Trebišov – Prešov 1:5 (kon.) | Olomouc B – Kroměříž 3:1 (kon.) | Šamorín – ETO Györ sk 0:3 (kon.)
Považská Bystrica – Skalica 0:1 (kon.) | Teplice – Žižkov 2:1 (kon.) | Liberec – Varnsdorf 4:0 (kon.)
Sparta B – Zagłębie II 0:3 (kon.) | Opava – Jastrzębie 5:4 (kon.) | Brno – B. Bystrica sk 2:0 (kon.)
Kraków – Ostrava 0:1 (kon.) | Podbrezová – DVTK sk 1:2 (kon.) | Rapid Buk. – Slovan Bratislava sk 1:4 (kon.)
FC Zbrojovka Brno
2:0 (1:0)
MFK Dukla Banská Bystrica
cz Streda 05.07.2023, 16:00 • Stadion FC Slovan Rosice • Prípravný zápas

Utkání je u konce, Zbrojovka Brno si s pátým týmem loňské elitní slovenské soutěže dokázala překvapit až překvapivě jasně, viděli jsme od 35. minuty dominantní výkon a nový trenér Klusáček tak může být s dosavadním průběhem přípravy a pomyslným ziskem 7 bodů ze tří zápasů být rozhodně spokojený.

Jediným větším problémem pro domácí je zranění čerstvě uzdraveného dvacetiletého obránce Lukáše Endla, který musel již v 6. minutě střídat. Přejeme mu vše nejlepší, snad se zdravotní stav co nejdříve zlepší.

To už je za mě pro tento přenos vše, přeji všem fanouškům dobrého českého a slovenského fotbalu top den! (18:42:13)

90

90
    I s ním si dokázala obrana hostí poradit a sudí hned po vypršení 90. minuty mač ukončuje.

89
    Rohový kop úspěšné zakončení nepřinesl, netrvalo to však dlouho a uvidíme ještě jeden.

88
    Rohovými kopy se dnes nešetří, uvidíme další, který jde rozehrávat brněnský záložník Nový.

87
    Bolestivý skluz na Jambora vyhodnotil rozhodčí jako čistý.

86
    Faul na hráče Zbrojovky, následně nejspíš pískán zásah sudího a Brno pokračuje v akci.

84
    Nebezpečný míč mířil na branku Bystrice, těžko říct, zda se jednalo o střelu nebo spíše o prudkou nahrávku, brankář každopádně situaci dokázal vyřešit.

83
    Rohový kop sice končí na kopačkách brněnských fotbalistů, ty se však zatahují až k Šimanovi.
    82. Zákrok obránce hostí na brankové čáře

82
    Další veliká šance domácích, kteří urputně jdou za třetím gólem, parádní výkop míče předvedl brankář Bystrice a uvidíme rohový kop.

82
    Hladík se před brankou trochu zamotal do míče, nakonec je z toho alespoň rohový kop.
    81. Další brněnská rána nad branku

81
    Další šance domácích, lob končí nad.
    80. Střela Kopra

80
    Obrovská šance mladíka ročníku 2005 Tomáše Kopra, v těsné blízkosti branky bohužel přestřelil.

79
    Centrovaný míč dokázala domácí obrana odvrátit, následný nákop z velké vzdálenosti končí za brankovou čarou.

78
    Tvrdý skluz Hamzy by si asi v soutěžním utkání zasloužil žlutou kartu, vzhledem k tomu, že jde pouze o přátelák, zůstává sudí v klidu.