Toulouse – Lens 0:1 (kon.)
Toulouse FC
0:1 (0:1)
Racing Lens
cz Utorok 02.05.2023, 21:00 • Stadium Municipal, Toulouse • Ligue 1 Uber Eats • 33. kolo

Hostující celek vyhrává tento zápas a do tabulky získává další body za těsnou výhru 1:0. Gól padl v prvním poločase. (22:53:03)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 1:3. Střely mimo: 4:7. Rohy: 5:0. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 5:7.

90+4

90+4
    Fares Chaibi autorem další střely, míč byl ale obranou Lens zblokovaný.

90+3
    Díky aktivní hře vybojovali domácí rohový kop, centr se snesl před branku, následná hlavička končí vedle.

90+3
    Brecht Dejaegere hledal kolegu před brankou, ale obrana si dokázala poradit a domácí neproměnili ani tuto možnost.

90+2
    Ani tentokrát s rozehrávkou nepospíchá, ale kartu už má, a tak si dává pozor.

90+1
    Toulouse pokračuje v aktivní hře, Fares Chaibi posílal míč před branku, ale balon kryje brankář.

90
    Čtyři minuty uvidíme navíc.

90
    Gabriel Suazo dostal míč před branku, Vincent Sierro se pokoušel zakončovat. Ale balon nedokázal trefit.

88
    Przemysław Frankowski hledal před brankou spoluhráče, ten se však do zakončení nedostal.

86
    Dostáváme se do finální fáze hry v poločase, uvidíme, kolik minut se pak nastaví.

85
    Domácí se snadno propracovali před branku, ale zakončit se přes obranu nepodařilo.

84
    Žlutá karta pro tým Racing Club de Lens (Brice Samba). Brankář dostává kartu za zdržování hry, nechtěl rozehrávat.

83
    Střídání v týmu Racing Club de Lens:
    ze hřiště odchází Jean Emile Onana, přichází Łukasz Poręba,
    ze hřiště odchází Loïs Openda, přichází Rémy Labeau Lascary.

82
    Loïs Openda se po rychlé akci spoluhráčů dostal do zakončení, ale jeho střele chyběla přesnost. Míč končí mimo branku.

80
    Centr mířící před branku byl hodně nepovedený, a tak jej snadno získal brankář.

80
    Dostáváme se do poslední desetiminutovky, domácí celek se pokouší vyrovnat, nyní vybojoval rohový kop.