Švédsko – Nemecko | 3:0 (kon.) | | | Švajčiarsko – USA | 0:10 (kon.) | | | Česko – Kanada | 3:8 (kon.) |
Fínsko – Nórsko | 10:2 (kon.) |
NY Rangers – NJ Devils | 1:3 (kon.) | | | Tampa Bay – Toronto | 4:5 (po pr.) | | | Winnipeg – Vegas | 2:4 (kon.) |
Seattle – Colorado | 3:2 (po pr.) |
koniec
Fínsko
10:2
(4:1, 4:0, 2:1)
Nórsko
Mateo
Góly a asistencie:
2. Kiiskinen (Nurmi, Kiviharju), 7. Leppä (Eliseev), 13. Väisänen (Kiviharju, Järventie), 15. Kiiskinen (Kiviharju, Nurmi), 31. Muhonen (Hynninen, Kiiskinen), 32. Järventie, 33. Halttunen (Väisänen), 40. Kumpulainen (Halttunen, Jokinen), 56. Halttunen (Kiviharju, Kumpulainen), 59. Helenius (Halttunen, K. Kangas) – 16. Indergaard (Sätre, Myhre), 45. Granath (Björnsgaard)
Rozhodca: Kohlmüller, Pilný – Jusi, Nordlander
Diváci:
Nepremenená penalta:
Fínsko:
Vali (Vinni) – K. Kangas, Pieniniemi, Junkkari, Kiviharju, Väisänen, Jokinen, Muhonen – Järventie, Kumpulainen, Uronen – Alasiurua, Helenius, Halttunen – Nurmi, Hynninen, Kiiskinen – Kuusla, Leppä, Eliseev – Lind.
Náhradníci:
Tréner: Lauri Merikivi
Nórsko: Björnsgaard (Lundberg) – Solberg, Lafton, Hagen, Översveen, Stöen, Semmerud-Garcia, Amundsen – Sandnes, Sjöthun, Haugen – Bah, Myhre, Indergaard – Granath, Sätre, Langland – Boger, Vatne, Karlsen – Klungtveit.
Náhradníci:
Tréner: Christer Nylund
Náhradníci:
Tréner: Lauri Merikivi
Nórsko: Björnsgaard (Lundberg) – Solberg, Lafton, Hagen, Översveen, Stöen, Semmerud-Garcia, Amundsen – Sandnes, Sjöthun, Haugen – Bah, Myhre, Indergaard – Granath, Sätre, Langland – Boger, Vatne, Karlsen – Klungtveit.
Náhradníci:
Tréner: Christer Nylund
Rozhodca: Kohlmüller, Pilný – Jusi, Nordlander
Diváci:
Felix Granath (NOR)
Aron Kiviharju (FIN)
Elias Vatne – 2 min., podrážení.
Tom Leppä – 2 min., sekání.
Bastien Semmerud-Garcia – 2 min., nedovolený zásah do hlavy nebo krku.
Amandus Klungtveit – 2 min., faul loktem.
Kasper Halttunen – 2 min., hrubost.
Veeti Väisänen – 2 min., sekání.
Amandus Klungtveit – 2 min., hákování.
Kasper Halttunen – 2 min., nedovolené bránění.
Finsko: Vali (Vinni) – K. Kangas, Pieniniemi, Junkkari, Kiviharju, Väisänen, Jokinen, Muhonen – Järventie, Kumpulainen, Uronen – Alasiurua, Helenius, Halttunen – Nurmi, Hynninen, Kiiskinen – Kuusla, Leppä, Eliseev – Lind.
Trenér: Lauri Merikivi
Norsko: Björnsgaard (Lundberg) – Solberg, Lafton, Hagen, Översveen, Stöen, Semmerud-Garcia, Amundsen – Sandnes, Sjöthun, Haugen – Bah, Myhre, Indergaard – Granath, Sätre, Langland – Boger, Vatne, Karlsen – Klungtveit.
Trenér: Christer Nylund
Rozhodčí: Kohlmüller, Pilný – Jusi, Nordlander.