Toronto – Florida 2:3 (po pr.) | Vegas – Edmonton 4:3 (kon.)
Toronto Maple Leafs
2:3 (0:2, 1:0, 1:0 - 0:1) Stav série: 1:4
Florida Panthers
Sobota 13.05.2023, 01:00 • Scotiabank Arena, Toronto • Play-off NHL • Semifinále V. konferencie

67:35
    Tak tohle je obrovská smůla pro domácí. Brodie (Toronto) vystřelil nechtěně v souboji kotouč z vlastního pásma mimo ledovou plochu a odpyká si dvě minuty za zdržování hry. Florida má přesilovou hru. To je exkluzivní možnost, jak ukončit celou sérii!

13:02
    Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Gudas (Florida), takže Toronto jde znovu do přesilové hry.

07:57
    A máme tu další přerušení. Ekblad (Florida) využil přesilovou hru a nyní stejnou variantu nabízí svému soupeři. Rozhodčí si všimli jeho podrážení, které trestají. Dvě minuty početní výhody pro Toronto.

01:37
    Dvě minuty za hru vysokou holí inkasuje McCabe (Toronto).

Dávid Švec

Góly a asistencie: 28. Rielly (Lafferty, Kämpf), 56. Nylander (Tavares, Brodie) – 4. Ekblad (Forsling, Verhaeghe), 17. Verhaeghe (Duclair, Ekblad), 76. Cousins (Gudas)

Toronto Maple Leafs: Woll (M. Murray I) – Holl, Brodie, Schenn, Rielly, Liljegren, McCabe, Giordano – Marner, Matthews, Järnkrok – Nylander, Tavares, Kerfoot – Acciari, O'Reilly, Bunting – Lafferty, Kämpf.
    Florida Panthers: Bobrovskij (Lyon) – Ekblad, Forsling, Montour, M. Staal, Gudas, Mahura – Duclair, Barkov, Verhaeghe – Tkachuk, Bennett, Cousins – Reinhart, Lundell, Luostarinen – Dalpe, E. Staal, White.