází Hönig,
ze hřiště odchází Sixta, přichází Langhammer,
ze hřiště odchází Oravec, přichází Vais,
ze hřiště odchází Rosa, přichází Žiga,
ze hřiště odchází Štrombach, přichází Benjamin,
ze hřiště odchází Tkáč, přichází Sow.
ze hřiště odchází Němeček, přichází Grigar,
ze hřiště odchází Chaloupek, přichází Tsykalo,
ze hřiště odchází Mićević, přichází Dramé,
ze hřiště odchází Křišťan, přichází Jukl,
ze hřiště odchází Radosta, přichází Urbanec,
ze hřiště odchází Bzura, přichází Trubač,
ze hřiště odchází Havelka, přichází Beránek,
ze hřiště odchází Trnovec, přichází Krsmanović,
ze hřiště odchází Vachoušek, přichází Fila,
ze hřiště odchází Gning, přichází Yasser,
ze hřiště odchází Knapík, přichází Bílek.