Almería – Elche 2:1 (kon.) | Barcelona – Osasuna 1:0 (kon.) | Sociedad – Real Madrid 2:0 (kon.)
UD Almería
2:1 (1:0)
Elche CF
cz Utorok 02.05.2023, 19:30 • Power Horse Stadium – Estadio de los Juegos Mediterráneos (Almería) • Španielska LaLiga • 33. kolo

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 5:10. Rohy: 7:13. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 8:9. (21:29:58)

Druhá půle přinesla dva góly, domácí se krátce po jejím začátku ujali dvougólového náskoku, následně nevyužili spoustu šancí, avšak vedení o dva zásahy hájili prakticky až do samého závěru. Hostům se povedlo snížit těsně před vypršením základní hrací doby, vyrovnat se jim už nepodařilo, do konce utkání scházelo přeci jen málo času.

90+6

90+4
    Ofsajd zastavuje mužstvo Elche, kterému se krátí čas.

90+3
    Domácí zdržují rozehrávky autových vhazování, což se hostům moc nelíbí.

90+1
    Nastavují se čtyři minuty.

90
    Elche právě vstřelilo branku!
    Tak pozor, je tu ještě drama. Nicolás Fernández poslal z levé hranice pokutového území centr do malého vápna, kde se k zakončení dostal EZEQUIEL PONCE, jenž hlavou tečoval míč do horní části soupeřovy svatyně. Fernando Martínez byl bezmocný.

89
    Hráči Elche si přihrávají na své polovině, zápas pomalu spěje do nastavení.

87
    V posledních minutách se na hřišti nic neděje, hosté se nyní provinili faulem a domácí mohou šetřit čas.

84
    Střídání v týmu UD Almería:
    ze hřiště odchází Gonzalo Melero, přichází Íñigo Eguaras.

84
    ze hřiště odchází Lucas Robertone, přichází Samuel Costa.

82
    Nepřesná přihrávka na druhé straně končí u Wernera, jenž rychle rozehrává.

80
    Tete Morente dobrým centrem z pravé strany hledal před bránou někoho ze spoluhráčů, to se mu však nepodařilo.

77
    Žlutá karta pro tým UD Almería (César de la Hoz).

77
    Střídání v týmu Elche CF:
    ze hřiště odchází Lautaro Blanco, přichází Nicolás Fernández.

77
    ze hřiště odchází Alejandro Pozo, přichází Francisco Portillo.

77
    ze hřiště odchází Adrián Embarba, přichází Largie Ramazani.

75
    Adrián Embarba málem poslal svůj tým do třígólového trháku, avšak jeho střelu z dálky zastavila levá tyč hostující svatyně.