Arménsko – Lotyšsko 2:1 (kon.) | Ukrajina – Malta 1:0 (kon.) | Fínsko – San Maríno 6:0 (kon.)
Írsko – Gibraltar 3:0 (kon.) | Francúzsko – Grécko 1:0 (kon.) | Turecko – Wales 2:0 (kon.)
Anglicko – S. Macedónsko 7:0 (kon.) | Slovinsko – Dánsko 1:1 (kon.) | Sev. Írsko – Kazachstan 0:1 (kon.)
Bielorusko – Kosovo 2:1 (kon.) | Izrael – Andorra 2:1 (kon.) | Švajčiarsko – Rumunsko 2:2 (kon.)
Bielorusko
2:1 (0:0)
Kosovo
cz Pondelok 19.06.2023, 20:45Kvalifikácia ME • Skupina I

Bělorusko vyhrává tento zápas 2:1 díky dvěma rychlým brankám ve druhém poločase. Kosovo díky penaltě sice snížilo, ale vyrovnat už nedokázalo. (22:40:56)

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 4:6. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 10:7.

90+7

90+7
    Nyní se hraje už nad rámec nastaveného času.

90+5
    Nyní sledujeme rozepře mezi dvěma hráči, a proto se nyní nehraje.

90+4
    Fanoušci ženou Bělorusko za výhrou, ale Kosovo bojuje a cítí šanci s výsledkem něco udělat.

90+2
    Bělorusko rozehrávalo rohový kop, Artěm Bykov centroval před branku, ale obrana si dokázala poradit.

90+1
    Šest minut uvidíme navíc.

90+1
    Rohový kop vybojovalo Kosovo v první nastavené minutě.

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry v poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Žlutá karta pro tým Kosovo (Hekuran Kryeziu).

88
    Střídání v týmu Bělorusko:
    ze hřiště odchází Kiryl Pjačenin, přichází Vladislav Malkevič,
    ze hřiště odchází Jevgen Jablonskij, přichází Vladislav Klimovič.
    87. Vedat MURIQI - 2:1

87
    Kosovo právě vstřelilo branku!
    VEDAT MURIQI proměnil penaltu, kopl ji pro brankáře nechytatelně. Vybral si ze svého pohledu pravou stranu.
    86. Žlutá karta

86
    Žlutá karta pro tým Bělorusko (Artěm Bykov).

85
    Hosté vybojovali díky aktivní hře rohový kop. Centr se snesl před branku a následuje penalta.

84
    Kosovo sice kombinuje na polovině soupeře, ale na zajímavější příležitost čeká marně.

83
    Po delší době registrujeme střelecký pokus, Florent Muslija pálil vysoko nad branku.